7 Ocak 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

7 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları 7 Ocak 2013 Pazartesi Burç Yorumları


7 Ocak 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 7 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 7 Ocak 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 7 Ocak Burç Yorumları

Kova Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
Duygularınızın dalgalandığı bir gün ve istekleriniz giderek artıyor. Bu arada beklentileriniz de yükselmiş bulunuyor.
Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz veya aldığınız sorumlulukları çok fazla önemseyebilirsiniz. Bu arada korkularınız uyanabilir ve öfkeli bir tavır sergileyebilirsiniz. Duygularınızı denetleyin ve saygı duyduğunuz kişilerin desteğini isteyin. İyimser ve yapıcı davranmayı başarabilirseniz, aslında gerilim hissettiğiniz durumun sizin için bir fırsat olduğunu anlayabilirsiniz. Hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
İş arkadaşlarınız, yakın çevreniz ve duyduğunuz haberler, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir.
Gizli bilgiler ve herkesin bilmediği olaylara ilgi duyduğunuz bir dönemdesiniz. Ayrıca ölüm ve ölüm ötesi ve benzeri konular www.nazlim.net ilginizi çekiyor. Bu arada gizli niyetleriniz olabilir ve düşüncelerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Ancak iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca karşılaştığınız etkileyici kişiler düşüncelerinizin tamamen değişmesine neden olabilir.

Yay Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
Bugün yapıcı ve olumlu davranacaksınız. Böylece hem yaşam enerjiniz yükselecek, hem de isteklerinizi ortaya koymanız daha kolay olacak.
Esprili ve neşeli tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Böylece güçlü ve saygın kişilerin desteğini alacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili gelişmeler beklediğiniz gibi olmasa bile şimdilik rahat davranacaksınız ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz. Bu arada bazı organizasyonların içinde yer alabilirsiniz ve farklı çevrelere girebilirsiniz. Karşılaştığınız kişilerin davranışları ve yaşam felsefeleri dikkatinizi çekebilir. Ve kendi felsefenizi gözden geçirebilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. İstekleriniz değişiyor ve düşüncelerinizi tamamen değiştirmeyi başaracaksınız.
Ancak önem verdiğiniz konular ile ilgili tepkilerinizi denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Korkularınızı uyandıran durumlar ortaya çıkabilir ve sert tepkiler gösterebilirsiniz. Özellikle parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir ve yaptığınız hesaplar ile ortaya çıkan durum örtüşmeyebilir. Ayrıca önem verdiğiniz kişilerin davranışları baskı duygusu uyandırabilir. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamasınız iyi olacak.

Terazi Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
Geleceğe yönelik farklı istekler içine giriyorsunuz. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve duyduğunuz haberler kafanızı karıştırabilir.
Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. İstekleriniz değişiyor ve düşüncelerinizi değiştirmeye zorlayan durumlar ortaya çıkıyor. Sürpriz gelişmeler sizi memnun edecek ancak bazı sürprizler kafanızı karıştırabilir. Sağlığınıza özen gösterin ve başkalarının fikirlerini değiştirmeye çalışmayın. Tartışmalardan uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmayın. İyimser ve yapıcı olanlar sorunları fırsatı dönüştürmeyi başaracak.

Başak Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
Bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Gizli niyetleriniz olabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir.
Stratejinizi gözden geçireceksiniz ve daha dikkatli davranacaksınız. Yeni plan ve projeler yapabilirsiniz. Yakınlarınız ile ilgili kaygılarınız olabilir. Endişelerinizi büyütmeyin ve fikirlerinizi ortaya koymayı deneyin. Aslında ikna edici ve etkileyici olacağınız bir dönemdesiniz. Üstelik güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Sabırlı ve kararlı davranmayı başarabilirsiniz ve uzun soluklu projeler yapabilirsiniz. Bugün etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve fikirlerinizi tamamen değiştirebilir.

Aslan Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sabırsız olabilirsiniz.
Geriliminizi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle önemsediğiniz kişilere karşı daha dikkatli davranmanız gerekiyor. Aslında davranışlarınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz veya onların ziyaretine gidebilirsiniz. Seyahatler ve sportif faaliyetler keyfinizi yerine getirecek. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
Bugün alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve şimdiye kadar düşünmediğiniz ölçüde derin düşünebilirsiniz.
Ölüm ve ölüm ötesi konular ile ilgilenebilir ve çeşitli kitaplar veya ilgilenen kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun ve duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin. Özellikle güçlü ve etkileyici kişiler ile tartışmalardan uzak durun ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Meydana gelen olaylar düşüncelerinizi tamamen değiştirmenize neden olabilir.

İkizler Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var. Ancak harekete geçmek sizin için pek kolay olmayabilir.
Hayaller veya nedenini anlamadığınız bir rahatlık içinde davranabilirsiniz. Fakat bugün daha istekli ve hareketli olacağınız bir gün geçireceksiniz. Gelişmeler sizi memnun edecek. Ancak biraz daha gayret göstermeniz gerekiyor. Ayrıntılar ile fazla meşgul olmayın ve isteklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan kişiler ile ilişkilerinizi kuvvetlendirin. Büyük organizasyonlar ile ilgilenebilirsiniz ve farklı çevrelerin bir araya geldiği programların içinde yer alabilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
İsteklerinizin yarattığı gerilim ve sabırsızlığa rağmen mantıklı davranacaksınız ve duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız.
Özellikle parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Ayrıca yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz veya almak üzeresiniz ve korkularınız uyanmış olabilir. Sabırlı olun ve kendinizi çok fazla zorlamaktan kaçının. Önem verdiğiniz konular ve kişiler, üzerinizde baskı duygusu hissetmenize neden olabilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla çalışmanız gerekebilir veya bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için olayların sizi zorladığını düşünebilirsiniz.

Koç Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
Olaylar ve alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Derinden etkileyici ve fikirlerinizi tamamen değiştirecek kişiler ve olaylar ile karşılaşmış olabilirsiniz.
İnatçı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Özellikle güçlü kişiler ile tartışmayın ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Yakınlarınızın veya kardeşlerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz. Veya karar vermeye zorlayan durumlar olabilir. Aceleci davranmayın ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Balık Günlük Burç Yorumu 7 Ocak 2013
Fikir alışverişlerinin yoğun olduğu ve sizi ileriye taşıyacak sağlam görüşlerin havada uçuştuğu bir gün olacak. Duyduklarınıza itibar edin. Yaşam görüşlerinizdeki tıkanıklıklara iyi gelecek. Sizi özgür yaşamaktan alıkoyan şeyler, onları fark etmeniz için gündeme gelecek.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.