7 Kasım 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

7 Kasım 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları – Kasım ayının ilk hafta sonuna doğru en sevilen gün olan cuma günü için burcunuz neler diyor.

7 Kasım 2014 Perşembe Günlük Burçlar – 7 Kasım 2014 günlük burç yorumları ve 7 Kasım 2014 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle kuracağınız diyalog olaylara bakış açınızı değiştirerek farkındalık yaşamanızı sağlayabilir. Eski arkadaşlarla tekrar bir araya gelerek, geçmiş günleri anabilir, fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Hala burcunuzda hareket etmekte olan Ay; fazla hırslı ve sorumlu davranmanıza yol açabilir. Karşınızdakilerin tavırlarını abartılı bulabilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

İş ve sosyal yaşamınızda daha başarılı olabilmek için krizlerden faydalanabilir, finansal konularda hırsla hareket edebilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı güç kazanabilmek için daha kontrollü olmalı ve sorumluluk sahibi olmalısınız. Abartılı tepkilerden kaçınmalısınız. Kariyerinizde ki gelişmeler ekonomik olarak ta beklentilerinizin karşılanması sağlayabilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Aynı görüşü paylaştığınız kişilerle tekrar bir araya gelerek, düşüncelerinizi paylaşabilir, olayları başka bir gözle yeniden değerlendirebilirsiniz. Mahkeme, yurtdışı ya da yüksek eğitimle ilgili sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Sevdikleriniz ve sosyal www.nazlim.net sorumluluklarınız arasında kalabilir, keyiflerinize abartılı düşkünlük sergileyebilirsiniz.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Kariyer hedeflerinizle, ev yaşamınız arasında kalabilir, aile değerlerinize ters olduğunu düşündüğünüz koşullar içinde kalabilirsiniz. Fakat bugün çok hırslı ve başarılı odaklı olabilir, çıkarlarınız doğrultusunda işbirlikleri kurabilir ya da eski ortaklıkları canlandırabilirsiniz. Finansal konularla ilgili şartlarınızı tekrar değerlendirerek gözünüzden kaçan detayları fark edebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Eski işbirlikleri ve ilişkiler tekrar yaşamınıza girebilir ve size yeniden değerlendirme yapmanız için fırsatlar verebilir. İdeallerinizi gerçekleştirmek için karşınızdakilerin onayına ve fikirlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevdiklerinizin desteği ile ortaklıklar, mahkemeler ve düşmanlıklara karşı durabilecek gücü kazanabilirsiniz. Görüşlerinizle ilgili yaşanan muhalefet size farkındalık kazandırabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün iş ve sosyal hayatınızda ki ideallerinize varabileceğinize dair haberler alabilir, kaçırdığınız fırsatların tekrar karşınıza gelmesinden dolayı memnuniyet duyabilirsiniz. Gerçi finansal konularla ilgili sıkıntılar ve sorumluluklar baskı yaratsa bile siz ekonomik gelirleriniz hakkında ki iyimserliğinizi koruyarak harcamalara devam edebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin talep ve beklentileri sizin değerlerinizle ya da bakış açınızla uyuşmayabilir, isteklerin abartılı olduğunu düşünebilirsiniz. Ortağınızın, işbirliği içinde olduğunuz kişilerin fazlasıyla hırslı davrandığını fark edebilirsiniz. Eski ilişkilerin canlanması veya anılara dalmak sizi mutlu edebilir. Yazılı ve sözlü iletişiminizde başarılı olabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Beraber çalıştığınız kişilerle içsel bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz gelişmeler lehinize olsa bile değerlerinizle ilgili çatışmalar olabilir. Bugün ortak kullanımda olan gayrimenkullerle ilgili geçmiş sorunlar tekrar su yüzüne çıkarak çözüme kavuşabilir. Derin ruhsal paylaşımlarda bulunmanız sizi rahatlatabilir. Ekonomik gelirlerin artışı için çabalayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugün kendinizi savunmak, yaşamınızın kontrolünü ele geçirmek ve isteklerinizi kabul ettirebilmek için yoğun bir çaba sarf edebilir, konuşmalarınızla çevrenizdekileri etkilemeye çalışabilirsiniz. Eski ilişkiler ve işbirlikleri size farklı bir bakış açısı sunarak, olayları yeniden değerlendirmenizi sağlayabilir. Hırslarınız ve duygularınız arasında kalabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Aileye ve yuvaya dair sorumluluklar ile sosyal yaşamınız arasında kalabilir, toplumsal statünüzle ilgili abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Daha önceden tamamladığınız ama parasını alamadığınız işlerin karşılığını alabilir, çalışma ortamınızda ki belirsizliklerin giderilmesine yönelik konuşmalar yapabilirsiniz. Kazançlarınızı daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Gündelik yaşamın getirdiği sorumluluklar ve zorunluluklar görüşlerinizi yeniden değerlendirmenize neden olabilir. Geleceğe dair hedef ve ideallerinizi gerçekleştirmek için hırsla mücadele edebilir, hayatınızla ilgili aldığınız kararları uygulamak için çaba sarf edebilirsiniz. Eski ilişkilerin yeniden gündeme gelmesi geçmiş sorunları çözmenizi sağlayabilir.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Geçmiş düşmanlıklara karşı daha güçlü ve hırsla mücadele edebilir, gizli planlarınızın başarıya ulaştığını görebilirsiniz. Gayrimenkullerle ve evle ilgili belirsizlikler kadersel bir şekilde çözüme kavuşabilir, ailenizle sırlarınızı paylaşabilirsiniz. Bugün ekonomik konularla ilgili sorumluluklarınızı abartabilir, alacaklarınızı dikkate alarak fazla harcamalar yapabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı