4 Şubat 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

4 Şubat Pazartesi Günlük Burç Yorumları 4 Şubat 2013 Pazartesi Burç Yorumları


4 Şubat 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 4 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 4 Şubat 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 4 Şubat Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013

Bugün size zaman ayırmak istiyor, ama siz kararsız kalacaksınız. İşin ve duygusallığın birbirine zarar vereceği bir süreçte olduğunuz yönündeki saplantınız sizi kararsızlaştırıyor. Bugün yine bir iletişim sorunundan rahatsız olabilirsiniz. Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Çok kolay iletişim kurabilmenize karşın, aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz. Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça yararlı. Aynı kararlılıkla devam etmeniz, sorunları bir, bir yok edebilir. Bir fırsatı değerlendirme konusunda yarı gönüllü, yarı gönülsüzsünüz. Hayattaki tercihleriniz, bir parça da olsa maceracı olabilir.

Kova Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Kendinize olan güveninizin yükseldiğini hissederek güne başlayacaksınız. Büyük bir sabır ve azimle çalıştığınız konu ile ilgili yeni gelişmeler meydana gelebilir.
Sabah saatlerinde özellikle ciddiye aldığınız işler ile ilgilenecek ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Öğlene doğru haliniz değişecek ve alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak. İlginç teklifler ile karşılaşabilir, değişik projeler yapabilirsiniz. Sizi zorlayan bazı olayların sonucunda kendinizi keşfedeceğiniz bir süreç içine giriyorsunuz ve hayata bakış açınız tamamen değişiyor.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız.
Önemsediğiniz kişilerle görüşebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Öğleden sonra alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak. Fırsat olarak değerlendirebilirsiniz ve çeşitli hayaller kurabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ilginç teklifler alabilir veya almış olduğunuz teklifleri inceleyebilirsiniz. İçinizden yükselen sesin peşinden giderseniz başarılı olacaksınız. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar, sezgilerine güvenebilir ve fırsatları iyi değerlendirmeyi başarabilirler.

Yay Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Önceden planladığınız işleri yaparak güne başlayacaksınız. Öncelikle yapmanız gereken işlerden başlayacak ve günün ilk yarısını ciddi çalışmalar yaparak geçireceksiniz.
Öğlene doğru alacağınız bir haber duygularınızı harekete geçirecek ve dikkatinizi farklı konulara yönelteceksiniz. Sürprizler sizi heyecanlandıracak ve hayal gücünüzü harekete geçirecek. Dikkatinizi özgür ve yaratıcı konulara yöneltirseniz, keyifli vakit geçireceksiniz. Endişeler ve kaygılara kendi kaptırmamaya özen gösterin. Hayal gücünüzü yaratıcı ve yapıcı yönde kullanabilirsiniz. Yaratıcı kişilerle birlikte olmak, sizi heyecanlandıracak.

Akrep Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Beklediğiniz gelişmelerin meydana geldiğini hissederek güne keyifli başlayacaksınız. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak.
Çalışmalarınızı büyük bir istekle yapacaksınız. Bu arada iletişimlerinizde ortaya çıkabilecek karışıklıklar düşünceleriniz de karışmasına neden olabilir. Ancak duygularınız değişiyor ve yapabileceğiniz ile ilgili inancınız artıyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir dönem. Sezgileriniz yükseliyor ve iç sesinize kulak verin.

