5 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

5 Ekim 2013 Cumartesi Günlük Burçlar5 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 05 Ekim 2013 Cumartesi
Yeni Ay’ın ertesi günü olduğu için biraz düşüş yaşayabilirsiniz, özellikle de niyetlendiğiniz bütün işleri bitiremediyseniz. Elinizdeki bir fırsatı kaçırdığınızı düşünüyorsanız, enerjinin bugün gün ortalarına dek son derece güçlü olacağını unutmayın ve bir atılım yapmak için elinizden geleni ardınıza koymayın.

Kova 05 Ekim 2013 Cumartesi
Dünkü güçlü Yeni Ay’ın ardından Ay bugün de gün ortasına dek kardeş hava grubu burcu Terazi’de kalacak. Şimdiye kadar yapmadıysanız, hemen kolları sıvayığ bir sonraki seyahat maceranızı planlamaya başlayın çünkü yılın buna en uygun dönemindeyiz. Yolculuğa aylar sonra çıkacak olsanız da, nereye gitmek istediğinizi planlamanızın vakti geldi.

Oğlak 05 Ekim 2013 Cumartesi
Birisinin bir şeye ihtiyacı olduğunda hemen hemen daima size gözü kapalı güvenebilir sevgili Oğlaklar. Ama son birkaç gündür daha çok kendinizle ilgilendiniz. Bunda hiçbir sakınca yok. Gün ortasına dek, tek kişilik orkestranızın tadını çıkarın çünkü kafanızı dinlemeyi kesinlikle hak ettiniz.

Yay 05 Ekim 2013 Cumartesi
Sosyal kuşağınızı kasıp kavuran enerji öğle sıralarında hafiflemeye başlayacak, yani arkadaşlarınızla görüşmekten başınızı alamıyorsanız, özlediğiniz yalnızlığa kısa süre sonra kavuşacaksınız. Planladığınız ama bir türlü gerçekleştiremediğiniz sosyal bağlantıları kurun.

Akrep 05 Ekim 2013 Cumartesi
Kendinizi birkaç gün içinde daha iyi hissetmeye başlayacaksınız sevgili Akrepler. Bilinçaltı kuşağınızdaki Yeni Ay etkisi dolayısıyla biraz huzursuzluk, hatta çılgınlık hissediyordunuz. Bugün sona ererken her şey daha mantıklı görünecek. Karşınıza çıkan meseleler iki hafta içinde çözümlenecek.

Terazi 05 Ekim 2013 Cumartesi
Yeni Ay geldi geçti ama bugün birkaç saat daha burcunuzda olacak canlarım. Bu güçlü enerjiyi son birkaç gündür başladığınız işleri sonlandırmak için kullanın. Doğum gününüz bu haftaysa, istediğiniz şeyler listenizi hazırlamayı ihmal etmeyin ve altı ay içinde ne kadar gelişme kaydedeceğinizi görün.

Başak 05 Ekim 2013 Cumartesi
Her şey hızla değişiyor sevgili Başaklar. Önümüzdeki birkaç hafta çok fırtınalı geçecek. Bugün, yaklaşan kasırgadan önceki sakinlik içindesiniz, bundan elinizden geldiğince faydalanın. Yıldızlar denge, uyum ve aşk sunuyor, biraz ararsanız hepsini bulacaksınız.

Aslan 05 Ekim 2013 Cumartesi
Ay bugün öğleden sonra iletişim kuşağınızdan çıkıyor sevgili Aslanlar, yani söylemek istediğiniz bir şey varsa elinizi çabuk tutun. Aynı durum e-posta, kısa mesaj, blog vb. yazılı iletişim için de geçerli. Kendinizi en iyi şekilde ifade etmeniz için gerekli astrolojik desteğe sahipsiniz ama bu etki sonsuza dek sürmeyecek.

Yengeç 05 Ekim 2013 Cumartesi
Yeni Ay son birkaç gündür Güneş’le kare oluşturuyor, yani işler biraz zor ilerliyor. Neyse ki bu öğleden sonranın ilerleyen saatlerinde bu sarsıntılı dönem yavaş yavaş sona erecek. Yarın formunuza kavuşuyorsunuz sevgili Yengeçler, sıkı tutunun.

İkizler 05 Ekim 2013 Cumartesi
Ay, gün ortalarına kadar kardeş hava grubu burcu Terazi’de kalacak. İşinizi ve yaratıcı projelerinizi bir sonraki adıma taşımak için şiddetle arzuladığınız entelektüel akışa kavuşacaksınız, istediğiniz gibi kullanın. Söz konusu enerji akşama doğru azalmaya başlayacak, o nedenle elinizi çabuk tutun sevgili İkizler.

Boğa 05 Ekim 2013 Cumartesi
Dünkü Yeni Ay enerjisi atmosfere hakim olmayı sürdürdüğü için, dengenizin bozulduğunu hissediyorsanız hayret verici derecede ahenkli bu etkiden faydalanın. Önümüzdeki birkaç hafta bayağı yoğun geçeceğinden, iç dünyanızdaki bilgelikle bağlantınızı korumanız büyük önem taşıyor sevgili Boğalar. Kaynaklarınız son derece bol.

Koç 05 Ekim 2013 Cumartesi
Dünkü yoğun Yeni Ay enerjisinin kalıntısı olarak muhtemelen ilişkiler konusunda gerginlik hissediyorsunuz. Kimseyle kavga etmediniz, değil mi sevgili Koçlar? Ettiyseniz, şu andaki astrolojik konumların etkisiyle işleri kolayca yoluna koyabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.