6 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

6 Kasım 2011 Pazar Günlük Burç Yorumları – 6 Kasım Pazar Günlük Burç Yorumları – 6 Kasım Pazar Günlük Burçlar – 6 Kasım Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

6 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç,

Bugün Eğlence, tatil, müzik ve sanatla ilgilenmek için iyi bir zamandasınız. Bu tür aktiviteler sizi cezbede bilir. Para konularında oldukça şanslısınız. Bunların dışında aşk hayatınızda da aşırı derecede şanslı olduğunuzu söylemek gerekir. Her açıdan başarılı ve eğlenceli bir gündesiniz. Aşk hayatınızla ilgili bir mutluluk yaşayabilirsiniz.

Sevgili Boğa,

Duygusal istek ve aktivitenizde artış olabilir. Hayatınızın her açısında gelişim gösterebileceğiniz çok pozitif bir gündesiniz. Kişisel bilgi ve maddi gelirlerinizin artması için yeni başlangıçlar zamanı. Bu zamanda iç güdüsel itilimleriniz daima gelişim ve maddi yararlara yöneliktir. Bu kötü anlamda,gözünüzü para hırsı bürümüş demek değildir. Bunun anlamı yaptığınız şeylerin size fayda getirmeleridir.

Sevgili İkizler,

Rüyalarınız, imajinasyonunuz ve spiritüel hayat sizin için önem kazanabilir. Bu tür konularla hiç ilgilenmemiş bile olsanız eğer bugün karşınıza böyle bir konu çıkarsa sizi düşünemeyeceğiniz kadar cezbede bilir. Eğer siz müzik ya da herhangi bir sanat dalı ile ilgileniyorsanız bu dönem son derece verimli ve yaratıcı bir dönem olabilir.Dinsel ya da mistik olaylara ilgi duyabilirsiniz.

Sevgili Yengeç,

Bütün hayatınızı değiştirecek olan büyük sürprizlere hazır olmalısınız. Gene de bu olumlu gelişmeleri hemen bir gün içinde beklememelisiniz.Zamanla her şeyi teker teker göreceksiniz. Bugüne gelince. Müzik, araba veya bilgisayarla ilgili olan ve size büyük zevk veren bazı işler yapabilir veya bazı şeyler satın alabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde de mutlu bir gün yaşayabilirsiniz.

Sevgili Aslan,

Uzun vadeli planlar yapmaya, uzun yolculuklara ve çevreden teşvik görmeye açık olduğunuz bir zamandasınız. Bu zamanda küçük gayretlerle büyük şeyler kazanabilirsiniz. Neşelisiniz. Uyumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz. Hayatınız mutlu bir şekilde değişebilir. Yeni bir konuma erişebilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz heyecan ve mutluluk vericidir.

Sevgili Başak,

Kolay etkilenebilir ve baştan çıkabilirsiniz. İdealleriniz ve gerçek arasındaki uyuşmazlıklar hayal kırıklığı getirebilir. Çevrenizde sizi beğenen bir çok kimse olabilir fakat bu kimselerle oluşabilecek bir arkadaşlığın sonradan hoşunuza gitmemesi de olasıdır. Diğer alanlardaysa sizin için aşırı şanslı bir gün. Mutluluk ve memnuniyet hisleri içinde olabilirsiniz.

Sevgili Terazi

Uzun veya kısa yolculuklara çıkma istekleriniz olabilir. Mutlu fakat geçici beraberlikler yaşayabilirsiniz. Zihinsel yapınız son derece işlektir. Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz. Şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz. Çevrenizde aniden itibarınız artabilir. Her şeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kabiliyetine sahipsiniz.

Sevgili Akrep,

Mesleki açıdan ilerleyebileceğiniz güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz ve bunu önümüzdeki hafta içindesiz de göreceksiniz. Yolunuza altın bir fırsat çıkabilir. Dikkatli olun ve onu yanlış kullanmayın. Bugün sezgileriniz son derece güçlüdür ve çevrenizdeki bir çok şeyi hissedebilir, size söylenenlerin ardındaki gerçekleri anlayabilirsiniz.

Sevgili Yay

Ortaklık, aşk ve evlilik ilişkilerinde karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Düzgün giden bu gibi ilişkilerinizde bazı krizler olabileceği gibi beklenmedik bir zamanda böyle bir ilişki de kurabilirsiniz. Aşırı sinirli ve gerilimli olabilirsiniz.Bugün önemsiz sayılabilecek bir rahatsızlık ya da bir yerinizi kesmek, çarpmak gibi bir sakatlık geçirebilirsiniz.

Sevgili Oğlak,

Maddi konularda da sıkıntılarınız olabilir. Bugün yolcuğa çıkarsanız kaza geçirme, geç kalmak, huzursuz bir yolculuk yapmak, kısaca söylemek gerekirse yolculuğa çıktığınıza pişman olmanız ihtimali daha yüksektir. Fikir ve planlarınızı yürürlüğe koymakta zorluklarınız var. Her şey iyi giderken birden bire başarısız durumlara düşebilirsiniz.

Sevgili Kova,

Hisleriniz düşünceleriniz, aşk ve evlilik ilişkileriniz de karışıktır. Süregelen bir ilişkiniz ya da evliliğiniz bile olsa karşı cinsten, başka birisine kafanızın takılmış olması ve kendi içinizde mücadele halinde olmanız mümkündür. Bu durumun da sizde sinir bozukluğu yaratması normaldir. Beklenmedik durumlarda ve beklenmedik şeylere aşırı sinirlenebilirsiniz.

Sevgili Balık,

Büyük fakat patlayıcı bir enerjiye sahipsiniz. Daima bir barut fıçısının üzerinde oturuyormuşsunuz gibi bir durumdasınız. Her an patlayıp hem kendinizi hem çevrenizi yakabilirsiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca aşırı derecede bağımsızlık arzularına sahipsiniz. Bunun için de her bedeli ödemeye hazırsınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.