Terazi Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Biraz gergin ve isteksiz uyanabilirsiniz. Sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz. Fakat bu haliniz uzun sürmeyecek ve öğlene doğru ilginç gelişmeler olacak.
Aniden gelişen olaylar sizi biraz huzursuz edebilir fakat aynı zamanda sizin üzerinizde canlandırıcı etkisi olacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Şimdiye kadar yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve düşüncelerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Yeni atılımlarda bulunmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için güzel duygular uyanacak ve günün ikinci yarısını keyifli geçireceksiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Güne keyifli başlayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yeni projeler ve değişik programlar yapabilir, bütün haftanızı planlamak için çalışabilirsiniz.
Gerilim hissettiğiniz konudan tamamen uzaklaşacak ve dikkatinizi pratik konulara odaklayacaksınız. Öğlene doğru karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Din, felsefe ve mistik konular ile ilgilenen kişiler dikkatinizi çekebilir. Eski ideallerinizi gözden geçirebilir ve kendinizi yenilemek için yepyeni hayaller kurabilirsiniz. Bu arada hayallere kendinizi kaptırmayın ve fırsatları iyi değerlendirin.

Aslan Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Güne isteksiz ve sorumluluklarınızın baskısını hissederek başlayabilirsiniz. Fakat gün içinde haliniz hızlı değişecek.
Öğlene doğru farklı istekler içine girecek ve böylece sorumluluklarınızı yerine getirmek size ağır gelmeyecek. Zaten davranışlarınızı değiştirdiğiniz bir dönemdesiniz ve planlarınızı gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Öğleden sonra iletişim trafiğiniz daha hareketli olacak. Arkadaşlarınız ile görüşebilir ve yeni projelerinizden söz edebilirsiniz. Fakat girişimde bulunmadan önce fikirlerinizi ortaya koymasanız daha iyi olacak. Şimdi hazırlık yapmak için uygun zaman. Araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Duygularınız derinleşmiş olabilir ve istekleriniz artabilir. Güne istekli başlayacaksınız. Özellikle yapmanız gereken işlerin baskısı ve almış olduğunuz sorumluluklar size iyi gelecek.
Sizi rahatsız eden konulardan uzaklaştığınızı hissedeceksiniz. Ciddi işler yapmak ve ciddiye alınmak keyfinizi yerine getiriyor. Önemli kişilerin takdirini alabilirsiniz. Öğlene doğru haliniz değişecek ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Özellikle yeni teknoloji ve bilinmeyen konular dikkatinizi çekecek. Fakat sürprizlerden rahatsızlık duyabilirsiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Önemsediğiniz konulara yönelik gelişmeler sizi memnun edecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız.
Önemsediğiniz kişilerle görüşebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Öğlene doğru alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak. Fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Fakat çok fazla ayrıntılar ile ilgilenirseniz, fırsatları değerlendirmeniz pek kolay olmaz. Olayları farklı değerlendirmeniz mümkün. Yabancılar ve farklı ortamlar içinde bulunmak sizi rahatsız etmeyecek ve düşüncelerinizin özgürleştiğini hissedeceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ilginç teklifler alabilir veya almış olduğunuz teklifleri inceleyebilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
İşlerinizi planlayacak ve sabırla çalıştığınız konu ile ilgileneceksiniz. Baskı hissettiğiniz durumlar ile ilgili hissiyatınız değişiyor.
Çünkü tarzınızı ve alıştığınız davranış biçiminizi değiştiriyorsunuz. Böylece sabır göstermiş olduğunuz konular ile ilgili gelişmeler yavaş olsa bile istediğiniz yönde olacak. Öğleden sonra alacağınız bir haber hayal gücünüzü uyandıracak ve inancınızı yükseltecek. Yeni atılımlarda bulunmak ve büyük organizasyonların içinde yer almak isteyebilirsiniz. Özellikle burcun ilk günleri doğanlar, bugün ilginç fırsatlarla karşılaşacak.

Koç Günlük Burç Yorumu 4 Şubat 2013
Hareketli bir gün geçireceksiniz. Özellikle sabahın erken saatlerini verimli geçirecek ve yapıcı tavrınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz.
Öğlene doğru duygularınız değişecek ve dikkatinizi farklı konulara odaklayacaksınız. Özgür ve yaratıcı kişiler ilginizi çekecek. Sürpriz aşklar ve heyecan verici konular duygularınızı u andırıyor. Fikirlerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde olaylara şimdiye kadar bakmadığınız bir yönden bakabilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı