6 Haziran 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 10.09.2020 04:19

6 Haziran 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıİkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Finansal işler yine gündeminizdeki yerini korumakta. Evinizin tadilatı, ailenizin ihtiyaçların gibi konulara bütçe ayırmanız gerekebilir. Öğle saatlerinden sonra sizi gerginliğe itecek bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Alacak borç veya kazançlarınızla ilgili baskı yaratan durumlar oluşabilir.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Halen burcunuzdaki Ay ile kendinizi rahat ifade etmenize olanak sağlıyor. Çalışkanlığınız ve becerilerinizle günün ilk bölümünde işlerinizi akıcı ilerletebilirsiniz. Öğle saatlerine doğru otorite konumundaki kişiler, eşiniz ve ortağınızdan gelebilecek baskı içeren davranışlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

İç dünyanızda duygularınızla baş başa olarak günü geçirebilirsiniz. Ailenize, sevdiklerinize fedakarca yaklaşabilir; ihtiyaçları doğrultusunda hareket edebiliriniz. Ancak bir yandan da iş hayatınızda sizi zorlayan konularla mücadele gerektiren durumlar olabilir. Sağlam duruşunuzu korumak öne çıkabilir.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Çalışkanlığınız, planlı ve programlı tutumunuz sayesinde günün ilk bölümünde hedef ve amaçlarınıza ulaşmanız daha kolay olabilir. İlerleyen saatlerde sizi zorlayan bazı durumlar ortaya çıkabilir. Çocuklar, sevdiğiniz kişi veya aileden gelen gelirlerle ilgili gelişmelerde duygularınız devreye girebilir.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

İş ve sosyal yaşam içinde duygusal tavır ve tutumunuzla dikkatleri çekebilirsiniz. Sabah saatlerinde kontrolünüz dışında gelişen durumlar ilerleyen saatlerde size gerginlik ve baskı yaratacak niteliğe dönüşebilir. Eşinizden, ortağınızdan beklenmedik davranışlar görebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Yurtdışı, eğitim, hukuk gibi işlerinizle ilgili çalışmalarda gruplardan ve yetkin kişilerden gelecek destekleriniz var. Ancak öğle saatlerinden sonra düşüncelerinizi baskı altına durumlar gelişebilir. Ayrıca değişen fikirleriniz yaşama bakışınız ve geleceğiniz adına alacağınız kararlar üzerinde etkili olabilir.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Ortak gelirlerin halı hazırdaki durumu ve duygusal paylaşımlarınızdaki içinde bulunduğunuz hissiyatlar sizi bazı endişelere düşürebilir. Öğle saatlerinden sonra daha üzerinizdeki baskının arttığını düşünebilirsiniz. Duygularınızın etkisiyle tepkilerinizi düşünmeden verebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Karşıt burcunuzda ilerlemeye devam eden Ay; bugün de koşulların sizin yönetiminizde olmadığını gösteriyor. Eşiniz, ortağınız veya işbirliği içinde olduğunuz kişilerin davranışlarına göre hareket etmeniz gerekebilir. Ayrıca ilişkilerinizde anlayışlı olmak ve duyarlılık geliştirmek işinizi kolaylaştırabilir.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Bugün çalışma hayatınız yoğun olmakla birlikte iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha duygusal davranmaya açıksınız. Sabah saatlerinden itibaren gelişen olaylar sizi daha fazla hizmet etmeye zorlayabilir. Ayrıca sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken gelişmeler olabilir. Yeme içmeye dikkat.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Bugünlere duygusal paylaşımlar, çocuklarınız veya sizi mutlu kılacak uğraşlarla vakit geçirmeye yönelik hareket etmektesiniz. Öğlene kadar yolunda giden durumlar sonrasında daha gerilim kazanabilir. Sizi baskısı altına alan gelişmelerle mücadele etmeniz gerekebilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Duygusal temaların yüksek olduğu bir gün sizi bekliyor. Eve, aileye, yerleşime ait alanlarda yeni gelişmeler yaşayabileceğiniz gibi geçmişte ihmal edilen bir işinizi yeniden ele alabilirsiniz. Sabah saatlerinde girişimlerinizde akıcı ilerlemenize karşın günün ikinci yarısında mücadelelere açıksınız.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Eğitim, yolculuklar, anlaşma sözleşmeler için günün ilk bölümünü verimli kullanabilirsiniz. Sonrasında daha zorlanacağınız bir süreç sizi beklemekte. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle de olan iletişiminizde dikkatli olmalısınız zira duygularınızı coşkun ifade edecek olmanız ilişkilerinizi etkileyebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir