7 Temmuz 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

7 Temmuz Pazar Günlük Burç Yorumları 7 Temmuz 2013 Pazar Burç Yorumları


7 Temmuz 2013 Pazar Günlük Burçlar – 7 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 7 Temmuz 2013 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 7 Temmuz Burç Yorumları

Balık 07 Temmuz 2013 Pazar
Ay, aşk kuşağınızda küçülüyor ama romantizm ve zevk vurgusu hala güçlü. Bazı şeylerin sona erdiği hissine kapılabilirsiniz ama bu sayede yeni bir aşk döngüsünün yolu açılacak. Yaratıcılığınız nostaljik tonlara bürünse de hala ışıl ışıl.

Kova 07 Temmuz 2013 Pazar
Sevgili Kovalar, bugün Ay ve Güneş, iş ve sağlık kuşağınızda buluşuyorlar. Bu etkinin altında olağanüstü karamsar, yorgun, hatta düpedüz aksi hissedebilirsiniz. Kendinizi işe ve spora verirseniz, bu geçici duraksamanın üstesinden gelebilirsiniz.

Oğlak 07 Temmuz 2013 Pazar
Şu anda ortaklık kuşağınızda pek çok gezegen bir araya geldiği için, dikkatler o alana yönelik. Kendinizi her zamankinden daha nostaljik ve duygusal hissedebilirsiniz ama bu yoğun duygular sevdiklerinize daha da yakınlaşmanızı sağlayacak. Duygularla dolup taşmak pek tatlı bir şey.

Yay 07 Temmuz 2013 Pazar
Bugün enerji biraz karamsar, bulanık ve uykulu ama bunun neşenizi bozmasına izin vermeyin, sevgili Yaylar. Astrolojik hava durumundaki kötülüğe rağmen parti ruhunu geri getirebilecek biri varsa, o da sizsiniz. En iyi yaptığınız şeyi yapın ve etrafa neşe saçın.

Akrep 07 Temmuz 2013 Pazar
Sevgili Akrepler, bugün Ay ve Güneş seyahat kuşağınızda bir araya geliyorlar. Evinizi çok çok uzaklarda bir yerde olduğu hissine kapılabilirsiniz. Bu hafta kendinizi beslemek için bir kaçamak planlayabilirseniz müthiş olur. Bunu yapamıyorsanız, yakın gelecekte bir ayarlama yapmak bile kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

Terazi 07 Temmuz 2013 Pazar
Kariyerinizin durumunu gözden geçirmenin tam zamanı. İşlerin gidişatından menun musunuz, yoksa profesyonel hayatınızda değiştirmek istediğiniz şeyler var mı? Sezgilerinize güvenerek ve yeni tohumlar ekerek yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Artık işinize yaramayan şeylerle bağınızı koparın.

Başak 07 Temmuz 2013 Pazar
Bugün enerji biraz düşük ve kasvetli ama sevdiklerinizle birlikte olma ihtiyacınız güçlü. Enerjinizi emip tüketecek kişilerle değil, sizi besleyecek insanlarla birlikte olmaya özen gösterin çünkü şu anda normalden daha hassassınız. Drama çekecek havanızda değilsiniz.

Aslan 07 Temmuz 2013 Pazar
Küçülen Ay enerjisi bugün hem ağır, hem de yavaş. Kendinizi pek sosyal hissetmeyebilirsiniz. Içinizdeki sığınağa çekilerek duygularınızın sesine kulak verin ve hassas yönünüzü besleyin. Güçlü olmak, bazen zayıf olmak için kendinize izin vermek demektir sevgili Aslanlar.

Yengeç 07 Temmuz 2013 Pazar
Ay ve Güneş, yarın Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay sırasında burcunuzun yıldızlarında buluşmaya hazırlanıyorlar. Ay’ın karanlık olduğu bu dönemden, kötü alışkanlıklarınızdan ve artık işinize yaramayan bağlılıklardan kurtulmak için faydalanın. Sezgilerinize güveneceğiniz ve duygularınızın sesini dinleyeceğiniz yeni bir altı aylık döneme hazırlanıyorsunuz.

İkizler 07 Temmuz 2013 Pazar
Dünkü şiddetli zihinsel akışın ardından, bugün dramatik bir değişiklik söz konusu. Yavaşlamanın, ayaklarınızı yere basmanın ve duygularınızla bağlantı kurmanın vakti geldi, sevgili İkizler. Vücudunuzla yeniden temasa geçebilmek için meditasyon yapmanız ya da bol bol hareket ederek zihninizi kapatmanız gerekiyor. Önceliği düşüncelere değil, duygulara verin.

Boğa 07 Temmuz 2013 Pazar
Bugün enerji zihinsellikten duygusallığa geçiş yapıyor, sevgili Boğalar. Aklınız tamamen durmayacak elbette ama düşüncelerinize kulak vermektense duygularınızın sesini dinlemeyi tercih edeceksiniz. Sezgilerinize güvenin ve yavaşlayıp hem kendinize, hem de sevdiklerinize vakit ayırarak hassasiyetlerinize özen gösterin.

Koç 07 Temmuz 2013 Pazar
Güneş ve Ay, yıldız haritanızın tabanında, hassas Yengeç burcunun yıldızlarında bir araya geliyorlar. Her zamanki neşeli, taşkın davranışlarınızla kalabalıklara karışmaktansa, evinizde saklanmayı tercih edebilirsiniz. Bunu yapmanızda bir sakınca yok, ayaklarınızı uzatın ve keyfinize bakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.