7 Ağustos 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

7 Ağustos 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Kova

Partnerinizle uzun dönemli ilişkilerinizde bir karara varacaksanız, konuşmalarınızı sabah saatlerinde halletmenizde fayda var. Çünkü akşam saatlerinde kardeşleriniz veya akrabalarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

günlük burç yorumları 7 ağustosOğlak

Kariyerinizle ilgili iş ortamınızdaki ikili ilişkilerinizle alakalı konuşmalarınız varsa, bunu erken saatlerde halletmenizde fayda var. Akşam saatlerinde ev, yuva ile ilgili beklemediğiniz sürpriz konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Yay

Sosyal bir organizasyonu tanıtmak istiyorsanız, arkadaş çevrenizde uzun dönemli planlar yapıyorsanız, arkadaşlarınızla uzak bir seyahat planlıyorsanız, konuşulacak konuları sabah saatlerinde halletmeye çalışın. Çünkü akşam saatlerinde çocuklarınızla veya sevgilinizle ani bir gelişme dengenizi bozabilir.

Akrep

Kariyerinizle ilgili kulis çalışmaları yapacaksanız, perde arkası çalışılan bir işiniz ve konuşulacak konularınız varsa, bunları sabah saatlerinde konuşmanızda fayda var.

Terazi

Kendinizle ilgili bir arkadaş toplantısı organizasyonunuz varsa, sosyal bir etkinlik ile ilgili detayları konuşacaksanız, arkadaşınızla bir meseleniz varsa bunu sabah saatlerinde halletmeye çalışın.

Başak

Herkesten gizli bir finansal kazancınız ile ilgili olarak yapacağınız görüşme varsa, bunu erken saatlerde halledebilirsiniz. Çünkü akşam saatlerinde eşinizin maddi kaynakları ile ilgili hiç beklemediğiniz sürpriz bir gelişme dengenizi sarsabilir.

Aslan

Yakın bir seyahat planınız, akrabalarınız veya kardeşinizle konuşacak bir konunuz varsa bunları sabah erkenden halletmenizde fayda var. Akşam saatlerinde uzak bir akrabadan, yurtdışından bir haberle sarsılabilir, planladığınız bir seyahat veya bir eğitim ile ilgili beklemediğiniz bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Yengeç

Sabah saatlerinde gayrimenkul konunuz varsa onunla ilgili bir parasal konu olabilir, ebeveynleriniz ile ilgili bir harcama ile ilgili olabilir, ev ve paranız ile ilgili konulardaki önemli konuşmalarınızı erken saatlerde yapın. Çünkü akşam saatlerinde dengesizleşen enerji ile iş ortamınızda beklemediğiniz bir gelişme işlerinizi aksatabilir.

İkizler

Yakın çevrenizle, akrabalarınızla, çocuklarınızla veya sevgilinizle iletişimizde olabilir; konuşulacak, halledilecek bir şey varsa bunu mutlaka sabah erken saatlerde yapmalısınız. Çünkü akşamüzeri arkadaşınızdan alacağınız bir haber ile enerjiniz dengesizleşebilir.

Boğa

Evinizle, yuvanızla ilgili yapılacak bir düzenleme hakkında bir konuşma, halledilecek işler gibi konulardaki ayarlamalarınızı sabah saatlerinde mutlaka halledin. Çünkü akşam saatlerinde kendinizi aşırı huzursuz hissedeceksiniz veya beklemediğiniz bir sağlık sorunu ile enerjiniz dengesizleşebilir. Zamanı ve günü iyi kullanmanızı dilerim.

Koç

Aşk, ilişkiler, kendinizi yaratıcı ifade edeceğiniz bir proje ya da ortaklarınız ile ilgili bir konunun değerlendirmesini mutlaka erken saatte yapmakta fayda var. Çünkü akşamüzeri ikili ilişkilerinizde eşinizle, ortağınızla sürpriz ve dengesiz bir gelişme olabilir, dikkat.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı