5 Aralık 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

5 Aralık 2013 Perşembe Günlük Burçlar5 Aralık Günlük Burç Yorumları

Balık 05 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Ay ve Venüs sosyal kuşağınızda buluşuyor sevgili Balıklar. Bir değişiklik yaparak yaratıcı ve pratik içgüdülerinizi birleştirmeniz için mükemmel bir gün. Birinden birini tercih etmenize gerek yok, şu anda uzak vadeli hedefleriniz açısından iki yönünüz uyum içinde.

Kova 05 Aralık 2013 Perşembe
Bugün rüyalar ve hayal gücü kuşağınızda tatlı ve akıcı bir Venüs-Ay buluşması var. Bu etki, kalabalıklardan uzak durmak istemenize neden olabilir. Eve kapanıp inzivaya çekilmeyi tercih etseniz de, dünyayla mutlu bir bağ kurduğunuzu hissedeceksiniz. Enerji, uykunun size tam anlamıyla fayda sağlaması için mükemmel.

Oğlak 05 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Ay ve Venüs burcunuzun yıldızlarında bir araya geliyor sevgili Oğlaklar. Kalbinizi ve zihninizi hiç çaba harcamadan birleştirmek için mükemmel bir etki bu. Her şeyden çok değer verdiğiniz şeylerle bağlantıya geçmek için bu şahane fırsatı kullanın. Bırakın yüreğiniz aklınızı yönlendirsin.

Yay 05 Aralık 2013 Perşembe
Bugün para kuşağınızda Ay ve Venüs’ün güzel bir buluşması var sevgili Yaylar. Bu etkiden faydalanarak pratik ve yaratıcı taraflarınızı birleştirin. İşlerle ilgilenmenin sıkıcı bir şey olması gerekmez. Finansal konuları eğlenceli hale getirin. Kasvete gerek yok.

Akrep 05 Aralık 2013 Perşembe
Ay ve Venüs iletişim kuşağınızda bir aradalar sevgili Akrepler. Hem verimli, hem de tatlı sohbetler için mükemmel bir etki söz konusu. Fazla konuşmanıza gerek kalmadan ya da sıkıcı olmadan meseleleri halledebilirsiniz. Borçlar ve benzeri rahatsız edici konular bile bu etki altında kolaylıkla ele alınabilir.

Terazi 05 Aralık 2013 Perşembe
Bugün yönetici gezegeniniz Venüs, yıldız haritanızın tabanında Ay ile mükemmel bir uyum içinde. Bu etki, kendinizi harika hissetmenizi sağlıyor ve sizi karakterinizin en yaratıcı, güzel yönleriyle temasa geçiriyor. Bu fevkalade enerji kaybolmadan önce ondan faydalanın ve müthiş şeyler yapın sevgili Teraziler.

Başak 05 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Ay’la Venüs romantizm ve zevk kuşağınızda buluşuyor sevgili Başaklar. Atmosferin bundan daha tatlı ve seksi bir havaya bürünmesi mümkün değil, o nedenle kaybolmadan önce bu etkinin tadını çıkarın. Şu anda romantizm size hakim olabilir ama enerjinin muhteşem bir yaratıcılık taşıdığını da unutmayın.

Aslan 05 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Ay ile Venüs iş ve sağlık kuşağınızda güzel bir buluşma yaşıyorlar sevgili Aslanlar. Yaratıcılığınızla temasa geçerek şu andaki projelerinize yeni bir dokunuş sağlamak için mükemmel bir zaman. Bu türden etkinlikler kendinizi iyi hissetmenizi sağladığı gibi, çok kazançlı olma potansiyeli de taşıyor.

Yengeç 05 Aralık 2013 Perşembe
Şu anda ilişkiler hem yüreğinizin, hem de zihninizin önceliği, o nedenle duygularınıza karşı koymaya çalışmanın bir anlamı yok sevgili Yengeçler. Enerjinizin büyük kısmını ilişkilerinizi geliştirip düzeltmeye aktarmayı kabul ederseniz, muhteşem bir duygusal tatmin sağlayacaksınız. Bu durum, hem romantik, hem de iş bağlantılarınız için geçerli.

İkizler 05 Aralık 2013 Perşembe
Bazen değişiklik kendinizi gerçekten çok iyi hissetmenizi sağlıyor sevgili İkizler. Bazı şeylerden vazgeçmeye, elinizdeki her şeye sımsıkı sarılmamaya ne kadar gönüllüyseniz, o kadar iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Artık sizin için yararlı olmayan bir şeyden ya da birinden ayrılmalısınız. Bunu yapmak ta içinizde büyük bir rahatlık hissetmenizi ağlayacak. Hayatınızda daha uygun insanlara ve daha uygun projelere yer açın.

Boğa 05 Aralık 2013 Perşembe
Ay ve Venüs bugün kardeş bir su grubu burcunda bir araya geliyorlar. Şu anda sonsuz bir yaratıcılık ve güzellik pınarıyla bağlantıdasınız, bu muhteşem akışın tadını çıkartın. Hiç çaba harcamanıza gerek kalmadan her şey ayaklarınızın dibine seriliyor. Neye dokunsanız altın oluyor, o nedenle bulabildiğiniz bütün fırsatları değerlendirin.

Koç 05 Aralık 2013 Perşembe
Bugün Ay ve Venüs kariyer kuşağınızda güçlerini birleştiriyor sevgili Koçlar. Hayatınızdaki güzellikleri, gücünüzü ve paranızı artıracak fırsatlar yaratmak için mükemmel bir etki. Profesyonel hedeflerinizi bir üst aşamaya taşımanızın vakti geldi. Kafanıza koyduğunuz her şeyi yapabilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.