7 Kasım 2012 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

7 Kasım Çarşamba Günlük Burç Yorumları 7 Kasım 2012 Çarşamba Burç Yorumları


7 Kasım 2012 Çarşamba Günlük Burçlar – 7 Kasım 2012 günlük burç yorumları ve 7 Kasım 2012 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 7 Kasım Burç Yorumları

BAŞAK burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Kendinizi ön plana çıkarmak açısından bugün uygun olmayabilir. Evinizde vakit geçirmek veya aile konuları üzerine eğilmek isteyebilirsiniz. Aile iletişiminizde yanlış anlaşılmalara dikkat.

TERAZİ burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle olan ilişkileriniz gün içinde yoğunlaşabilir. Katılacağınız ortamlarda www.nazlim.net duruşunuzla çevrenizin enerji kaynağı olacaksınız. Yakın çevrenizle iletişiminize çok dikkat edin.

AKREP burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Bugün göz önünde olacağınız ortamlarda dikkatleri üzerinize çekmek, başkaları tarafından iltifatla karşılanmak isteyebilirsiniz. Özellikle para evinizde duran Merkür, bugün maddi sıkıntılar yaratabilir.

YAY burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Farklı konu ve olayların sizi heyecanlandıracağı bir gün geçireceksiniz. Özgür olmayı ve değişik davranmayı seviyorsunuz. Kendinizi ifade edeceğiniz ortamlarda yanlış anlaşılmalara açık bir gün olabilir.

OĞLAK burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Üzerinizdeki baskıyla hareket etmek zorunda kalacaksınız. İlginç deneyimler yaşıyorsunuz ve bu sıralar kendi kabuğunuzda olmak size iyi geliyor. Beklenmedik konuşmalara dikkat.

KOVA burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Özel yaşantınızda bugün duygusal yönleriniz ön planda. Karşı taraftan güzel şeyler duymaya ihtiyacınız var ve kendinizi özel hissetmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sorunlar olabilir.

BALIK burcu 7 Kasım 2012 yorumu
İş alanlarınızda ve ortamlarınızda kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Bu da kariyerinize olumlu etkiler gönderecek. Bugün iş www.nazlim.net alanlarınızda iletişiminize çok dikkat edin. Bazı aksilikler oluşabilir.

KOÇ burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Bugün keyifli ve enerjik olacaksınız. Duygusal hayatınızda hisleriniz gösterişli ve ateşli olacak ama kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Seyahat ve dış ortamlarda aksiliklere hazırlıklı olun.

BOĞA burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Ev hayatınız daha ön planda olacak. Canınız iş yapmak istemeyebilir. Keyifli ve paylaşım içinde olacağınız alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Para konularında aksilikler ve sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Yakın çevre ve akrabalarınıza karşı bugün oldukça duygusal davranabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara daha ciddi yaklaşımlar sergilemelisiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiyle iletişiminizde dikkatli olun.

YENGEÇ burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Maddi konularda sahiplenici duygularınız ön planda olacak. Aile hayatınızda parasal konularda şansınız yüksek olacak. Bu sıralar somut şeyler peşinde olacaksınız. İş arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat edin.

ASLAN burcu 7 Kasım 2012 yorumu
Bugün hayat sizin için keyifli. Eğlenceli alanlarınızı harekete geçirerek vaktinizi daha çok dış mekânlarda geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda, varsa çocuğunuzla iletişiminizde sorunlar yaşanabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.