7 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

7 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 7 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 07 Kasım 2013 Perşembe
Bugün şans gezegeni romantizm kuşağınızda gerilemeye başlıyor. Aşk konusunda yine de şanslı olacaksınız sevgili Balıklar, o konuda endişelenmeyin. Bu etki, fazla hızlı ilerleyen bir ilişkiyi (ya da projeyi) gerektiği gibi yavaşlatacak. Artık geleceği dikkatle değerlendirip plan yapabilirsiniz.

Kova 07 Kasım 2013 Perşembe
Jüpiter iş kuşağınızda gerilediğine göre, yeni projeler ve fırsatlar konusunda daha gerçekçi davranabilirsiniz. Şu anda herhangi bir “çabucak zengin olma” fırsatını çekici bulmuyorsunuz. Önümüzdeki birkaç ay boyunca iş konusundaki coşkunuz biraz azalacak belki ama pratik yönünüz kuvvetleneceğinden sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Oğlak 07 Kasım 2013 Perşembe
Bugün Jüpiter ilişki kuşağınızda gerilemeye başlıyor. Yavaşlamak ve ilk olarak geçen yaz ortaya çıkmış bir ortaklık meselesini gözden geçirmek için iyi bir fırsat bu. Önümüzdeki birkaç ay içinde yolunuzu daha net görecek, genellikle yeni ilişkilerin beraberinde gelen aşırı hevesli heyecandan sıyrılacaksınız.

Yay 07 Kasım 2013 Perşembe
Bereketli ve cüretkar yönetici gezegeniniz bugün gerilemeye başlıyor sevgili Yaylar. Jüpiter bozuk moralinizi yerine getirecek bir etki yaratır. Bu hafif yavaşlamayla biraz hızınızın kesildiğini hissedebilirsiniz ama daha istikrarlı olacağınız kesin. Bazen balıklama atlamaktansa dikkatle değerlendirmek ve plan yapmak daha iyi olur. Bu fırsat, Mart ayına kadar sizinle.

Akrep 07 Kasım 2013 Perşembe
Bugün şans gezegeni gerilemeye giriyor sevgili Akrepler. Uzak yerlere yapacağınız bir seyahati geçici olarak rafa kaldırmanız gerekebilir veya en azından kış tatilinizin ayrıntılarını yeniden düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Başlangıçta biraz hayal kırıklığına uğrasanız da, bu durum sonuçta seyahatinizi daha heyecanlı ve verimli kılacak.

Terazi 07 Kasım 2013 Perşembe
Şans gezegeni Jüpiter bugün gerileme dönemine giriyor. Son birkaç ay içinde kariyeriniz yepyeni ve parlak bir biçimde kanat açtı, bunu sağlıklı bir yavaşlama olarak kabul edin. Cesur adımlar atarken büyük ihtimalle ayrıntıları gözden kaçırıyordunuz. Mart ayından itibaren yeniden ilerleyeceksiniz, hem de büyük bir hızla.

Başak 07 Kasım 2013 Perşembe
Bugün şans gezegeni sosyal ağ kuşağınızda yavaşlıyor. Jüpiter, son birkaç aydır ilişkilerinizi ateşliyor, hatta sosyal faaliyetlerinizi görülmemiş derecede yoğunlaştırıyordu. Bu gerilemeyi ilişkilerinize gözden geçirip düzenlemek için bir fırsat kabul edin. Gerçekte kiminle vakit geçirmek istiyorsunuz?

Aslan 07 Kasım 2013 Perşembe
Jüpiter bugün bilinçaltı kuşağınızda gerilemeye giriyor sevgili Aslanlar. Bu durum üzerinizde ancak belli belirsiz bir etki yaratacak ama yine de pozitif ve bereketli bir enerji söz konusu. Rüyalarınız ve fantezileriniz Mart ayına kadar biraz bulanık olabilir ama hayallerinizi gerçekleştirebilir, dağları yerinden oynatabilirsiniz. Rüyalarınızı yazmıyorsanız, hemen başlayın.

Yengeç 07 Kasım 2013 Perşembe
Geçen yazdan beri burcunuzun yıldızlarında olan gezegenlerin en bereketlisi Jüpiter, bugün Mart ayına kadar sürecek bir gerileme dönemine giriyor. Onun muazzam gücünü eskisi kadar kuvvetli bir şekilde hissedemeyebilirsiniz ama şu anda biraz hız keserek hedeflerinizi gözden geçirmeniz için çok uygun bir zaman. Gerçekçi davranmak en önemli hayallerinize erişmenize yardımcı olacak.

İkizler 07 Kasım 2013 Perşembe
Şans gezegeni Jüpiter bugün para kuşağınızda gerileme dönemine giriyor. Geçen yazdan kalan umut verici bazı finansal olanaklar biraz yavaşlayabilir. Planlarınızı gözden geçirmek ve onları kusursuz hale getirmek için çok uygun bir zaman. Jüpiter bereketli sihrini önümüzdeki birkaç ay içinde gösterecek. Sabırlı olun.

Boğa 07 Kasım 2013 Perşembe
Şans ve bereket gezegeni Jüpiter bugün gerileme dönemine giriyor. Geçen yaz geliştirmeye başladığınız büyük potansiyelle bağlantı kurmanız biraz zor olabilir, özellikle de iletişim alanında. Sendeleyen bir projeyi bir süreliğine askıya almak için uygun bir zaman, böylece onu gözden geçirip yeniden ayarlayabilirsiniz.

Koç 07 Kasım 2013 Perşembe
Neşe ve bereket gezegeni bugün gerilemeye giriyor sevgili Koçlar. Hafif bir etki söz konusu, yalnızca bir yavaşlama olacak ve düşünmeyi teşvik edecek. Geçen yaz başlattığınız büyük planları, özellikle de aileyle ilgili olanları gözden geçirmek için mükemmel bir zaman. Önümüzdeki birkaç ay içinde her şeyi yeniden değerlendirin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.