6 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

6 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 6 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 06 Kasım 2013 Çarşamba
Satürn’le Güneş bir araya gelince, ortamın pek parti atmosferi olduğunu söyleyemeyiz sevgili Balıklar. Bugün üstünüzde bir ağırlık hissedebilir, koşulların sizi boğduğunu düşünebilirsiniz. Üzülmeyin, yarına hepsi sona erecek. Bütün dünyanızı sorgulamanıza neden olan bir güçlükle karşılaşabilirsiniz ama bu manevi sınavı yıldızlı pekiyi ile geçeceksiniz.

Kova 06 Kasım 2013 Çarşamba
Kariyer meselelerinin büyük önem taşıdığı günlerden biri. Satürn ve Güneş profesyonel kuşağınızda birlikte olduğuna göre, en zorlu koşullara bile meydan okumaya hazırsınız, özellikle de size uzun vadeli kazanımlar sağlayabilecek olanlara. Engel gibi gördüğünüz bir şey, başınıza gelen en güzel şeylerden biri olabilir sevgili Kovalar.

Oğlak 06 Kasım 2013 Çarşamba
Yönetici gezegeniniz Satürn, bugün astrolojik olayların başrolünde. Bütün dünya biraz ciddileşebilir. Kasvetli koşullara rağmen herkesin sonunda sizin kadar çok çalışmaya gönüllü olmasını takdir edeceksiniz. Sosyal hayatınızda bazı dersler alabilirsiniz ama bunları her zamanki gibi kendinize güveninizi kaybetmeden öğreneceksiniz.

Yay 06 Kasım 2013 Çarşamba
Öğrenme gezegeni Satürn bugün bilinçaltı kuşağınızda Güneş’le yakınlaşıyor. Bu durum, davranışlarınızda hüzünlü bir etki yaratabilir ve geçici olarak moralinizin bozulmasına yol açabilir. Bu etkiyi kullanmanın en sağlıklı yolu, sorunlarınızı onları çözme niyetiyle ele almanız. Hiçbir şeyden kaçmayın.

Akrep 06 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün Kasım ayının rahat ve tatlı günlerinden birisi değil canlarım. Tipik, düşünceli Akrep kişiliğinizi her zamankinden fazla hissedebilirsiniz. Üstünüze çöken karanlık ağırlığı silkip atın ve gerekenleri yapın canlarım. Hayat ciddi ve ağırbaşlı olabilir ama aklınızda o kadar yer tutan karmaşık psikolojik meselelerle ilgilenmeniz için kusursuz bir gün.

Terazi 06 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün Güneş ve Satürn yakın ilişki halindeler ve finansal hayatınıza bir doz gerçekçilik getiriyorlar. Para meseleleri hakkında ciddileşmek için ayın en uygun günü. Şu anda aklı havada davranmamalısınız sevgili Teraziler. Önemli kararlar almak için 10 Kasım’dan sonrasını bekleyin yeter.

Başak 06 Kasım 2013 Çarşamba
Güneş ve ciddi düşünceli Satürn bugün iletişim kuşağınızda bir araya gelerek sohbetlerinizi ve haberleşmenizi etkiliyorlar. Şu anda her zamankinden bile daha pratik ve gerçekçisiniz, bu da biraz moral bozucuymuş gibi değerlendirilmenize yol açabilir. Oysa siz her şeyi olduğu gibi söylüyorsunuz sevgili Başaklar, hepsi o kadar. Bu etkinin moralinizi bozmasına izin vermeyin.

Aslan 06 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün, özellikle aile ve ev konularında kendinizi çok ağırbaşlı ve ciddi hissedebilirsiniz. Bazen bir doz gerçeklik insana çok iyi gelir sevgili Aslanlar, siz de buna ihtiyaç duyuyorsunuz. Herhangi bir şey konusundaki gerçeklerden kaçıyorsanız, cesur olup onunla yüzleşmenin tam vakti.

Yengeç 06 Kasım 2013 Çarşamba
Ciddi Satürn’le zevk kuşağınızda bulunan Güneş’in yakınlaşması yüzünden bugün romantizm ve yaratıcılık konularında biraz tıkanıklık olabilir. Kendinizi fazla verimli ve potansiyelle dolup taşar halde hissetmeseniz de, yaratıcı bir proje üzerinde çaba sarf etmek için uygun bir gün. Esin dolu kıvılcımlar gerektiren kısımlarla uğraşmak yerine, angarya kabul ettiğiniz yerleri tamamlayabilirsiniz.

İkizler 06 Kasım 2013 Çarşamba
Ciddi Satürn, Akrep burcundaki Güneş’in çok yakınında olduğundan hayat bugün sizi biraz zorlayabilir sevgili İkizler. Özellikle iş, iş arkadaşlarınız ve programınız konularında biraz bitkinlik hissedebilirsiniz. Öte yandan, bu durumu düzeltmek için atacağınız her adım inanılmaz derecede istikrarlı olacak ve kalıcı pozitif sonuçlar elde etmenizi sağlayacak.

Boğa 06 Kasım 2013 Çarşamba
İlişkiler bir kere daha zihninizde ön planda sevgili Boğalar. Bugün Güneş ve Satürn birbirlerine çok yakın konumda, bu da bire bir ilişkilerinizden birisinde zorluklara yol açabilir. Neyse ki iyi haberlerimiz de var. Uyanış çağrısı, hedefleriniz uğruna daha fazla çaba göstermek istemenizi sağlayacak. Bir ilişkiniz yoksa bugün kendinizi biraz yalnız hissedebilirsiniz canlarım ama bu durumu değiştirmek için gerekli adımları atmaya gönüllüsünüz.

Koç 06 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün atmosfer ağır ve melankolik olabilir sevgili Koçlar. Satürn, Güneş’e çok yakın yerlerde salınıyor, bu da her şeye moral bozucu bir örtü örtüyor. Bu etkinin iyi tarafı, bir süredir ertelediğiniz bazı şeyleri, mesela borçlarınızı (hem maddi, hem de manevi) daha ciddi bir biçimde ele almaya başlayacak olmanız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.