5 Kasım 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

5 Kasım 2013 Salı Günlük Burçlar5 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 05 Kasım 2013 Salı
Romantik ve hülyalı Venüs bugün alışılmadık derecede uzun bir süre boyunca, ta Mart başına kadar kalmak üzere sosyal kuşağınıza giriyor. Bu ender rastlanan bir durum, çünkü Venüs bir burçta genellikle en fazla üç hafta ila bir ay kalır. Bu zarif ve tatlı enerjiyi kullanarak arkadaşlarınızla daha derin bağlar kurun, onlarla daha fazla vakit geçirin. Hatta belki sosyal bir etkinlikte özel biriyle tanışırsınız.

Kova 05 Kasım 2013 Salı
Aşk, güzellik ve para gezegeni bugün bilinçaltı kuşağınıza girerek rüyalarınızı aydınlatıyor ve onları büyük ihtimalle daha romantik hale getiriyor. Bu etki, Mart ayına dek sürecek. Venüs’ün yönetimindeki unsurların uyanık olduğunuz süre boyunca daha az ulaşılabilir olduğunu hissedebilirsiniz ama zaten siz de fantezilere gömülmüş olarak bol bol vakit geçireceksiniz.

Oğlak 05 Kasım 2013 Salı
En mutlu, en güzel burç hangisi? Şu anda sizinki sevgili Oğlaklar. Bunun sebebi, aşk, güzellik, süslenme ve şefkat gezegeni Venüs’ün önümüzdeki birkaç ay boyunca, yani Mart başına kadar kalmak üzere burcunuza girmesi. Gezegenin Aralık sonundan Ocak sona dek gerilemede olacağını unutmayın. Güzellik bakımlarını, alışveriş turlarını, stil değişikliklerini ve diğer aktiviteleri 21 Aralık’tan önceye denk düşecek şekilde planlayın.

Yay 05 Kasım 2013 Salı
Evet, güzel Venüs bugün burcunuzdan çıkıyor ama moralinizi bozmayın sevgili Yaylar, çünkü gezegen doğruca para kuşağınıza giriyor. Venüs mıknatıs gibi olduğu ve isteklerinizi ele geçirmenize yardım ettiğine göre, finansal alanınızda bulunması gayet iyi bir şey. Şu andan itibaren Mart başına kadar kazancınız fırlayabilir.

Akrep 05 Kasım 2013 Salı
Bugün aşk ve güzellik gezegeni harekete geçerek Mart başına kadar sohbetlerinizi tatlandırmak üzere iletişim kuşağınıza giriyor. Görülmemiş derecede uzun bir ziyaret bu, aynı zamanda Aralık ayında yaşanacak Venüs gerilemesi nedeniyle son derece ender bulunan türden. Gezegen ileriye doğru giderken onun cazibesini her türlü haberleşmenizde bol bol kullanın.

Terazi 05 Kasım 2013 Salı
Yöneticiniz Venüs güzellik ve servetten sorumludur, burçlar kuşağındaki Venüs hareketleri de size daha fazla servet ve güzellik getirir. Aşk gezegeni bugün uzun bir süre kalmak üzere ev kuşağınıza giriyor. Bu türden ziyaretlere pek sık rastlamıyoruz. Venüs’ün ev konusundaki desteği Mart başlarına kadar sizinle olacak, o nedenle yuvanıza güzelce yerleşin, gayrimenkul alın ya da sevgilinizle aynı eve taşının.

Başak 05 Kasım 2013 Salı
Sevgili Başaklar, Venüs bugün aşk ve zevk evinize giriyor. Güzellik gezegeni Mart başlarına kadar kardeş bir toprak grubu burcunda kalarak hem yaratıcılığınızı, hem de çekiciliğinizi ateşleyecek. Yakalayabileceğiniz en iyi geçişlerden biri bu. Tadını çıkarın.

Aslan 05 Kasım 2013 Salı
Cazibeli Venüs iş ve sağlık kuşağınıza giriyor sevgili Aslanlar. Enfes bir gelişme bu. Güzellik gezegeninin desteği Mart ayına kadar yanınızda olacak. Oysa Venüs’ün sıradan ziyaretleri yalnızca üç hafta kadar sürer, anlayacağınız bu defaki çok nadir bulunan türden, özel bir ziyaret. Bu pozitif enerjiyi şu andan itibaren Aralık ayının son günlerine kadar mümkün olduğunca fazla sayıda proje tamamlamak için kullanın. O dönemde Venüs kısa bir gerileme devresine girecek.

Yengeç 05 Kasım 2013 Salı
Güzellik, aşk ve romantizm gezegeni tatlı Venüs bugün ilişki kuşağınıza giriyor. Bu gerçekten çok özel bir olay, çünkü gezegen ta Mart ayına dek yıldız haritanızın bu bölgesinde kalacak. Nadir görülen türden bir ikramiye bu. Yeni yıl civarında bazı ortaklık meseleleriyle ilgilenmeniz gerekebilir ama onun dışında her şey yolunda sevgili Yengeçler.

İkizler 05 Kasım 2013 Salı
Bugün güzellik ve para gezegeni Venüs, uzun, şehvetli bir ziyaret için seksüalite kuşağınıza giriyor. Önümüzdeki bir kaç ay boyunca, yani ta Mart’a kadar, yatakta daha bir kendinize güvenecek, ne istediğinizi daha iyi bileceksiniz. Derslerinizi iyi öğrenirseniz, onları hayatınız boyunca kullanabilirsiniz sevgili İkizler.

Boğa 05 Kasım 2013 Salı
Bugün kardeş bir toprak grubu burcuna giren güzel ve iyiliksever yöneticiniz Venüs, nadir rastlanır uzunlukta bir süreyle uzak mesafe seyahat kuşağınızı ziyaret edecek. Mart ayının başlarına dek yabancı insanlar, yerler ve her türlü yabancı şey delice ilginizi çekecek. Şöyle bir gezinmek için yılın en iyi dönemlerinden biri.

Koç 05 Kasım 2013 Salı
Bugün aşk, güzellik ve para gezegeni kariyer kuşağınıza giriyor. Bu süreç, gerçekten de düşündüğünüz kadar muhteşem olacak sevgili Koçlar. Aralık ortasında Venüs gerileme dönemine girdiğinde biraz tutukluk olabilir ama onun dışında bu bereketli gezegen 2014’ün başlangıcında yanınızda. Bundan faydalanın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.