5 Ocak 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

5 Ocak 2013 Pazar Günlük Burçlar5 Ocak Günlük Burç Yorumları

Balık 05 Ocak 2014 Pazar
Ay bugün yine sizin yıldızlarınızda sevgili Balık. Hadi sihrinizi uyandırın. Normalde paketlere koyup sakladığınız tüm o heveslere, süslü ve fantastik düşüncelerinize şimdi güvenle teslim edebilirsiniz kendinizi. Artık başkaları sizin bu deli dolu ve başka dünyalara ait hallerinizi daha iyi anlayabilecek ve hatta bundan ilham almaya başlayacaklar.

Kova 05 Ocak 2014 Pazar
Bugün sizi neler harekete geçiriyor? Buna dikkat edin sevgili Kova. İlham alma ile nakit akışınız arasında kesin ve reddedilemez bir bağlantı var. Kendinizi zekasal olarak üstte hissettiğinizde gelir artırma konusunda tam anlamıyla söz sahibi oluyorsunuz. Bu durum sizin açınızdan tüm o ihtirası, hayal gücünüzle banka hesabınız arasındaki büyük dengeyi açıklıyor aslında!

Oğlak 05 Ocak 2014 Pazar
Bugün iletişim konuları sizin için tekrar parlıyor! Şanslısınız ki kendinizi daha akışkan ve dünden çok daha az kafası karışmış hissediyorsunuz. Önsezilerinize ve mantığınızın önüne geçen hislerinize güvenin. Eğer kendinizi çok dik kafalı veya rasyonel hissederseniz tüm olayı tamamen kaçırabilirsiniz sevgili Oğlak. Kendinizi akışa bırakmaya devam edin olur mu?

Yay 05 Ocak 2014 Pazar
Odaklanma hali iç dünyanızı şımartıyor sevgili Yay. Bu aysal etki altındayken, detaylar ile veya angarya işlerle kendinizi rahatsız etmemelisiniz. Özlediğiniz ruh hali çok güzel bir kitap okumak, film seyretmek veya sevdiğinizle birlikte özel vakit geçirmek aslında.

Akrep 05 Ocak 2014 Pazar
Saf romantizm ve yaratıcılıktan faydalanmak için son derece uygun bir gün. Ay aşk ve zevk kuşağınızı aydınlatıyor ve bu durum herhangi başka bir şeye odaklanmayı dayanılması zor bir hale getiriyor. Bu çağrı kendinizi bu akışa bırakmanızı söylüyor. Kendinizi gerçeklerden ne kadar soyutlarsanız o kadar iyi olacak. Tüm yol boyunca sadece kalbinizi takip edin sevgili Akrep!

Terazi 05 Ocak 2014 Pazar
Bugün, günlük temponuza yaratıcılığınızla fantezi hayatınızı birleştirerek adapte etmeniz için mükemmel bir gün sevgili Terazi. Neden bu ikisi birbirinden ayrılsın ki zaten? İş ve zevk için birbirinden soyutladığınız zamanlar aslında sizin en oyuncu yeteneklerinizden ilham almalı. İkisi de birbirlerini yansıtmalı ve teşvik etmeli!

Başak 05 Ocak 2014 Pazar
Sevgili Başak ilişki teması bugün hala zihninizde üst sırada yer alıyor. Kendinizi tamamen kafası karışmış halde ya da sevgilinizle psikolojik bir çatışma içinde hissedebilirsiniz. Olumlu taraf ise tüm bu drama hali içinde neyse ki romantik değerleri süzmeyi öğrenmeye başlıyorsunuz.

Aslan 05 Ocak 2014 Pazar
Baltanızı derin ama yine de içinizin rahat edeceği kadar güvenli bir yerlere sokma isteğiniz bugün de devam ediyor. Bu genelde etrafınızda olduğunu düşündüğünüz ‘hayran kitlesi’ ve sevdiklerinizin ihtiyaçları için koşturma halinden kopmanızı gerektirebilir. Anlamak istediğiniz karmaşık gizemleri keşfetmek için yeterli zamana sahip olduğunuzdan emin olun.

Yengeç 05 Ocak 2014 Pazar
Şu sıralarda duygusallığınız son derece yüksek sevgili Yengeç. Bu yüzden de kendinizi dışarıda biraz huzursuz hissetmektesiniz. İşte bu kendinizi o efsanevi yengeç kabuğunuz ile nasıl koruduğunuzun bir kanıtı. Başkaları sizi tanıdıkça o huysuz dış görünüşünüz altında aslında özünüzde ne kadarda koskocaman ama yumuşacık bir kalbiniz var, bunu görüyorlar.

İkizler 05 Ocak 2014 Pazar
Sevgili İkizler, ilham bugün hiç uğraşmadan kariyer kuşağınızda uçuşuyor. Tek seferde ne kadar fazla konuda vizyonunuz var ve bunları gerçekleştirmek istiyorsunuz? Bu kapasiteniz kendinizi bile şaşkına çeviriyor. Sadece ‘En önemli ilk on’ listenizi yapın ve birer birer onları temizleyin. Hepsi 2014 sonundan önce gerçekleşecek merak etmeyin.

Boğa 05 Ocak 2014 Pazar
Sosyal dünyanızda muhteşem bir eş zamanlılık söz konusu ve bu size inanılmaz derecede ilham verici. Bir yandan hiç bir şeye bir anlam veremez haldesiniz bir yandan da bu çılgın tesadüfleri kendinizin uydurduğuna inanıyorsunuz. Oysa ki bağlantılar kuruluyor ve işaretler aslında o kadar gerçek ki! Bu sihirden ilham almaya çalışın.

Koç 05 Ocak 2014 Pazar
Dün başlayan ‘düşsellik’ hali bugün de devam ediyor sevgili Koç, bu yüzden doğru ve net konuşabilmeyi beklemeyin kendinizden. Ayık görünseniz bile kendinizi hayaller aleminde hissedebilirsiniz. Şu sıra yaşadığınız, beyninizin düşler arkasına saklandığı durum bir süre devam edebilir. Bundan dolayı kendinizi akışa bırakmanızda fayda var.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.