5 Şubat 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

5 Şubat Salı Günlük Burç Yorumları 5 Şubat 2013 Salı Burç Yorumları


5 Şubat 2013 Salı Günlük Burçlar – 5 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 5 Şubat 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 5 Şubat Burç Yorumları

Kova Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Yoğun duygular ve nedensiz bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Yurt dışı ile bağlantı kurabilir veya uzaklarda yaşayan yakınlarınızla haberleşebilirsiniz.
Sürpriz gelişmeler olabilir ve siz önce heyecanlanıp sonra ayrıntıların içinde kaybolabilirsiniz… kendinizi detaylara kaptırmayın ve saygın çevreleri küstürecek davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Aslında yaratıcı potansiyeliniz yükseliyor ve saygı duyduğunuz kişiler sizden etkileniyor… Fakat onların davranışları sizi rahatsız edebilir… Bugün duygularınızı denetlemeniz gerekiyor.

Balık Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Bu duygu, yaşamınızda özel bir yer tutuyor. Bu da, zor bulan, zor seven, zor ilişki sürdürülen biri olarak bilinmenize yol açıyor. Aşka bakışınızı biraz gevşetebilir, kendinizi baskılamaktan kurtulabilirsiniz. Bugünlerde enerjinizi yoğunlaştırdığınız işlerde, birtakım ortaklık türü ilişkilere karşı uyanık olmanız gerekiyor. Ayağınızı sağlam basmanız halinde, ciddi engellerinizi ortadan kaldırabileceksiniz.Paranızı doğru yerlere kanalize etme konusunda sabır göstermeniz gerekiyor. Bu konudaki acelecilik, size gelecekte üzüntü yaşatabilir. Akşam saatlerinde çözümsüz bir para tartışmanız olabilir.Hayattan kopuk biri olarak değerlendirip sorunlarına uzak durduğunuz bir yakınınızın koşullarını iyice gözden geçirmeniz gerekiyor. Onunla ilgili duygularınız sapma gösterebilir.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Keyifli bir gün geçirecek ve olaylara farklı bir pencereden bakmaya başlayacaksınız.
Mistikler, hayal gücü yüksek olanlar ve yaratıcı çalışmalar yapan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Karşılaştığınız kişilerin etkisiyle fikirleriniz ve duygularınız tamamen değişebilir. Bugün ani fırsatlar çıkabilir ve çılgınlık sayılabilecek istekler duyabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve her ne istiyorsanız, yapabileceğinize inanın. Zaten kendinize olan inancınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız.

Yay Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Sizin için ilginç bir gün. Sabah saatlerinin çok verimli geçmesi mümkün… Fakat siz böylesine şanslı bir zamanı duygu ve düşüncelerin derinliğinde kaybolarak geçirebilirsiniz.
Özellikle hayallere dalarak kuruntuların içinde kaybolmasanız iyi olacak. Tabii bu arada yanıltıcı hayaller olabilir ve yanılmaktan duyduğunuz endişe yüzünden fırsatları iyi kullanmanız zor olabilir. Bugün uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilir ve duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz. Ancak duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar olabilir.

Akrep Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir dönem. Sanatsal faaliyetler ve sanatçılar dikkatinizi çekecek.
Geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz ve ideallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız ve çevrenizdeki önemli kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile hem yakınlarınızı, hem de önemli ve güçlü kişileri etkileyeceksiniz. Bu arada alıştığınız bazı davranışlarınızı değiştirmeniz gerekebilir.

Terazi Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Güne keyifli başlayacaksınız. Çevrenizdeki her şeyi farklı algılayabilirsiniz ve özgür kişiler ile karşılaşabilirsiniz.
Teknoloji ürünleri ve iletişim araçları ile ilgili en son gelişmeleri izleyebilir ve bundan heyecan duyabilirsiniz. Bugün sürpriz karşılaşmalar olabilir. İlk önce rahatsızlık duysanız bile duygularınız yükseldiği için kendinizi iyi hissedeceksiniz ve rahatsızlıkları bir keşif aracı olarak kullanacaksınız. Meydana gelen olaylara bugün farklı açıdan bakacaksınız ve zor gibi görünen durumun bir fırsat olduğunu düşüneceksiniz. Bugün kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Bazı karışıklıklar olabilir ve kararlarınız değişebilir. Bugün hayal gücünüzün oyunlarına kendinizi kaptırmamanız gerekiyor.
Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun. Kayıpların olabileceğini düşünmek, dikkatinizi dağıtabilir. Arkadaşlarınız ve kardeşleriniz ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeseniz iyi olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve duyacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz. Fakat büyüklerinizin desteğini alacaksınız ve böylece kuruntulardan uzaklaşacaksınız. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve geleceğe yönelik yepyeni hayaller kurabilirsiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Sabah saatlerinde karmaşık duygular içinde olabilirsiniz. Ancak sürprizler keyfinizi yerine getirecek.
Özellikle hayata ve olaylara farklı açılardan bakan kişilerden etkileneceksiniz. Sürpriz fırsatlar karşınıza çıkacak. Şanslısınız ve saygın çevrelerin desteğini alıyorsunuz. Gireceğiniz ortamda tanışacağınız kişilerle dost olabilirsiniz. Hareketli bir gün… Eğlenceli ve kendinizi özgür hissettiğiniz ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Eski dostlarınız ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Bugün kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Başarılı olacağınıza inanacaksınız ve inancınızı kuvvetlendirecek şekilde düşüneceksiniz.
Hayal gücü ve yaratıcılık gerektiren işler yapanlar için uygun bir zaman. Ancak ani değişikliklerden rahatsız olabilirsiniz. Aslında düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz ve böylece olayları yeniden değerlendirebilirsiniz. Yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ve çevrenizdeki kişiler ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız ve ikna edici olacaksınız.

İkizler Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Biraz gergin ve rahatsızlık hissederek güne başlayabilirsiniz. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir fakat aslında verimli bir gün geçirmeniz mümkün.
Özellikle yabancılarla yapacağınız görüşmeler ve toplantılar keyifli geçecek. Bu arada abartılı davranmayın ve ayrıntılarla çok fazla oyalanmayın. Günün ilk saatlerini tembellik ederek geçirmeyin ve çok fazla kendinizle meşgul olmayın. Yoksa karşınıza çıkan fırsatlar kaçabilir. Halbuki karşılaşacağınız kişilerin önerileri sizin için önemli olabilir. Hatta fırsat olarak kullanabileceğiniz teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Güne iyimser başlayacak ve önceden yapmış olduğunuz programı uygulamak için pek acele etmeyeceksiniz. Fakat yaratıcı çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman.
Ayrıca çözüm gerektiren konularla ilgili daha derin düşünebilir ilginç çözümler bulabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ilginizi çekecek. Özellikle farklı olanlar dikkatinizi çekecek. Bu arada karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayal gücünüzü uyandırabilir. Sezgilerinizi önemseyin ve geleceğe yönelik hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin.

Koç Günlük Burç Yorumu 5 Şubat 2013
Sabah saatlerinde keyifli olacak ve kendinizi özgür ve farklı hissedeceksiniz. Sürprizler ve beklemediğiniz gelişmeler meydana gelebilir.
Hem huzursuzluk duyacaksınız, hem de heyecanlanacaksınız. Farklı yöntemler öğrenebilir, ilginç konularla ilgilenebilirsiniz. Karşılaştığınız kişiler sizde farklı duygular uyandıracak. Sürpriz aşklar yaşamanız mümkün. Ancak skandallardan uzak durmalı ve özgürlük ile çılgınlığı birbirinden ayırt etmelisiniz. Bugün içinizden çok farklı istekler istekler uyanabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı