8 Ağustos 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 03.09.2020 13:34

8 Ağustos 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle ortak girişimlerinizin sonucunu alabilir ve fikir alışverişinde bulunmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Üstünde çalıştığınız anlaşmalar imzalanabilir. Öğleden sonra ise finansal konular ve paylaşımlar ön plana çıkabilir. Aile için yapılması gereken ödemeler endişelerinizi artırabilir, fazla duyarlı ve hassas olduğunuz için duygusal krizler yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Yoğun tempolu bir iş gününe başlayabilirsiniz. Özellikle finansal anlaşmalar, paylaşılacak maddi kaynaklar fazlasıyla zamanınızı alsa da girişimlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Fakat öğleden sonra karşıt burcunuzda ilerlemeye başlayan Ay; karşınızdakilerin daha duyarlı ve hassas davranacağına işaret etmekte. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin duygusal taleplerini karşılamanız gerekebilir.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Güne keyifli paylaşımlarda bulunarak başlayabilirsiniz. Toplantılarda kendinizi rahatlıkla ifade edebilir, işbirliği yaptığınız kişilerden destek görebilirsiniz. Öğleden sonra ise gündelik çalışmalara odaklanabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilere karşı daha hassas ve duyarlı olabilir, sezgilerinize güvenerek yaratıcı projeler üretebilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Sabah saatlerinde iş toplantıları ve proje çalışmaları yoğunluk yaratabilir. Üstelik aile içi iletişim trafiğini de yönetmeye çalışabilirsiniz. Üstlendiğiniz işleri başarıyla sonuçlandırmak sizi mutlu edecektir. Günün ilerleyen saatlerinde hayattan keyif alabilir, aşk ilişkilerinde son derece duyarlı ve hassas davranabilir, romantik saatlere hazırlanabilirsiniz.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Sabah saatlerinde iletişim trafiğiniz hızla devam ederken bir süredir beklediğiniz ve sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Riskli girişimlerden uzak durmalı, hevesle başladığınız işi bitiremeyeceğinizi bilmelisiniz. Öğleden sonra ise aile ilişkilerine daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Duygusal ve hassas olacağınız bir süreç olduğunuzdan fedakarlıklar, alınganlıklar ve vazgeçişler gündeme gelebilir.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Bugün ekonomik faaliyetleriniz bir anda hız kazanarak sizi esaretlendirebilir.Gayrimenkullerle ilgili daha önce ki adımlarınızın sonuçlarını görebilirsiniz. Duygusal tepkilerin artmasıyla birlikte kendinizi hislerinizle ifade etmeye başlayabilir, daha duyarlı ve hassas olabilirsiniz. Kardeş, kuzen ve komşularla ilgilenebilir, onları koruyup, kollamak isteyebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Güne kendinizi şanslı ve cesur hissederek başlayabilir, kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Alacağınız haberler beklediğiniz anlaşmaları ve işbirliklerini sonuçlandırabilir. Öğleden sonra ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak isteseniz de başlangıçlardan uzak durmalısınız. Maddi manevi değerlerinizi muhafaza etmek için duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Öğlene kadar olan sürede içinize kapanık haliniz devam etse de yeteneklerinizi kullanabileceğiniz fırsatları kollayabilirsiniz. Sonrasında, Ay’ ın burcunuza geçmesiyle birlikte harekete geçmek isteyebilirsiniz. İlişkilerde daha sevecen ve duyarlı olabilir, inanç ve düşüncelerinizde fedakarlık ön plana çıkabilir. Sezgilerinizin güçlenmesiyle bir sonra ki döneme hazırlık yapabilir, duygusal tepkiler verebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Sabah saatlerinde yaptığınız planların istediğiniz gibi ilerlemesi ve hedeflerinize vardığınızı görmeniz sizi mutlu edebilir. Arkadaşlarınızla aranızda ki iletişim artarak organizasyonlar yapmanızı sağlayabilir. Öğleden sonra ise yalnız kalma ihtiyacı hissedebilir, duygularınıza kulak vererek, kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Yeni bir dönem öncesi hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

İş ve sosyal hayatınızda ki beklentileriniz ve yarım kalmış işleriniz gizli işbirliklerinin desteğiyle sonuçlanabilir. Elinizde ki işleri tamamlamaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısınız. Öğleden sonra hayatınıza daha duygusal temalar girebilir, arkadaşlarınızla beraber zaman geçirebilir, çevrenizdekilere karşı hassasiyetiniz ve duyarlılığınız artabilir.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Güne kararlar alarak ve eski arkadaşlarınızla iletişim kurarak başlayabilirsiniz. Hedeflerinizin bir kısmına bile varmış olmak sizi mutlu edecek ve hevesinizi artıracaktır. Günün ilerleyen saatlerinde ise sosyal hayatınızda hareketlenmeler yaşanabilir. İş hayatınızda daha duygusal görünebilir, toplum içinde hassas ve duyarlı olduğunuz konularla kendinizi ifade edebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Sabah saatlerinde özellikle finansal konularda ki işlerinizde sonuçlar alabilir, iş hayatından gelişen ilişkilerin ya da önceden yaptığınız görüşmelerin olumlu ilerlediğini görebilirsiniz. Sonrasında; mahkeme, yurtdışı, yüksek eğitim ve medyayla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizi paylaşmak, aileniz ya da sevdikleriniz için fedakarlık yapmak isteyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir