6 Ocak 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

6 Ocak Pazar Günlük Burç Yorumları 6 Ocak 2013 Pazar Burç Yorumları


6 Ocak 2013 Pazar Günlük Burçlar – 6 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 6 Ocak 2013 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 6 Ocak Burç Yorumları

Kova Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Farklı duygular ile güne başlayacaksınız. Kendinizi daha özgür ve rahat hissedebilirsiniz.
Geleceğe yönelik projeleriniz olsa bile bugün bunlar ile ilgilenmeyecek ve çok farklı konulara yöneleceksiniz. Kendinize pek de uygun olmayan ortamlar veya farklı kültürden gelen yabancıların bulunduğu değişik ortamlarda bulunabilirsiniz. Böylece hayata ve olaylara bakış açınızı değiştirecek kişiler ile karşılaşacaksınız. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar çok daha özgür ve yaratıcı olabilirler. Böylece hayat ve olaylara bakış açınız aniden değişebilir.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Yakın çevre, çocuklar, arkadaşlar ve eviniz ile ilgileneceksiniz. Duyduğunuz haberlerden etkilenmiş olabilirsiniz ve hatta huzursuzluk duymuş olabilirsiniz.
Fakat olaylara iyimser açıdan bakabilir ve düşüncelerinizi tamamen değiştirmeyi başarabilirsiniz. Daha özgür ve ilginç www.nazlim.net fikirleriniz olabilir ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Yoldan gelenler olabileceği gibi siz de yolculuk yapabilirsiniz. Yolculuklar sırasında karşılaşacağınız olaylar sizi derinden etkileyebilir ve düşüncelerinizi tamamen değiştirebilirsiniz…

Yay Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Bugün kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Yakın çevre, kardeşler ve çocuklar ile ilgili karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz.
Bugün kendinizi daha özgür ve rahat hissedebilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentileriniz ve parasal ihtiyaçlarınız ile ilgili geriliminiz devam etse bile bugün kendinizi daha rahat hissedecek ve sizi özgürleştiren konular ile ilgileneceksiniz. Farklı ortamlar, değişik konular ve ilginç çevrelerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek.

Akrep Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz… Hayata ve olaylara bakış açınızı değiştirecek haberler alabilirsiniz.
Duyduğunuz veya karşılaştığınız olayları derinden inceleyebilir ve yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve olaylara akılcı yönden bakın. Karşılaştığınız bazı olaylar sizi derinden etkileyecek. Anneniz, çocukluk günleriniz ve en derin istekleriniz uyanabilir. Aslında kendinizi yenileyecek ve böylece değiştirmeyi başaracaksınız. Arkadaşlarınızın ilgisi ve davetleri keyfinizi yerine getirecek. Projelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz.

Terazi Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Güne karmaşık duygular ile başlayabilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar huzursuz ve gergin bir şekilde güne başlayabilir.
Ani haberler almış olabilirsiniz veya yakın çevrenizin sorunlarından etkilenmiş olabilirsiniz… Çocuklar, kardeşler ve arkadaşlarınızın ihtiyaçları yüzünden kafanız karışabilir. Uzun zamandır görmediğiniz eski tanıdıklarınız ile ilgili duyacağınız haberlerden de etkilenebilirsiniz. Fakat bütün bunlar düşüncelerinizi değiştirmeye zorluyor. Bugün güç mücadelesinden uzak durun… Anlayışlı ve sabırlı olanlar sorunları çözebilir

Başak Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz… Düşünceleriniz ve olaylara bakış açınız tamamen değişiyor.
Aslında kendinizi yenilemek istediğiniz bir dönemdesiniz ve bugün karşılaştığınız olaylar düşüncelerinizi derinleştirecek. Anneniz ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir ve günün ilerleyen saatlerinde çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bugün eviniz, çocuklar, yakınlarınız ve hatta komşularınız ile ilgilenebilir, kardeşlerinize yardımcı olabilirsiniz. Bugün karmaşık düşüncelerden tamamen uzaklaşacak ve dikkatinizi gelişen olaylara yönelteceksiniz. Bugün yeni stratejiler geliştirebilirsiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Olayların içindeki ayrıntılara takılı kalanlar, ancak özgür bir bakış açısı ile olayları değerlendirmeyi başarırsa, rahatlayacak…
Sorunları büyütmeyin ve çevrenin saygı duyduğu kişileri küçümsemeyin… Özgür olmak ve dilediğini yapmak isteyen Aslanlar, detaylara takılı kalabilir ve o zaman sorunlarla başa çıkmaları zor olur. Halbuki, fırsat zamanı… Detayların içindeki fırsatları görenler ve böylece tavrını değiştirmeyi başaranlar aşama yapacak. Bugün geçmişte yaşadıklarınızı hatırlatan olayları gözden geçirebilir ve düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Bugün duygularınız derinleşecek ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayacaksınız. Ani değişikliklerden etkilenebilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz.
Anneniz ile ilgili endişeleriniz olabilir… Veya çocukluk günlerinde kalmış hatıraları uyandıran belgeler veya hediyeler ile karşılaşabilirsiniz ve bütün bunlar düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile bütün bunların sizi özgürleştiren bir fırsat olduğunu bilin. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar, hayata ve olaylara bakış açılarını değiştiriyorlar. Bu arada yakınlarınızın sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir.

İkizler Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Bugünden itibaren kafanızı karıştıran sorunlardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Dikkatinizi yakınlarınıza ve kendinize yöneltecek ve karmaşık duygulardan uzaklaşacaksınız.
Sürprizler hoşunuza gidecek ve yaratıcılığınız uyanacak. Geleceğe yönelik beklentileriniz ile fazla ilgilenmeyecek ve dikkatinizi sevdiğiniz konulara yönelteceksiniz. Bu arada karar vermeye zorlayan durumlar devam etse bile siz bugün kendinizi daha rahat hissedecek ve karşılaştığınız olayların kaderinizle ilgili olduğunu düşüneceksiniz. Olayların akışı sizi çok farklı yönlere doğru itiyor olabilir. Bugün kendinizi ve çevrenizi zorlamayacak ve içinde bulunduğunuz durumu anlamaya çalışacaksınız.

Boğa Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Dikkatinizi kendinize yöneltecek ve yakınlarınız ile ilgileneceksiniz.
Arkadaşlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları sizi karamsar duygulardan uzaklaştıracak ve olaylara daha farklı açılardan bakmaya başlayacaksınız. Kendinizi yenilemek ve düşüncelerinizi değiştirmek için fazla uğraşmanıza gerek kalmadan fikirlerinizin değişmiş olduğunu anlayabilirsiniz. Olaylara daha derinden bakabilir ve şimdiye kadar yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Kendinizi daha güçlü hissedecek ve daha önce sizi rahatsız eden her ne varsa artık bunları daha farklı yorumlayacaksınız.

Koç Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Bugün duygularınız yoğun olacak. Ve düşünceleriniz derinleşecek… Karşılaştığınız olaylar sizi derinden etkileyebilir ve geçmişte kalmış olayları hatırlayabilirsiniz.
Eviniz ve yakınlarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle çocuklar, kardeşler ve arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir. Bugün dikkatinizi kendinize yöneltecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için farklı formüller bulmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Ani gelişmelerden ve alacağınız sürpriz haberlerden etkilenmiş olabilirsiniz. Farklı düşünceler içine girebilirsiniz. Bugün eski resimler veya karşılaştığınız haberler, anneniz ve çocukluk günlerinizi hatırlamanıza neden olabilir.

BALIK Günlük Burç Yorumu 6 Ocak 2013
Duygusal hayatınızda yaşanan olaylar karşısında artık daha özgür olduğunuzu düşünüyorsunuz. Kafanızı rahatlayabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz konulara odaklayarak biraz kafa dağıtmalısınız. Bu süreçte kişisel konuların dışında bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.