İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

7 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

7 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 7 Eylül Günlük Burç Yorumları


Balık 07 Eylül 2013 Cumartesi
Uyum sağlamaya ve işbirliği yapmaya yanaşmazsanız para meseleleri birdenbire tartışma konusu ve stres kaynağı haline gelebilir. Diğerlerinin çok bencil olduğunu, çok fazla şey talep ettiğini hissetseniz bile, büyük ihtimalle gerçek ikisinin arasında bir yerde. Daha verici olursanız ihtiyacınız olanı kesinlikle alacaksınız sevgili Balıklar.

Kova 07 Eylül 2013 Cumartesi
Özgür ve bencil mi, yoksa uyumlu ve cömert mi davranmak gerektiği konusunda muazzam bir kozmik savaş var. elbette bir orta yol bulmak daima mümkün, bunu yapacak kararlılık ve dehaya sahip biri varsa I da sizsiniz. Çözümü görebilmek için bir adım geri çekilip genel manzarayı inceleyin.

Oğlak 07 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün Ay’la Uranüs arasındaki çılgın çekişme zihninizi bulanık bir karmaşa haline getirebilir. Her şeyin yerini bilmeyi ve bu temel üstüne bir şeyler inşa etmeyi tercih edersiniz. Sürekli gelgitler ve kararsızlık, elinizden geldiğince kaçındığınız şeyler.

Yay 07 Eylül 2013 Cumartesi
Sosyal hayatınız hareketliliğini sürdürüyor, üstelik bugün işin içine biraz romantizm de karışıyor. Yaratıcı özlemlerinizle uzun vadeli hedeflerinizin şaha kalktığı güzel bir dönemdeyiz. Her şeyi elde edebilirsiniz sevgili Yaylar, edeceksiniz de. Zaten daha azına razı olmazsınız ki

Akrep 07 Eylül 2013 Cumartesi
Günü küçük Akrep mağaranızda tek başınıza mı geçireceğinize yoksa sevdiğiniz biriyle birlikte mi olacağınıza karar vermeniz imkansıza yakın olabilir. Birlikte zaman geçirmeyi seçtiğiniz insan neşeli ve uyumluysa, sinirinize dokunmuyorsa, sizden iyisi yok.

Terazi 07 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün Ay yeniden burcunuzun yıldızlarında ama bu defa vahşi ve tahmin edilemez enerji gezegeni Uranüs’le biraz çekişme halinde. Ekip halinde çalışmayı seven tarafınızla kendi yoluna gitmeyi tercih eden tarafınız arasında kalmış durumdasınız sevgili Teraziler.

Başak 07 Eylül 2013 Cumartesi
Bugünkü Ay etkisi size bağlılık ve bireysellik arasında bir denge bulmanız gerektiğini hatırlatıyor. Tek başınıza yürümeye ve yalnızlığı başkalarıyla birlikte olmaya tercih etme eğiliminiz var ama bugün çatışma hissedeceksiniz. Başkalarıyla daha fazla temas ve bağlantı istemenizde bir sorun yok sevgili Başaklar. Yüksek sesle bir şeyler okumak ayaklarınızı yere daha sağlam basmanıza yardımcı olur.

Aslan 07 Eylül 2013 Cumartesi
Büyüleyiciliğinizi ve zarafetinizi kaybetmeden fikirlerinizi ifade etmeye çalıştığınız sırada, iletişim kuşağınız son derece hareketli. İçinizde bir yer sürekli başkalarının övgü ve onaylarınız istiyor, bugün de dinleyicilerinizin ihtiyaçlarını her şeyin üstünde tutmanız yüksek ihtimal.

Yengeç 07 Eylül 2013 Cumartesi
Ev hayatınızda daha fazla uyum ve armoni yakalama arayışınız bugün de devam ediyor. Kariyerinize daha fazla enerji ayırma ihtiyacıyla her zaman büyük önem taşıyan ailenizin yanında olma isteği arasında kalabilirsiniz. Birini diğerine tercih etmeniz gerekirse, ağırlığı evinize vermeniz daha iyi bir seçim olacaktır.

İkizler 07 Eylül 2013 Cumartesi
Sevgili İkizler, aşk hayatınız ve yaratıcılığınız bugün hala keskin bir şekilde odak noktası. Kendinizi bencil hissetmemek için ne kadar almanız ve karşılığında ne kadar vermeniz gerektiği konusunda kafanız karışmış olabilir. Karşılıklılık dengesini yakalamak asla kolay bir iş değildir ama şu anda iyice zor. Terazinin kefelerini ayarlamaya devam edin.

Boğa 07 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün sevişmek mi yoksa savaşmak mı daha iyi, bir türlü karar veremeyebilirsiniz sevgili Boğalar. Uzlaşma ve bağımsızlık içinizde şiddetli bir savaş halinde, bu da bir ya da birkaç tartışma olasılığı doğuruyor. Her an herkesi memnun edemezsiniz, o nedenle bir değişiklik yapıp kendinizle ilgilenmeniz en iyisi.

Koç 07 Eylül 2013 Cumartesi
Bağlantı kurma ihtiyacıyla tam olarak bağımsız olma isteği arasında kalmış durumdasınız. Bu savaşla bir süredir başa çıkmaya çalışıyorsunuz sevgili Koçlar. Ortaklık arzusu, içinizdeki vahşi savaşçı kadınla aylardır çatışıyor. İşte bugün bu çekişmenin çığlık çığlığa ortaya çıkacağı günlerden.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir