7 Ocak 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 03.09.2020 07:32

7 Ocak 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Bugün çevrelerinizdekilerle iletişiminizde, görüşme ve toplantılarda kendi taleplerinizi sert bir dille ifade etmeniz, çalışma ortamınızda da gerginliklere yol açabilir. Yolculuklarda kısa süreli aksamalar yaşanabilir. Harcamalarınızı kontrol altına almaya çalışabilir, alış verişlerde sıkı pazarlık yapabilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Bugün ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar almanın eşiğine gelebilir, sizi bunaltan sorumluluk ve kişilerden kurtulmak için adımlar atabilirsiniz. Fiziksel sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Keyifleriniz ve sevdikleriniz için yaptığınız harcamalar çatışmalara yol açabilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Bugün kendinizi çok güçlü ve dinamik hissedebilir; isteklerinizin peşinden gidebilirsiniz. Fakat fazla sert, hırslı ve talepkâr davranmanız aile içinde huzursuzluğa yol açabilir. Gizli düşmanlarınızın farkına varmanız bazı ilişkilerinizi sonlandırmanıza neden olabilir.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Elde olmayan gelişmelerin verdiği huzursuzluğu yaşayabilir, kendinizle baş başa kalarak sorunlarınızı çözmek için fikir üretebilirsiniz. İçsel çatışmalar iletişiminize de yansıyabilir, telefondan ya da sosyal medyadan uzak kalmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızdan kazançlarınızda azalma olabilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Kariyerinizde üstlendiğiniz sorumlulukları yerine getirirken bazı ilişkilerin size ayak bağı olduğunu fark edebilir, iş yükünden bunalabilirsiniz. Sosyal ortamlar ve ekip çalışmaları için hareketli ve uygun bir gün olabilir. Geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirmek isterken ekonomik krizler yaşayabilirsiniz.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

İş ve sosyal hayatınızda hareketli saatler geçirebilir; dinamik ve atak tavrınızla dikkatleri çekebilirsiniz. Ancak girişimlerinizin sonuçsuz kalması özellikle ilişkilerde gerilime yol açabilir. Görüş ve düşüncelerinizden dolayı kendinizi baskı altında hissedebilir, duygularınızı ifade edemeyebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Finansal konularda ayaklarınızın yere sağlam bastığı harcamalarınızı kontrol edebileceğiniz bir gündesiniz fakat kaynakların paylaşımında krizler yaşayabilirsiniz. Bugün görüşlerinizi kabul ettirme isteği düşmanlıklarla karşılaşmanıza neden olabilir. Aynı fikirde olduğunuz kişi ve gruplarla oluşabilecek gerilime dikkat.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

İlişkilerden ya da işbirliklerinden keyif alamayabilir, sorumlulukların paylaşımında sorunlar yaşayabilirsiniz. Finansal alanda dikkatli olmanızı gerektiren koşullar, sizi duygusal olarak gerginliğe itebilir. İş hayatınızdan elde ettiğiniz kazancı beklenmedik bir şekilde harcayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Karşınızdaki kişilerin size baskı yaptığını düşünebilir; kimi zaman bunun getirdiği gerginliği yaşayabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda yaşanan ani değişimler işbirliklerinde sonlanmalara neden olabilir. Çalışma ortamınızda yetiştirmeniz gereken işlerin sorumluluğu ağır gelebilir.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

İş ve gündelik yaşamınızda sorumlulukların ön planda olduğu bir gün geçirebilir; yoğun çalışma temposundan dolayı yıpranabilirsiniz. Hayata bakış açınızın farklı olması çatışmalara yol açabilir. Romantik ilişkilerde araya mesafe girebilir, sevdiklerinizden soğuduğunuzu hissedebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugün sevdiğiniz kişiye olan tutumunuzda daha anlayışlı olmalısınız çünkü finansal krizler tartışmaları alevlendirebilir. Keyif aldığınız konularda çalışmak istemenize rağmen sorumluluklar ağır basabilir. Evinizde tadilat yapmanız gerekebilir, aile ilişkilerinde sıkıntılar yaşanabilir.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Ailevi konularda, ev, gayrimenkule ait işlerde hızlı karar almanız gereken durumlar olabilir, temkinli davranmalısınız. Bugün ilişkilerinizi kontrol etmekte zorlanabilir, ağzınızdan çıkan sözlerle karşınızdakilere zarar verebilirsiniz. Kardeş, komşu ya da kuzenlerin sorumluluğunu üstlenmenize gerekebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı