6 Şubat 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

6 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları 6 Şubat 2013 Çarşamba Burç Yorumları


6 Şubat 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 6 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 6 Şubat 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 6 Şubat Burç Yorumları

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Bugün iletişim kazaları yaşayabilir, yolculuklarda ve anlaşmalarda ertelemelerle karşılaşabilirsiniz. Ay boşlukta olduğundan başlangıçlar ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız. Sevdiklerinizle yapacağınız işbirlikleri olumlu sonuçlanabilir ve size farklı bakış açıları kazandırabilir. Çalışma ortamınızda yanılgılar ve kararsızlıklar yaşayabilir, hayallere dalabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Gün içinde maddi konularla ilgili girişimler durma noktasına gelebilir, para hareketlerinde ertelemeler ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Sevdikleriniz için fedakarlık yapmayı düşünebilir, romantik ve hayalci konuşmalar yapabilirsiniz. Fakat aşk ilişkilerinde fazla plotonik bir bakış açınız olabilir. Akşam saatlerinde daha ciddi ve sorumluluk içeren bir ruh haline bürünebilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Ay; hala burcunuzda hareket etmesine rağmen neredeyse bütün gün boşlukta olduğundan ilişkilerde ve girişimlerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde ekonomik konularla ilgili eylemleriniz hız kazanabilir. Bugün sevdiklerinizden aldığınız haberler veya sürprizler sizi çok mutlu edebilir. Fakat kararsızlık ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Bugün enerjiniz düşük olabilir ve hareketleriniz kısıtlanabilir. Fakat akşam saatlerinde Ay’ ın burcunuza geçmesiyle yakın çevrenizle iletişim trafiğiniz hızlanabilir. Yeteneklerinizi kullanarak gayrimenkuller ve yatırımlarınızla ilgili eylemlerde bulunabilirsiniz. Kısa yolculuklar, eğitim ve anlaşmalar konusunda çelişkiler yaşayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Alacağınız haberler sizi mutlu edebilir, yeni bir bakış açısı kazandırabilir. İlişkilerde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Gün içinde yeni girişimlerden uzak durmalı, var olan işlerinizi tamamlamalı ya da eksiklerinizi gidermelisiniz. Ekonomik konulardan dolayı kararsızlıklar yaşayabilir, hayallerinizden gelir elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Değerlerinizle ilgili kafanız karışık olabilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Gizli ilişkiler ekonomik konularla ilgili gelişmelere neden olabilir. Kontrolünüzde olmayan, kadersel olaylar değerlerinizde değişiklik yaşamanızı sağlayabilir. Bugün karar almakta zorlanabilir, yaşamınızı ilgilendiren konularda önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde hedeflerinize varmak için harekete geçmek isteyebilir, gruplarda sorumluluk üstlenebilirsiniz.

Koç 21 Mart – 20 Nisan

Bugün Ay neredeyse tüm gün boşlukta olduğundan başlangıçlar ve yeni girişimler için uygun değil. Eksik ve yarım kalan işlerinizi tamamlamanız daha iyi olur. Arkadaşlarınızla beraber ani planlar yapabilir, ilişkilerde yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat hayatınızı ilgilendiren konularda kararsızlıklar ve yanlış bilgilendirmelerden dolayı kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Akşam saatlerine kadar işleriniz ilerlemeyebilir ve aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Geleceğe dair hedef ve planlarınızda belirsizlik ve kararsızlık yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda iletişim sorunları olabilir, doğruluğundan emin olmadığınız bilgilerle harekete geçmemelisiniz. İş ve sosyal hayatınızdan gelişen ilişkiler ani değişikliklere uğrayabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Aynı görüşü kişi ve gruplardan ani ilişkiler gelişebilir, onların destekleriyle geleceğe dair hedeflerinizde değişiklik yapabilirsiniz. Gün içinde başlangıçlar ve yenilikler yerine var olan işleri tamamlamak ve eksikleri tamamlamak daha doğru olacaktır. Bugün iş ve sosyal hayatınızda karar almadan önce iyi düşünmelisiniz. Yanlış bilgiler kafanızın karışmasına yol açabilir.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Finansal konularla ilgili ani gelişmeler iş hayatınızda olumlu gelişmelere yol açabilir. Fakat gün içinde işleriniz istediğiniz hızda ilerlemeyerek, aksilikler yaşayabilirsiniz. Görüş ve inançlarınızda fazla hayalci davranabilir, düşüncelerinizi ve kendinizi doğru ifade edemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler gündeme gelebilir ve onların desteğini alabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin yardımıyla farkındalık yaşayabilir, görüş ve düşüncelerinizde aydınlanabilirsiniz. Bugün Ay boşlukta olduğundan yeni girişimler için uygun değil fakat eksiklerimizi tamamlamamız ve yarım kalan işlerimizi bitirmemiz doğru zaman. Finansal konularda kararsızlıklar olabilir, fazla hayalci davranabilir, önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Gün içinde işleriniz ağır, aksak ilerleyerek sıkılmanıza neden olabilir. Girişimleriniz ertelenebilir, sakarlıklar yaşanabilir. Bugün danıştığınız kişilerin size verdiği fikirler güvenilir olmayabilir. Yakın ilişki de olduğunuz kişiler istemeden de olsa sizi yanıltabilir. Başkalarının sizin adınıza karar almasına izin vermemelisiniz. Akşam saatlerinde sorumluluklar ağır basabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı