6 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

6 Ocak 2013 Pazartesi Günlük Burçlar6 Ocak Günlük Burç Yorumları

Balık 06 Ocak 2014 Pazartesi
Ay bugün yavaşça yıldızlarınızdan uzaklaşmaya başlıyor. Bu yüzden de bu duygusal gökkuşağının her bir hareketinde ruh haliniz aniden değişiyor. Kendinize hepsini hissetmek için izin verin. Endişe etmeyin. Günün sonunda normal haliniz tekrar harekete geçmiş, maceraperest ruh haline geri dönmüş olacaksınız, üstelik de dünya umurunuzda olmadan!

Kova 06 Ocak 2014 Pazartesi
Ay bugün geç saatlerde para kuşağınızdan çıktığından eğer ilginizi acil olarak gerektiren finansal konular var ise bunları ertelememenizi öneririz. Bundan sonraki bir kaç gün sizi tüm gerçeklerden alıkoyacak. Bu yüzden bu gerçekleşmeden kendinizi bir an önce ilgi isteyen konulara odaklayın.

Oğlak 06 Ocak 2014 Pazartesi
Tüm zihinsel kargaşa ve karmaşa mutlu bir şekilde sona eriyor ve siz o doğal içgüdülerinize tekrar kavuşmaya hazırlanıyorsunuz sevgili Oğlak. Planlarınızı tekrar tekrar düşünmeyin. Zihninizi ne kadar iç güven ve inançla, ne kadar korkusuzca şarj ederseniz bir o kadar güçlü olacaksınız. Büyüklüğü inşa etme sürecine girdiniz tebrikler!

Yay 06 Ocak 2014 Pazartesi
Geçtiğimiz haftanın izole ruh halinden artık yavaş yavaş çıkıyorsunuz ve tam gaz ilerlemek için hazırlanmaya başlıyorsunuz sevgili Yay. İşler biraz yoğun bu yüzden kendinizi hamleye hazırlayın deriz. Hayat hızlandıkça siz daha serpilirsiniz bu nedenle size yaklaşan itme gücünüzü huzurla karşılayacaksınız. Gözünüzü dört açma zamanı geldi!

Akrep 06 Ocak 2014 Pazartesi
Son bir kaç güne ait romantik enerji yavaşça etkisini azaltıyor ve tekrar iş ve güncel detaylara doğru kayıyor. Son 48 saattir içinizde depolanan ilham ve yaratıcılığı artık en dünyevi görevlere uygulamak için kullanabilirsiniz sevgili Akrep. ‘Yapmam gerekenler’ listenize, bu kez bir de ayaklarınız yere basarak bakmayı bir deneyin. Sonuçlar sizi şaşırtabilir!

Terazi 06 Ocak 2014 Pazartesi
Ay bugün geç saatlerde ilişki kuşağınıza girecek. Bu yüzden günün erken saatlerini artık ertelemek istemediğiniz, askıda kalmış ne kadar proje ve planınız varsa onları tamamlamak üzere kullanın deriz. Zaten akşam geldiğinde zihniniz en sevdiğiniz başlık olan “ilişkiler”e yoğunlaşmış olarak bulutlar üstünde geziyor olacak.

Başak 06 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün erken saatlerde kendinizi ilişkilerinizden dolayı tükenmiş hissetmeniz çok normal sevgili Başak. Ama şuna inanın ki öğrenilen tüm dersler sizin katlanarak büyümenize yardım ediyor. İlişkilerde yaşadığınız dağınıklık aslında sizin daha mutlu yaşamayı öğrenmenizi sağlayacak duygusal bir egzersiz. Bunu bir kenara not edin deriz!

Aslan 06 Ocak 2014 Pazartesi
Saatler ilerledikçe, günlerdir üzerinize yapışmış olan o kasvetli ve melankolik ruh haliniz atılgan ve yaratıcı bir hale geçecek. Bu yüzden kendinizi sonradan kurtulamayacağınız bir ruh haline sokmanıza hiç gerek yok sevgili Aslan. Tüm bu hislerin gelip geçmesine izin verin. Sonra zaten kendiniz de göreceksiniz ki o cesur ve oyuncu ruhunuz çabucak geri dönecek.

Yengeç 06 Ocak 2014 Pazartesi
Siz kendinizi tutmaya çalıştıkça, gezegenlerin hareketi sizi harekete zorluyor aynı zaanda karamsarlığa itiyor. İçinde bulunduğunuz şartlar altında kendinizi tetiklenmiş hissetmeniz normal, tamam! Ama yine de hatırlatalım: Önemli ilişkilerin zarar görmesi pahasına her şeyi bu kadar zorlamak olmaz! Sevgili Yengeç uzun dönem sonuçlarla ilgili daha dikkatli düşünmenizde fayda var.

İkizler 06 Ocak 2014 Pazartesi
Kariyeriniz ve uzun dönem hedefleriniz bugün her şeyden üstün görünüyor sevgili İkizler. Son bir kaç gündür hissettiğiniz, kafanızı karıştıran o ‘dağılmışlık’ hissi olmadan hayal gücünüzü harekete geçirebilirsiniz artık. Bu, artık kendinizi sorgulamadan harekete geçme zamanı. Vizyonunuza tamamen güvenebilirsiniz. Hadi, başlayın gitsin!

Boğa 06 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün bir kaç hafta önce başlamış olan sosyal ilişkileri toparlamak için mükemmel bir gün. İşleri sonlandırmayı bir süredir erteliyordunuz. Eğer tamamlanacak bir anlaşma, sonuca bağlanacak bir sözleşme varsa, artık hiç beklemeyin sevgili Boğa. Uzun zamandır çok temkinli hareket ediyor, her şeyi ölçüp tartıyordunuz. Şimdi harekete geçmenin zamanı gelmedi mi?

Koç 06 Ocak 2014 Pazartesi
Bugün geç saatlerde Ay sizin yıldızlarınızı ziyarete hazırlanıyor. Sabah saatleri size kendinizi biraz ‘puslu’ hissettirebilir. Kendinizi harekete hazır hissediyorsunuz tamam. Ancak gerçek ‘ateşleme’ yarına kadar gerçekleşmeyecek. Bu geçişsel alanı hayal kurmak ve kendinizi yarının süper değişikliğine hazırlanmak için kullanabilirsiniz sevgili Koç.

Reklamlar

"6 Ocak 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları" için yapılan yorumlar

  1. irina   06 Ocak 2014 at 01:49

    Çok guzel begendim .

Leave a Reply

Your email address will not be published.