7 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 17.09.2020 23:37

7 Kasım 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

7 Kasım 2018 Çarşamba KOVA Burcu Yorumu
Maddi konularda duygusal davranmak sizi yanlış yönlendiriyor. Çünkü, söz konusu sevdikleriniz olduğu zaman harcamalarınıza dikkat etmiyorsunuz. Bugün, bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Maddi olarak kendinizi yetersiz görmeyin. İkna kabiliyetinizi, kazançlarınızı artırma konusunda kullanabileceğiniz bir gün.

7 Kasım 2018 Çarşamba BALIK Burcu Yorumu
Bilinçli karar vermek için beklemeyi tercih ediyorsunuz. Öz değeri olan duygulardan yana olmanız çoğu kez yanlış anlaşılmanıza neden oluyor. Ay’dan, olumlu etkiler alıyor ve girişimci yönlerinizi ortaya koyabilecek çalışmalar içinde bulunmayı arzuluyorsunuz. Ayaklarınızla ilgili yaşadığınız problemler canınızı sıkabilir.

günlük burç yorumları 7 kasım 20187 Kasım 2018 Çarşamba TERAZİ Burcu Yorumu
Gün içinde duygusal davranmanıza neden olacak konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Bugün yaratıcılığınız ve zekanızı ön plana çıkaracak işler peşinde olacaksınız. İş yaşantınızda öfkenizle başa çıkmayı öğrenmelisiniz. Olayları fazla abartma huyunuz, sizi zor duruma düşürüyor. Duygularınızı doğru yönlendirmelisiniz.

7 Kasım 2018 Çarşamba AKREP Burcu Yorumu
Sosyal yapınızın getirdiği avantajları kullanmak için, önünüzde güzel fırsatlar var. Çevresel ilişkilerinizde geleneksel olayların karşınıza çıkması, yapacağınız bir çok konunun gelişmesini önleyebilirsiniz. Bugün, ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Duygusal konularda mistik davranışlar içindesiniz. Ağır yiyeceklerden uzak kalmalısınız.

7 Kasım 2018 Çarşamba YAY Burcu Yorumu
Ailenize karşı derin duygular içindesiniz. Onların her türlü sorununu yüklenmenize karşın, bazen karşılığını alamıyorsunuz. Bugün olağanüstü işler peşinde koşmak istiyorsunuz. Yakın takip olayları canınızın sıkılmasına neden olurken, rahat şartlarda çalışmak istiyorsunuz. Bugün hayallerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz.

7 Kasım 2018 Çarşamba OĞLAK Burcu Yorumu
Yakın ilişkilerinizi yeniden irdelemelisiniz. Bugün, dengeli davranmaya çalışırken maddi konularda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Hiç kimseye ileri vadeli sözler vermemelisiniz. Finans konuları ile ilgili değişik düşüncelere sahipsiniz fakat aklınızdan geçenleri paylaşma konusunda çekimser davranıyorsunuz.

7 Kasım 2018 Çarşamba KOÇ Burcu Yorumu
Maddi konularda duygusal davrandığınız zaman kaybettiğinizi bildiğiniz halde aynı hataları yapmaktan vazgeçmiyorsunuz. Bugün Ay bilinçaltınızı etkiliyor ve geçmiş ve gelecek muhasebesi yapıyorsunuz. Akıllı olduğunuz bir gerçek fakat önsezilerinizin sizi yanıltabileceği bir gün içindesiniz. Kendinizi dizginlemelisiniz.

7 Kasım 2018 Çarşamba BOĞA Burcu Yorumu
Çevresel koşullardan şikayet etmek yerine renkli hale getirmek sizin elinizde. Bugün Ay’ın konumu, arkadaşlarınızla bir araya gelerek romantik anlar yaşamanıza neden olacaktır. Duygusal ilişkilerinizde; yaşadığınız hayal kırıklıkların üstesinden gelmeyi iyi biliyor olmanız sizin için avantaj oluyor.

7 Kasım 2018 Çarşamba İKİZLER Burcu Yorumu
Ay tepe evinizde ilerliyor ve mesleki konularda kendinizi hazır hissettiğiniz konular var. Dışa yansımayan fakat sadece kendinize itiraf edebildiğiniz hisleriniz için hiç kimseye hesap vermek istemiyorsunuz. Toplumsal olaylara tepkisel davranmak yerine sezgisel yaklaştığınız zaman çok daha başarılı oluyorsunuz.

7 Kasım 2018 Çarşamba YENGEÇ Burcu Yorumu
Geçmişlerde kalan bir arkadaşınızdan alacağınız haber kısa süreliğine de olsa sizi anılarınıza döndürebilir. Yeni durumunuzla ilgili değişen şartlarınızı yeniden gözden geçirmek istemeniz, sizi farklı durumlara hazırlıyor. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, istemediğiniz kaoslara düşebilirsiniz.

7 Kasım 2018 Çarşamba ASLAN Burcu Yorumu
Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili inatçı tavırlar sergilemeniz, duygusal yönde sizi olumsuz etkileyebilir. Karşıt düşünceler içinde gerilim yaşamak yerine yaratıcılığınızı vurgulayan çalışmalara yönelmelisiniz. Kendinize yeni kaynaklar bulmak zorunda kalabilirsiniz. Temkinli hareket etmekte yarar var.

7 Kasım 2018 Çarşamba BAŞAK Burcu Yorumu
Duygusal konularda beklediğiniz şartların gelişmesi biraz da sizin davranış biçiminizle ilgili gelişiyor. Sıra dışı konuşmalar ilginizi çekse de olayların fazla içinde bulunmak istemiyorsunuz. Bugün, aşk konusunda fazla yorum yapmak gibi bir takıntınız yok. Günlük yaşantınızla ilgili değişime ihtiyacınız var.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir