7 Mayıs 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

7 Mayıs Pazartesi Günlük Burç Yorumları 7 Mayıs 2012 Pazartesi Burç Yorumları

7 Mayıs 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 7 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 7 Mayıs 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Koçlar güne, İkizler burcu üzerinde oluşacak sondördün etkisi altında başlamaktasınız. Yakın çevrenizle olan iletişim arzunuz meraklılık duygunuzun bir sonucudur. Etrafınızda olan biteni anlamak hoşunuza gidebilir. Olayların her iki boyutunu da görebilmenizi sağlayacak sondördün etkisi iş hayatınız başta olmak üzere sorumluluklarınızla ilgili konularda sizi yoran, rahatsız eden mevzulara belirli bir perspektiften bakmanızı sağlayıcıdır. Yalnız bunu yaparken her durumda kendinizi haklı görmek, başkalarının sizi takdir etmelerini beklemek veya fikirlerinizi ifade ederken baskı uygulamak yanlış olabilir. Kaldı ki bugünkü enerjiler altında duygular ve düşünceler birbiriyle çatışabileceği için, iletişimde bulunurken ılımlı yaklaşımlar göstermek faydalıdır. Karşınızdaki insan kim olursa olsun onu içtenlikle dinlemeye çalışınız. Bilginizi ve tecrübenizi paylaşmanın hazzını içinizde duyumsayın. Duygu dünyanızla alakalı konularda fazla sıcaklık vermeyen bu enerji özel ilişkinizde belirli bir mesafeyi korumaktan yana olacağınızı, mantıklı yaklaşımlarla hizmet duygusu içinde hareket edeceğinizi gösterebilir. Sanki karşınızdaki kişiyle anlaşmak zorundaymış gibi sergileyebilirsiniz. Bu durum ise, sevgili olmaktan ziyade arkadaşlık manasına geleceğinden eğer partneriniz duygusal birisiyle zorluk çıkarıcı olabilir. Bu enerji altında benim tavsiyem ise, ilişkinizin kalitesi ve niteliğine göre gerekli ayarlamayı yapmanız ve ortak bir nokta oluşturmanızdır.

BOĞA burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Boğalar güne, Başak burcunda seyrini sürdüren Güneş ile İkizler burcunda ilerlemekte olan Ay arasında oluşacak sondördün etkisi altında başlamaktasınız. Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili konularda mantıklı yaklaşımlar göstermeniz faydalıdır. Böylece içinde bulunduğunuz durumu da net olarak saptayabilirsiniz. Günlük enerjiler altında görüyoruz ki, siz bugün kendinizi sahip olduklarınızla değerlendirebilirsiniz. Yani ne kadar güvende iseniz ve ne kadar sağlam olarak yere ayak basıyorsanız kendinizi de o denli güçlü ifade edebileceğinizi düşünürsünüz. Bu durum aşk hayatınızla ilgili konularda da hemen hemen aynıdır. Yaşadığınız beraberlikte her şeyi iki yönüyle ele aldığınız için kimi zaman stres altında kalmanız mümkündür. Fakat bilirsiniz ki, güçlü ve güvenilir ilişki yaşamanın yolu ayrıntılarında gizlidir ve devamının sağlanması için akıllı seçimlerde bulunmak ve olayları mesafeli bir şekilde değerlendirmek gerekmektedir. Tabii ki bu şekilde düşünmeniz gayet olağandır. Yalnız çelişkiye düşmemeniz gerekmektedir. Yani bir yandan yaşadığınız birlikteliği kendi içinizde sorgulayıp mükemmelleştirmeye çalışırken, diğer yandan yüzeysel bir şekilde düşünce alış verişinde bulunmak sakınca doğurabilir. Öncelikle ne yapmak niyetindesiniz bunu saptamanız lazımdır. Siz tutkulu yoğun bir aşk mı yaşamak istiyorsunuz yoksa sadece belirli bir mesafeyi koruduğunuz bir ilişkiden mi yanasınız. Bu sorunun cevabına göre hareket etmeniz gerekmektedir. Çünkü aşk çelişkileri içinde barındırmaz, olabildiğince akış içinde yaşanması gerekmektedir. Bu kadar sorgulama ve bu denli yüzeysel tavırlar, sürekli kendinizi haklı görmeye çalışmanız rahatsız edici olabilir.

