5 Ocak 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

5 Ocak Cumartesi Günlük Burç Yorumları 5 Ocak 2013 Cumartesi Burç Yorumları


5 Ocak 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 5 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 5 Ocak 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 5 Ocak Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınız ile ilgili alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir.
Yeni projeler yapabilirsiniz ve girişimde bulunmadan önce gereken araştırmayı yapmak için arkadaşlarınızı arayabilirsiniz. Alım-satım ve yatırım yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve güçlü dostlarınızın desteğini alacaksınız. Kendinizi yenilemek ve koşullarınızı değiştirmek için isteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Etkileyici kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve dostlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz.
Seyahate çıkmak veya yolculuk hazırlıkları yapmak sizi heyecanlandıracak. Bu arada isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve www.nazlim.net sevdiğinizi fazla zorlamamanız gerekiyor. Ayrıca sevdiğinizden ayrı kalmış olabilirsiniz veya çeşitli nedenler ile ayrılmanız gerekebilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Fakat bugün daha anlayışlı ve sakin davranacaksınız. Dostlarınızın sıcak ilgisi moralinizi yükseltecek ve geriliminizi dağıtacak.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Çeşitli seyahatler yapabilirsiniz ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek.
Daha önce karşılaştığınız bir olay bilinçaltınızı uyandırmış olabilir ve hala etkisini hissediyor olabilirsiniz fakat bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilirsiniz ve bir süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Düşüncelerinizin derinleştiği bir dönemdesiniz ve alacağınız bazı haberler sizi derinden etkileyebilir. Böylece düşünceleriniz tamamen değişebilir.

Yay Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Bugün isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyacaksınız ve dostlarınız ile birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Dostlarınızın sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek.
Kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Bugün çeşitli davet ve organizasyonlara katılabilir, ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem çevrenizi etkileyecek, hem de karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için harekete geçmeniz gerekiyor.

Akrep Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Eviniz ile ilgilenebilirsiniz ve arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Fikirlerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz ve beklediğiniz desteği alabilirsiniz. Bu arada geriliminizi çevrenize yansıtmayın.
Ayrıca bugün keyifli vakit geçireceksiniz ve dostlarınız ile birlikte çeşitli organizasyonlar yapacaksınız. Çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Ayrıca tatil veya iş amaçlı seyahat organizasyonları yapabilirsiniz. Parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız ile birlikte beklentileriniz de artıyor. Parasal geriliminizi sevdiklerinize yansıtmaktan kaçının ve kendinizi fazla zorlamayın.

Terazi Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Kendi içinizde bazı içsel çatışmalar yaşayabilirsiniz fakat duygularınızı çevrenize yansıtmayacaksınız.
Özellikle karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Bu arada dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Hoş fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz ve kendinizi yenilemek için harekete geçebilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Dikkatinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Yeni projeler yapabilirsiniz ve arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. İsteklerinizi etkileyici bir biçimde ifade edebilir, ikna edici olabilirsiniz.
Eviniz ile ilgilenebilir ve arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Bu arada uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınız ile haberleşebilir ve çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Aile büyükleri ve güçlü kişilerin desteğini alacağınız bir dönemdesiniz. Yatırım araçları ile ilgilenebilir, toprak, emlak ve benzeri konular ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Gerilim hissettiğiniz konulardan uzaklaşacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz.
Güzellik, bakım, estetik ve kozmetik ile ilgili son gelişmeler ile ilgilenebilirsiniz. Ayrıca moda ile ilgili değişiklikler ve yenilikler dikkatinizi çekecek. Bugün kendinizi istediğiniz gibi gösterebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda ve katılacağınız organizasyonlarda hem karşı cinsin dikkatini çekeceksiniz, hem de çevrenizi etkileyeceksiniz. Bugün çevrenizde yarattığınız etkiden memnuniyet duyacaksınız. Seyahat organizasyonları yapabilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Duygularınızın dalgalanacağı bir gün… İçsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. Anneniz ve babanız arasındaki ilişkilerden etkilenebilirsiniz ve bilinçaltınız uyanabilir.
Kendinizi yenilemek ve radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzularınız var. Ancak çok büyük talepler içinde bulunmasanız iyi olacak. Zenginlik ve güç peşinde olabilirsiniz ve hem kendinizi, hem de güçlü kişileri zorlayabilirsiniz. Güç mücadelesi yapmayın ve ekip çalışmaları yaparken dikkatli olun. Tartışmalardan uzak durun. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor.

İkizler Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Güzellik, bakım ürünleri ve kozmetikler ile ilgilenebilirsiniz ve yeni çıkmış ürünleri araştırabilirsiniz.
Eğlenceli ortamlar ve hareketli çevrelerde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Sevdikleriniz ile haberleşebilirsiniz ve onların ziyaretine gidebilirsiniz. Bugün dost davetleri ve keyifli organizasyonlara katılabilir, ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilir, isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Neşeli ve enerjik tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Bazı endişeleriniz olabilir ve karşılaştığınız olaylar korkularınızı uyandırabilir. Fakat mantıklı davranacaksınız ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız.
Ayrıca yakınlarınız ve aile bireyleri sizi destekliyor. Ancak büyüklerinizin davranışları baskı duygusu uyandırabilir ve içten içe öfkelenebilirsiniz. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almasanız iyi olacak. Fakat çevrenizin ve özellikle önem verdiğiniz kişilerin sizi ciddiye almasını istiyorsunuz ve bu nedenle kendinizi zorlamanız mümkün. Bugün alacağınız haberler düşüncelerinizin değişmesine neden olacak. Güçlü kişiler sizi destekleyecek.

Koç Günlük Burç Yorumu 5 Ocak 2013
Kendi içinizde bazı çatışmalar yaşamanız mümkün. Özellikle büyükleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir.
Hem kendinizi, hem de güçlü kişileri zorlamaktan kaçının. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Yaşantınız ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek için gayret gösterin. Kendinizi yenilemek ve radikal değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Ancak içinizden yükselen arzuları gerçekleştirmek size pek kolay gelmiyor olabilir. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Üstelik yaşam enerjiniz de yükseliyor. Böylece istediğiniz değişiklikleri yapmayı başarabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.