4 Ocak 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

4 Ocak Cuma Günlük Burç Yorumları 4 Ocak 2013 Cuma Burç Yorumları


4 Ocak 2013 Cuma Günlük Burçlar – 4 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 4 Ocak 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 4 Ocak Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Yakınlarınız, çocuklar ve arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir. Onlara gereken ilgiyi gösterecek ve kararlı tavırlarınız ile etkileyici olacaksınız.
İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Saygın çevreler ve sizden daha farklı yaşam tarzı olan kişiler ilginizi çekecek. Hem rahatsız olabilirsiniz, hem de düşüncelerinizi ve duygularınızı değiştirebilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. Aslında önemsediğiniz kişilerin desteğini alacaksınız. Ayrıca projelerinizi yakınlarınıza anlatabilir ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
İlginç fikirler ve beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Düşüncelerinizi ortaya koymanız zor olabilir. Yakınlarınıza anlayış göstermelisiniz.
İsteklerinizi ortaya koymadan önce bir kez daha düşünün. Hanım arkadaş ve akrabalarınızla aranızda çıkan anlaşmazlıkları büyütmeyin. www.nazlim.net Dostlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onlarla ilgilenirken işlerinizi ihmal edebilirsiniz. Ve bu durumdan sıkıntı duyabilirsiniz. Kalabalık ortamlar ve farklı çevreler ilginizi çekecek. Bu arada seyahat projeleri yapabilirsiniz ve hatta seyahate çıkabilirsiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Güçlü istekleriniz ve ileriye dönük beklentileriniz yüzünden gerilim hissediyorsunuz. Fırsatları değerlendirmek için biraz daha rahat davranmalı, olayları kontrol etmek için fazla zorlamamalısınız.
Sabahın erken saatlerinde duygusal gerilim hissedeceksiniz fakat öğlene doğru duygularınız değişmeye başlayacak. İsteklerinizi gözden geçirecek ve daha makul bir tavır içine gireceksiniz. Üstelik yakınlarınız ve arkadaşlarınız sizi destekliyor. Yakınlarınızın ilgisi moralinizi yükseltecek ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Bu arada parasal istekleriniz giderek artıyor.

Yay Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Güne istekli başlayacaksınız ve sizi rahatsız eden konulardan uzaklaşıp hareketli bir gün geçireceksiniz. Zaten hareket halinde olmak, keyfinizi yerine getiriyor.
Farklı felsefeler, yabancı ortamlar ve değişik mekanlar ilginizi çekecek. Ancak detaylar ile çok fazla ilgilenmeyin ve şansınızı iyi değerlendirmek için gayret gösterin. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ve yabancılar ile olan ilişkilerinizi gözden geçirirken küçük detaylara takılı kalmayın. Bugün karşılaştığınız kişiler hayata bakış açınızı değiştirebilirler.

Akrep Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Aniden ortaya çıkan gelişmeler düşüncelerinizi etkileyebilir ve değiştirebilir. Fakat duygularınızı ortaya koyarken aceleci davranmayın.
Zaten sabahın erken saatlerindeki yoğun duygularınız ile birlikte ortaya çıkan korkularınız ile başa çıkmanız gerekecek. Fakat cesur ve güçlü bir tavır içinde bulunacaksınız. Sabırlı bir kararlılık göstermeyi başaracak ve sevdiklerinizin desteğini alacaksınız. İsteklerinizi ortaya koymadan önce tekrar gözden geçirebilirsiniz ve önem verdiğiniz kişilerin dikkatini çekecek ciddi konulara odaklanacaksınız. Sizin için hareketli bir gün ve enerjiniz giderek yükseliyor.

Terazi Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Parasal konulara yönelik endişe duymanız mümkün. Fakat kararlarınızı uygulamak için bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Özellikle yabancılar ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve olaylara bakış açınız değişecek. Bugün iyimser ve anlayışlı olacaksınız. Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Katılacağınız bir organizasyonda yeni tanışacağınız kişilerden etkilenebilirsiniz ve daha iyimser bir tavır içine girebilirsiniz. Bugün kendinizi güzel hissedeceksiniz ve çevrenizin iltifatları moralinizi yükseltecek.

Başak Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Yapıcı ve olumlu tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de yakınlarınızı etkileyeceksiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor.
Bu arada yatırım yapmak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Güçlü kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilir ve kararlı tavırlarınız ile etkileyici olabilirsiniz. Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Projelerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz ve onların yardımını isteyebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor.

Aslan Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Güne heyecanlı başlayacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için düşüncelerinizi ve duygularınızı değiştireceksiniz.
Bugün daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde bulunabilirsiniz ve çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Yabancı ülkeler, büyük organizasyonlar ve yeni tanıştığınız kişiler sizi heyecanlandıracak. Uzun seyahatlere çıkmak için hazırlık yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için çok fazla gayret gösterebilirsiniz. Bu arada korkularınız uyanmış olabilir fakat olaylara bakış açınız değişiyor ve daha iyimser bir tavır içine giriyorsunuz. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Olayları doğru değerlendirmek için gayret gösteriyorsunuz, fakat sert bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Daha makul davranmalısınız.
İstekleriniz ile ilgili beklentileriniz büyük olabilir ve radikal değişiklikler yapmanız gerekebilir. Aslında kendinizi yenilemeniz mümkün. Fakat mevcut durumu korumaya çalışırken aynı zamanda radikal değişiklikler yapamazsınız. En iyisi olayları akışına bırakın ve kendinizi fazla zorlamayın. Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınız ile haberleşeceksiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak.

İkizler Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Bugün meydana gelen gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.
Bir süredir görmediğiniz yakınlarınızla haberleşebilir ve katılacağınız büyük organizasyonlarda yeni kişiler ile arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz. Çevrenizin genişlediği bir dönemdesiniz. Üstelik yeni insanlar ve farklı bilgiler ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak ve keyfinizi yerine getirecek. Kısa yolculuklar yapabilir, hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevip saydığınız büyükleriniz ile ilgileneceksiniz ve onlar da sizi destekleyecekler.

Boğa Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Bugün uzaklarda bulunan dostlarınızla görüşebilir, iş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Veya seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz.
Bu arada çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ve karar veremediğiniz konulara yönelik araştırmalar yapabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var. Ciddi işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve korkularınız ile başa çıkmanız gerekiyor. Kendi isteklerinizi gözden geçirirken sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz.

Koç Günlük Burç Yorumu 4 Ocak 2013
Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Güne iyimser duygularla başlayacak ve çeşitli fırsatlar ile karşılaşacaksınız.
İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilir, farklı çevreler ve değişik kültürler ile ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentileriniz artabilir ve hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat hırs yaptığınız konuda çok fazla ısrarcı olmayacak ve bugün olaylar karşısında rahat bir tavır içinde olacaksınız. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dış görünümünüze özen göstereceksiniz ve dikkat çekici olacaksınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.