İKİZLER burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili İkizler burcunuzda ilerlemekte olan Ay ile Başak burcunda seyrini sürdüren Güneş arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında güne adım atmaktasınız. Eviniz, iç dünyanız ve ailevi ilişkileriniz konusunda duygusal ve ruhsal anlamda aşırı endişeli tepkiler vermeye kalkışabilirsiniz. Size göre aksaklıklar bulunmaktadır ve bunların mutlaka düzene kavuşturulması gerekmektedir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizin de altında yatan en önemli neden zaten budur. Her ayrıntının üzerinde dikkatli bir şekilde durmanız, kimi zaman sorunlara neden olabilir. Çünkü kusursuzluk anlayışınız fazlasıyla ön plandadır, bu yüzden de, aile bireylerinizi aşırı şekilde analiz edebilir, içinde bulunduğunuz durumu fazlasıyla hassas bir şekilde ele alabilir, kontrolü sağlamaya çalışabilirsiniz. Bu kontrolü ise iki türlü gerçekleştirmeniz mümkündür. Birincisi ılımlı bir tarzda hareket ederek, olgun bir kişi havası yaratabilirsiniz. İkincisi ise, eleştirel tepkiler göstererek farkında olmadan etrafınızdaki insanlara baskıda bulunabilirsiniz. İç dünyanız ve kendi yaşam alanınızda bu yönde davranışlar sürerken, dış dünyada ise bütün bunların tam tersi tepkileriniz söz konusudur. Gün boyu bulunduğunuz ortama kolaylıkla adapte olduğunuz için yabancılık çekmez, iletişimsel açıdan sürekli konuşarak bağlantı kurmaya çalışabilirsiniz. Çünkü isteğiniz sosyal açıdan güçlü bir imaj yaratmaktır. Herkesin dikkatini çekmek ve takdir edilmek ihtiyacınız yoğun olduğu için ev alanında, tanıdık çevrenizde olduğu gibi gergin veya kusursuzu arayan bir kişi imajı yaratmaktan uzak durursunuz. Gördüğünüz gibi iki farklı alanda iki ayrı şekilde davranış sergilemeniz bugün mümkündür. Eğer siz bu farklılığı hem eviniz alanı hem de dış dünyada dengeli bir şekilde ayarlayarak kullanabilirseniz gayet olumludur.

YENGEÇ burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Yengeçler bugün yöneticiniz Ay ile Güneş arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bu durum nedeniyle, tuhaf ve ikilemler içinde bir ruh hali sizi sarabilir. Sizin gibi her zaman öncü bir enerjiyle ve sağlam olarak hareket etmekten yana olan kişi için bu oluşum, dağınıklık anlamına geldiğinden zorlayıcıdır. Bir anda bir sürü işle uğraşmak zorunda kalabilir ve hepsinden de oldukça bunalabilirsiniz. O kadar çok şeyi bir arada düşünmek ve bir de çözüm bulmaya çalışmak sağlığınızı da zorlayabilir. Garip ve tuhaf rahatsızlıklar çekebilirsiniz. Bunların tümünde baskın olan ise sinirli oluşunuzdur. En ufak bir sözü kaldıramaz, oldukça sert yanıtlar verebilirsiniz. Belki herşey yolunda gibi gözüküyordur fakat nedenini bilemediğiniz bir halde, ters gideceğini düşünerek kendi kendinizi rahatsız edebilirsiniz. İletişimsel açıdan güçlü bir gün olmasına rağmen, eğer düzeltilmesi mümkün olmayan konular üzerinde bugün fazlasıyla durursanız, huzur bulamayabilirsiniz. Bunun en önemli sebebi, yeni bir şeye adım atmaktansa olduğunuz yerde kalmayı tercih etmenizdir. Bırakmakta zorlandığınız ve sizi hapseden bazı duygularınız nedeniyle, bugün size ulaşmak oldukça zor. Şartlar sizin isteğiniz dışında geliştiğinden bunları değiştirmek için elinizden bir şey gelmediğini düşünmektesiniz. Bu durumda da yaptığınız tek şey suyu akışına bırakmak. Eğer siz bu ruh halinizden memnunluk duyuyorsanız sürdürün lakin, hoşnut değilseniz değişime gönüllü olarak razı olmak gayet faydalıdır.

ASLAN burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Aslanlar yöneticiniz Güneş ile Ay arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Bugün kimileriniz, dış dünyanın daha eğlendirici, sürükleyici güzelliklerini yaşamak isteyebilirler. Bu her zamanki gibi, yeni insanlar tanımak amaçlı olabileceği gibi, hobilerinizle ilgilenmek tarzında da gelişebilir. Yeni bir çevre edinmek amaçlı sohbetlerde bulunabilirsiniz. Yalnız şunu baştan söyleyeyim ki, bunlar sadece oyalanmak amaçlı geçici uğraşılardır. Ayın pozisyonu nedeniyle çabucak sıkılmanız mümkündür. Hele bazı insanlarla tanışma durumunuz olursa özellikle dikkatli olmalısınız. Sizin ne kadar sıcakkanlı ve eğlendirici biri olduğunuzu biliyoruz. Bu orijinal ruh haliniz daima, herkesin dikkatini çekecek kadar özel olmuştur ve nedense ilk tanışmalarda aklınıza hiç kötü bir şey gelmez. O nedenle ben size dikkatli olmanız gerektiğini söylemek isterim. Etrafınızdaki insanları göründükleri halleriyle değerlendirmek yerine iyice analiz etmeniz sizi daha sonra olabilecek aldanmalardan koruyabilir. İlişkisi olanlar bugün, partnerleriyle daha fazla iletişim içinde olmayı tercih edebilirler. Günün enerjisi nedeniyle, hayati konularda kararlar almak yerine, hoş bir gün geçirmeyi tercih etmeniz yararlıdır. Bugün, parasal konulardaki durum bazılarınız için önemli olabilir. Belirli bir bütçe içinde hareket etmesi gerekenler, sosyal hayatın içinde pek yer almak istemeyebilirler. Hatta kimi anlarda durumunuzu fazlasıyla hassasiyet içinde değerlendirebilirsiniz. Bu ise, kendinize fazla yüklenmeniz demektir. Benim tavsiyem bu durumda olanların olayları sadece zorlu tarafıyla ele almamalarıdır.

BAŞAK burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Başaklar bugün dış dünyada kendinizi gösterebilmenizi sağlayan Güneş ile İkizler burcunda ilerleyen Ay arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında güne uyanmaktasınız. Güneş sayesinde tabii ki güçlü bir ifade tarzına sahipsiniz. Ayın İkizler burcunda seyrediyor oluşu ise, doğal olarak sizin toplumsal her konuda öne çıkmanızda etkilidir. Etrafınızdaki olayları gayet iyi ayırt edebilir, neyin yanlış ve neyin doğru olduğu konusunda tespitler yapabilirsiniz. Öncelikle kendi kimliğinize uygun seçimlerde bulunmanız açısından günün enerjileri gayet olumludur. Bu durum doğal olarak eksiklerinizi tamamlamanızı ve daha olumlu bir şekilde hareket ederek, kendinize en uygun seçimde bulunmanızı sağlayıcıdır. Kafanızın içinde işinizle alakalı konular baş sırayı alabilir. Bunun en önemli nedeni, mesleki konulardaki doğru bir tercihin sizi toplum içinde iyi bir yere getireceğine olan inancınızdır. Size düşen iyi bir strateji belirlemek ve gerginliğe düşmeden seçim yapabilmek olmalıdır.

Öncelikle şu anda içinde yer aldığınız şartları iyice bir gözden geçirmeniz faydalıdır. Bunu yaptığınızda eğer düzeltilebilecek noktalar varsa ve bunlar çözüme kavuştuğunda yola devam etmeniz mümkünse denemeniz faydalıdır. Diyelim ki, tam tersi bir sonuç elde ettiğiniz. O zaman bilinçli bir şekilde planlamada bulunmalı ve mevcut durumu eksikliğine rağmen sürdürmek yerine yeni bir girişimde bulunmak için gayret sarfetmelisiniz. Bu hem kariyeriniz açısından sizi destekleyici olabilir hem de kendinize olan güven duygunuzun yükselmesini sağlayabilir. İsterseniz bugün bütün bunları bir düşünün belki de işinize yarayabilir.

TERAZİ burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Teraziler bugün Başak burcunda ilerleyen Güneş ile İkizler burcunda seyrine başlayan Ay arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında, etrafınızdaki insanlarla sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak oldukça kolaydır. Çevrenizde olabilecek her olaya müdahale etmek isteğiniz yüksektir. kadın Yalnız benim size önerim, nasıl görünürse görünsünler, insanları dikkatle incelemenizdir. Size oldukça sevimli gelebilir hatta bulunmaz biri gibi gözükebilirler. Söyledikleri sözler anlamlıdır fakat ay gezegeninin pozisyonu nedeniyle, bu insanlar hakkında yanıldığınızı bir müddet sonra anlayabilirsiniz. O nedenle ilk tanışmalar açısından temkinli ve dikkatli olmanız gayet faydalıdır. Kontrollü davranmalı, karşınızdaki kişinin özelliklerini iyice incelemeli, tam olarak emin olmadığınız durumlarda opsiyonlu konuşmaya dikkat etmelisiniz. Gün içinde oluşacak diğer enerji ise, ailenizin geçmişi ve sahip olduğunuz değerleriniz konusunda kararlılığınızın bir kez daha altının çizilmesidir. Sizin sahip olduklarınız, sizin eviniz ve sizin özelinize kimsenin hiçbir şekilde müdahale etmesine izin vermezsiniz. Bu konuyla ilgili, dışardan birinin bir laf etmesi veya herhangi bir müdahalede bulunması halinde bu özelliğinizi gayet rahat ve baskın bir şekilde ifade edebilirsiniz. Parasal konularda, şartların sizin istediğiniz gibi oluşmaması nedeniyle herhangi bir şekilde hareket edemiyor olsanız da, genel olarak ani kararlar almaktan uzak durmanızı ve elinizdekilerle idare etmenizi öneriyorum.

AKREP burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Akrepler güne, Ay(İkizler) ve Güneş(Başak) arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında adım atmaktayız. Değişik insanlarla tanışmanız ve maddi konularda ilginç fikirlerle karşılaşmanız açısından etkili bir gün olabilir. Yeni tanışacağınız kişiler size bazı projelerden bahsederek, girişimde bulunmanız gerektiğinden söz edebilirler. Çünkü siz güçlü olmanın önemini oldukça iyi bilen burç mensubusunuz. Fakat ben bugün Ay gezegeninin pozisyonu nedeniyle, ne olursa olsun finans konusunda, bu yeni tanışacağınız kişiler hakkında temkinli olmanızı öneriyorum. Evet bazı şeyler oldukça sıra dışı ve gayet faydalı gibi dursa da, o meşhur sabit fikirliliğinizi devrede tutarak incelemenizin size faydası olacağını söyleyebilirim. Ancak bütün bunları göz önüne alıp yeterli oranda üstünde düşündüğünüzde makul geliyorsa, güvenilir buluyorsanız uygulamaya geçebilirsiniz. İnsanların para konusunda size olan yaklaşımlarını çok dikkatli inceleyin ve bu kişiler hakkında iyice bilgi sahibi olun. Gün içinde etkinliği devam edecek bir başka enerjiniz ise, özellikle aile büyüğünüz olan kişilerin size verdiği destektir. Onların size güç veren sözleri, davranışları ve yardımları sayesinde orijinal düşünceleriniz veya ileriye dönük projeleriniz açısından kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

YAY burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Yaylar, Başak burcunda ilerleyen Güneş ile İkizler burcunda seyrine başlayan Ay arasında meydana gelecek sondördün etkisi altındayız. Gün boyu etkili olacak bu oluşum, yeni girişimlerde bulunma arzunuzu perçinleyicidir. Heyecanlı haliniz yüzünüze yansır. Sabah itibariyle gayet enerjik bir şekilde güne başlayabilirsiniz. İçinizde yeni adım atmak isteğinin oldukça yoğun olduğu bugün, kozasını terk etmeye hazır bir kelebek gibi olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bilinçli her düşüncenizi destekleyen bir iç görüşe sahip olacağınız için, siz bile kendinizdeki bu enerjiyi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar bugün yüzünüzün her zamankinden daha fazla parladığını ve oldukça canlı olduğunuzu söyleyeceklerdir. Evet bu doğrudur. Yalnız kabul ederseniz size tavsiyem, bu güçlü enerji dolayısıyla çok fazla dağılmamanız eylemde bulunurken iyice analiz etmeyi ihmal etmemeniz ve etrafınızdaki insanları çok iyi gözlemlemenizdir. İlişkinizle alakalı konularda güçlü bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışınız. Aranızda oluşabilecek görüş farklılığından sakin ve olgun bir şekilde ayarlamalarda bulununuz. Mesleki konularda ise, etrafınızda bulunan otoritelerle, büyüklerinizle iş konusunda görüş alışverişinde bulunmayı ihmal etmeyiniz.

OĞLAK burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Oğlaklar,, İkizler burcunda ilerleyen Ay ile Başak burcunda seyrini sürdüren Güneş arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında Salı gününe adım atıyoruz. Önemli olduğunu düşündüğünüz konularla ilgili, kendi iç dünyanızda bir gözlem yapmak ihtiyacı belirebilir. Bazı durumları ve insanları, olabilecek ihtimalleri tekrar masanın üstüne koyarak, gerekirse ufak parçalara bölerek incelemek isteyebilirsiniz. Ne yönde karar alınmalı veya hangi yöne doğru adım atmalı diye düşünürken hani bazen kendi kendinize kalmak istersiniz ya, işte bugün de böyle bir psikoloji altında olabilirsiniz. Tabii ki hoşlanmadığınız ve hala kafanızda soru işaretleri bırakan mevzular olabilir. Her şeye rağmen iyimser düşünmekten yanasınız. Fakat korkularınız kimi zaman size rahat vermemekte. O zaman, kendinize fazla yüklenmeden, sakin bir şekilde herşeyi gözden geçirmeye çalışınız. Günlük enerjiler altında detaylı düşünmenin yanı sıra bir başka durum ise, mantıklı bakış açınızın ön planda olmasıdır. Yani siz ihtiyaçlarınızın ve kimliğinizin gayet iyi farkında olduğunuz için doğal olarak yanlış bir karar vermek yerine herkesin yararına olacak şekilde hareket etmekten yanasınızdır. Çevrenizdeki insanlar, tanıdık veya yabancı olsun, bugün sizin, her konuyu fazla didiklediğinizi, sıcak davranışlardan ziyade belirli bir mesafede konuştuğunuzu düşünebilirler. Aslında kimseye sezdirmeseniz de kafanız oldukça karışıktır. Kendinizi bazen yönsüz hissedebilirsiniz fakat bunu kimseye belli etmekten yana değilsinizdir. Sadece bazı konularda dayanamadığınızda ifade tarzınız eleştireldir, çünkü kusursuzluğa verdiğiniz pirim bugün her zamankinden daha fazladır. Bunun doğal sonucu olarak, aksayan bir şeyler gözünüze çarptığında dile getirerek çözüm bulmaya çalışabilirsiniz.

KOVA burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Kovalar yeni güne, İkizler burcunda seyrine başlayan Ay ile Başak burcunda ilerlemesini sürdüren Güneş arasında oluşacak sondördün etkisi altında başlamaktasınız. Etrafınızdaki dostların varlığı ve yeni insanlar tanımak isteği size iyi gelebilir. Tabii ki hala hiçbir şey tam olarak belli olmasa da, ruhsal olarak mücadele etmenizi sağlayacak moral gücünü kendinizde bulabilirsiniz. Gününüz nasıl geçebilir, olasılıklar dahilinde bir inceleyelim. Bugün işlerinizi daha hızlı bitirme ve aynı anda birkaç konu üzerinde çalışma arzunuz yoğun olabilir. Son günlerde eğer stres altında iseniz bu seçenek size oldukça iyi gelebilir. Bu arada yeni tanışacağınız kişilere özellikle dikkat etmenizi ve çok güven duymadıkça durumunuzdan bahsetmemenizi öneriyorum. Zaten siz kendinizle ilgili meseleleri güvenmedikçe, kimseye anlatmayacağınız için, bunu kolaylıkla başaracağınızı düşünüyorum. Bunun dışında ödemekte geciktiğiniz faturalarınız üzerinde bir bütçe planlamasına gidebilirsiniz. Şartlarınız nedeniyle olan bu gecikmeler karşısında, en azından sizden büyük kişilerle veya otorite pozisyonundaki insanlarla bir araya gelerek durumunuzdan bahsetmeniz belki de ummadığınız bir desteğin gelmesini sağlayabilir. Ancak benim tavsiyem ne olursa olsun güvenmediğiniz bir borcun altına imza atmamanızdır.

BALIK burcu 07 Mayıs 2012 yorumu
Sevgili Balıklar yeni günümüz, İkizler burcunda ilerleyen Ay ile Başakta seyrini sürdüren Güneş arasında meydana gelecek sondördün etkisi altında başlıyor. Yeni insanlarla tanışmak, onları yakından izlemek, kendi alanınızı belirleyici düzenlemeler yapmak açısından önemli bir gün. Fakat benim size eğer kabul ederseniz tavsiyem, etrafınızdaki kişileri oldukça dikkatli bir şekilde gözlemlemenizdir. Ayın pozisyonu nedeniyle, gözden kaçacak en ufak bir detay bile daha sonra uğraşmanıza neden olabilir. Hani çoğu zaman sizi kötülüklerden koruyan sezgileriniz var ya, işte bugün bu gücü de arkanıza alarak, çevrenizdeki insanları dikkatle gözlemleyin. Bu inceleme ilerisi adına da size güvenlik sağlayıcı olabilir. En azından bir sorunla karşılaştığınızda ne yapacağınızı bilirsiniz. Bugünkü diğer enerjiniz, yaşamınız ve ilişkinizle ilgili konularda, ne yapılması gerektiğini bir türlü tespit edememenizdir. Garip bir şekilde sizi aynı nokta üzerinde sabitleyen durumlar karşısında, her şeyi kendi akışına bırakabilirsiniz. Bu hisler altında doğal olarak bugün, gerilim hissetmeniz mümkündür. Ne kadar olumlu düşünmeye çalışsanız da, geçmişte yaşananlar nedeniyle detaylar ön plandadır. Yapmanız gereken mantığınızı devreden çıkarmadan resmin bütününü görebilmektir. Bilinçli kararlarınız ile duygularınız arasındaki dengeyi iyi sağlamanın yolu, sizin için kutsal olan ne ise onu korumanızla mümkündür. Hiç kimsenin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.