İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

5 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

5 Eylül 2013 Perşembe Günlük Burçlar5 Eylül Günlük Burç Yorumları


Balık 05 Eylül 2013 Perşembe
Bugünkü dikkate değer Yeni Ay ilişki kuşağınızı aydınlatıyor sevgili Balıklar. Bu kudretli enerji ortaklık meselelerini odak noktası haline getiriyor ve dikkatinizi şu andaki bire bir ilişkilerinizdeki meselelere yöneltiyor. Bundan sonraki sevgilinizde olmasını istediğiniz özelliklerin listesini yapmak için mükemmel bir zaman.

Kova 05 Eylül 2013 Perşembe
Bugün sıradan bir gün değil sevgili Kovalar. Yeni Ay seksüalite kuşağınızda. Bir şeylerin olması gerektiğini hissediyor ama bunun ne olduğunu kestiremiyorsanız, arzularınıza kulak vermenizin tam vaktidir. Kendi ihtiyaçlarınıza yeteri kadar zaman ayırıyor musunuz.

Oğlak 05 Eylül 2013 Perşembe
Yeni Ay, zodyaktaki size en uyumlu burçlardan birinde sevgili Oğlaklar, o nedenle bugün çok önemli bir gün. Enerji son derece ilham verici ve bir sonraki büyük maceranızı planlamanız için özellikle uygun. Seyahat planınız var mı? Yoksa, önümüzdeki altı ay içinde nereyi görmeye can attığınızı bir düşünün.

Yay 05 Eylül 2013 Perşembe
Bugünkü Yeni Ay sizi profesyonel etkinizi artırma konusunda cesur adımlar atmaya teşvik ediyor. Kariyer kuşağınız muazzam bir şekilde aydınlanıyor, bu da size hiç beklemediğiniz yerlerden bile fırsatlar getiriyor. Bunları yakalayıp yakalamamak size kalmış sevgili Yaylar ama iki hafta içinde harekete geçmeniz şart.

Akrep 05 Eylül 2013 Perşembe
Yeni Ay resmi olarak geldi. Sosyal ağ kuşağınızı aydınlatan bu enerjiyle, arkadaşlarınızın hayatınızda çok önemli rol oynadığını fark edeceksiniz. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca hedeflerinizi paylaşan gruplara ve organizasyonlara katılmalısınız. Yaklaşık altı ay içinde şaşırtıcı sonuçlar elde edeceksiniz.

Terazi 05 Eylül 2013 Perşembe
Bugünkü Yeni Ay bilinçaltı düşünce kuşağınızı aydınlatarak orada olduğunu bile bilmediğiniz derin düşüncelerinizi uyandırıyor. Anılar yüzeye çıkarsa onları dikkatle inceleyin, çünkü büyük ihtimalle üzerlerinde biraz daha çalışmanız gerekiyor. Duygularınızı ve rüyalarınızı mümkün olan en derin biçimde gözden geçirin.

Başak 05 Eylül 2013 Perşembe
İşte geldi sevgili Başaklar, size özel Yeni Ay sonunda burada! Doğum gününüz bugünden üç gün önce ya da sonraysa bu Yeni Ay daha da özel ve güçlü. Hangi gün doğduğunuz o kadar da önemli değil, bu şaşırtıcı enerjiyi kullanabilirsiniz, kullanmalısınız. Gerçekleştirmek istediklerinizin listesini yapın ve iki hafta içinde üzerlerinde çalışmaya başlayın.

Aslan 05 Eylül 2013 Perşembe
Bugünkü parlak Yeni Ay para kuşağınızı aydınlatarak size finansal meselelerinizde yeni bir sayfa açma şansı veriyor. Şu anda uygulamaya koyduğunuz her şeyin altı aylık bir güç penceresi olacak. Para kazanma potansiyelinizi artırmaya bakın. Yeni projeler bulabilir ya da çoktan hak ettiğiniz zammı isteyebilirsiniz.

Yengeç 05 Eylül 2013 Perşembe
Kendinizi ifade etmenize kimsenin engel olmasına izin vermeyin sevgili Yengeçler, şu anda söyleyecek önemli şeyleriniz var. Bunun ne olduğunu henüz bilemiyorsanız, bugünkü Yeni Ay anlamanıza yardımcı olacak. Halkla ilişkiler lampanyasından duygulu şiirlere kadar her şeyde kelimeler büyük önem taşıyor.

İkizler 05 Eylül 2013 Perşembe
Bugün gündeminizde aile meseleleri var sevgili İkizler, o nedenle bu konuların sizi boğmasına izin vermek yerine onlarla ilgilenin. Ev kuşağınızdaki Yeni Ay, sevdiklerinizle ilişkilerinize şifa getiriyor. Aklınızdaki öncelikli mesele bu değilse, söz konusu enerjinin size gayrimenkul, dekorasyon ve evle ilgili diğer faaliyetler konusunda parmak ısırtıcı fırsatlar sunmasından faydalanın.

Boğa 05 Eylül 2013 Perşembe
Önümüzdeki birkaç gün boyunca yapacaklarınız büyük önem taşıyor sevgili Boğalar. Bugünkü Yeni Ay yaratıcılık kuşağınızı aydınlatıyor ve romantizmle geçecek altı aylık bir dönem için sahneyi hazırlıyor. Yalnız tabii her şey sihirle kendiliğinden gerçekleşmeyecek, bütün o zevkleri hayatınıza sokmak için somut adımlar atmanız şart. Şimdiden başlayın.

Koç 05 Eylül 2013 Perşembe
Yeni Ay bugün resmi olarak gelerek sağlık ve iş kuşağınızı büyük bir potansiyelle aydınlatıyor. Yaptıklarınızla duygularınızı bağdaştırmanız için çok uygun bir zaman. Stres düzeyinizin aşırı yükselmemesine dikkat edin. Bitirme tarihleri sizi sıkıştırıyorsa, bunu düzeltecek tedbirler alın ve önümüzdeki altı ay boyunca iş/özel hayat dengesini sağlamak için bir strateji belirleyin.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir