6 Ekim 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

6 Ekim 2013 Pazar Günlük Burçlar6 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 06 Ekim 2013 Pazar
Bugünkü incelikli ama seksi Akrep Ay’ı duygusal derinliklerinizle ve gerçek değerlerinizle yeniden bağlantı kurmanız için mükemmel, sevgili Balıklar. Son zamanlarda biraz uçarı ya da kararsız mıydınız? Yıldızlar her şeyi eski tutkulu yerlerine yerleştiriyor. Bazen gerçeği bulmak için iyice derine dalmanız gerekir canlarım.

Kova 06 Ekim 2013 Pazar
Bugün Ay yıldız haritanızın üst kısmını aydınlatıyor sevgili Kovalar. Kariyeriniz odak noktası. Satürn’ün profesyonel kuşağınızda bulunması da hedeflerinize daha ciddiyetle yaklaşmanızı sağlıyor. Her zamankinden daha tutkulu ve kendinizi adamış durumdasınız, bunun faydasını da görüyorsunuz. Çok önemli şeyler kazanacaksınız.

Oğlak 06 Ekim 2013 Pazar
Ay bugün sosyal kuşağınıza giriyor ama tek bir yakın arkadaşınızla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bunun sebebi büyük ihtimalle sizden şu anda enerjinizi saklamanızı ve yalnızca derin, duygusal açıdan anlamlı sohbetlere vakit ayırmanızı isteyen Satürn. Bugün az kesinlikle daha tatmin edici sevgili Oğlaklar.

Yay 06 Ekim 2013 Pazar
Bugünkü ağır Akrep Ay’ı, neşeli olmak ve her şeyi hafife almak için elinizden geleni yapmanıza rağmen kendinizi moralsiz hissetmenize yol açabilir. Bazen daha ciddi bir güze boyun eğerek onu yaratıcı biçimde kullanmak gerekir sevgili Yaylar. Akıntıya karşı yüzmeye çalışmak yerine kendinizi ona bırakın. Savaşmayın, enerjiyi lehinize kullanın.

Akrep 06 Ekim 2013 Pazar
Bugün Ay burcunuzun tutkulu ve seksi yıldızlarına giriyor sevgili Akrepler. Anlayacağınız tam formunuzdasınız. Ancak daha sonra Satürn’ün Ay üzerindeki melankolik etkisi yüzünden kendinizi biraz hüzünlü hissedebilirsiniz. İç kaynaklarınızı kullanın ve size yakışanı yaparak anka gibi küllerinizden doğun.

Terazi 06 Ekim 2013 Pazar
Duygusal dünyanızın en derinlerindeki gerçeklerle ilgilenmek için mükemmel bir gün sevgili Teraziler. ufak tefek şeylerle oyalanma eğiliminizi unutun. Şu anda sizi yöneten Satürn, gerçek değerlerinize sadık olmanızı istiyor. Bunu yaptığınızda, cebinize oluk oluk para akacak.

Başak 06 Ekim 2013 Pazar
Bugünkü seksi Ay, iletişim kuşağınızı aydınlatıyor sevgili Başaklar. Meselelerin özüne inme ve sevdiklerinizle derin, anlamlı sohbetler yapma ihtiyacı hissediyorsunuz. Sevgilinizle ya da en iyi arkadaşınızla hayatın gizemlerinin derinliklerine balıklama dalmanızın tam vaktidir.

Aslan 06 Ekim 2013 Pazar
Akrep Ay’ı bugün yıldız haritanızın tabanını aydınlatıyor sevgili Aslanlar. Yapacak bir sürü işiniz var ama bu süper yoğun Ay etkisi en öncelikli tutkunuza odaklanmanızı istiyor. Onsuz yaşayamayacağınız ve uğruna her şeyi yapabileceğiniz şey nedir?

Yengeç 06 Ekim 2013 Pazar
Yönetici gezegeniniz Ay, bugün romantizm ve zevk kuşağınızı aydınlatıyor sevgili Yengeçler. Dikkat etmeniz gereken tek şey, eğlenceyi bozabilecek olan Satürn. Kısıtlamalardan kurtulmanızın yolu, zevk alma konusunda gerçekten kendinizi adamanız. Sevgilinize zaman ayırın ve her şeyin çok ama çok seksi olmasına özen gösterin.

İkizler 06 Ekim 2013 Pazar
Ay bugün iş ve gündelik rutinler kuşağınıza girerek sizden ihmal ettiğiniz konularla ilgilenmenizi istiyor. Satürn, uçarı eğilimlerinizin üstüne ağır elini koyarak sizi durduruyor ve başladığınız işi bitirmenizi talep ediyor sevgili İkizler. Yapabilirsiniz, yalnızca dikkat dağıtıcı unsurlardan uzak durun yeter.

Boğa 06 Ekim 2013 Pazar
Bugünkü Ay etkisi zıt burcunuzu aydınlatıyor ve ilişkileri en önemli öncelik haline getiriyor. Aklınızın biraz başınızdan gittiğini hissedeceksiniz. Enerjiniz düşük, öte yandan çeşitli ilişkilerinizin talepleri ve sorumlulukları hiç nefes aldırmıyor. Dişinizi sıkın ve elinizden geleni yapın canlarım. Yarın yepyeni bir gün olacak.

Koç 06 Ekim 2013 Pazar
Bugün Ay seks ve dönüşüm kuşağınıza giriyor sevgili Koçlar. Dikkatinizi hızla ilişkilerinizden doğanızdaki arzularla derinden ilgilenmeye yöneltiyorsunuz. Tek sorun, Satürn’ün frenlere basarak kendinizi tam anlamıyla tatmin olmuş hissetmenizi zorlaştırma ihtimali. Yoksunluk duygusunu seksüel gerilimi artırmak için kullanın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.