4 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

4 Nisan Perşembe Günlük Burç Yorumları 4 Nisan 2013 Perşembe Burç Yorumları


4 Nisan 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 4 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 4 Nisan 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 4 Nisan Burç Yorumları

TERAZİ

İç dünyanızda bazı gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ani gelişmeler duygusal gerilime girmenize neden olabilir. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar almaktan kaçınmalısınız. Enerjinizi iyi yönlendiremeye bilirsiniz ve sizin için önemsiz konularla zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz

AKREP

Bugün alacağınız övgüler motivasyonunuzu arttıracak. Özel yaklaşımlar beklerken biraz aşırıya kaçıyor gibisiniz. Sevgilinizin bu konulardaki deneyimsizliği gözler önünde. Bunu duygusal bir eksiklik gibi algılamanız gerekmiyor. Kendinizi güzel eleştiriyorsunuz. objektifliğiniz sizi geliştiriyor.

YAY

Şanslı olmak bazen yetmeyebilir ve sorunlar canınızı ciddi şekilde sıkabilir. Bazı insanların problemlerinizi cözmeniz için yardım talebini ciddiye almalı hatta problemlerinizi cözebilecek insanlardan destek istemek konusunda aktif olmalısınız. Ekonomik olarak iyileşmeler yakın.

OĞLAK

Duygusal acıdan geçmişinizde var olan sorunları gözden geçirirken hangi karar ve tutumların sizi olumsuz etkilediğini net olarak görebileceksiniz. İş yaşantınızda genel olarak kendinizden emin görünmenize rağmen, bugünlerde birtakım serzenişleriniz olabilir ve beklentilerinizi dile getirebilirsiniz

KOVA

Özel hayatınızın etkisini hayatınızda bir dengeye koyabilirseniz biraz daha ferah ve rahat oalcaksınız.. Dostlarınızla ilişkilerinizde yetkin olmanız ve rahatlıgınız, sizi çevrenizde aranılan insan yapıyor. ş konusunda ise bazı planlamalar sizi rahatlatabiecek. Maddi olarak ise bir konu sizi yoracak.

BALIK

Duygusal açıdan kendinizi biraz eksik hissedebilirsiniz. İş konusunda yaşanabilecek aksilklere karşı geçmiş tecrübelerinizi ön plana çıkartarak hareket etmelisiniz. Para konusunda olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir gün, bugün. Bir takım borçlarınızı kapatma fırsatı edineceksiniz. Bir yakınınız size para yardımında bulunmayı teklif edebilir.

KOÇ
Artık durağanlaşmış beraberliğinizden ne bekleyebileceğinizi düşünmeniz gerekiyor. İyi baktığınız zaman ilişkinizin artık dostluğa dönüştüğünü, çoktandır sevgili olmadığınızı göreceksiniz. İş yaşamınızda mutlu bir sürpriz görünüyor. Bir takım kuruntulardan kurtulmanızı ve dostlukla ilgili değerlendirmelerinize duyduğunuz güvenin pekişmesini sağlayacak

BOĞA

Kendinizi sevgiye her zamankinden daha yakın hissedeceksiniz ve çevrenize karşı ılımlı yaklaşımlarınız olacaktır. Sevdiğiniz insanla aranızda ilişki genel olarak uyumlu olacaktır. İş konusunda yaşanacak bazı aksiliklerin üstesinden gelebilecek ilişki ağına sahip olmanız sizi oldukça rahatlatacaktır.

İKİZLER

Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilir ve siz de onlara yardım edebilirsiniz.

YENGEÇ

Sevgi konusunda şanslı bir gündesiniz ve duygularınızı sevdiğinizle paylaşabilirsiniz. Duygusal açıdan oldukça güçlüsünüz ve sevgilinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bugün tanışacağınız birinden çok hoşlanacaksınız. Onunda sizden çok hoşlandığını fark edeceksiniz. Kısa zaman içinde aranızda bir şeylerin başlaması söz konusu olabilir.

ASLAN

Duygusal ilişkiler ve karşılıklı iletişim konularında oldukca zorlanabileceginiz bir gündesiniz. Kısaca kendinizi manevi anlamda iyi hissetme cabasına ragmen karşınıza cıkacak bazı problemler hayatınızda bazı zorlanmalara neden olabilir gorunuyor. Bu gun kendinizi fazla eleştirmekten uzak durmalısınız.

BAŞAK

Son günlerde yenemediğiniz tedirginlikler, birtakım iç hesaplaşmaları gerektirebilir. Bugünlerde içinizi ısıtacak yeni, yeni tanışmalar söz konusu. Dışa yönelik kişiliğiniz, bir anda ilgi odağı olabiliyor. Fakat kolay sağladığınız ilişkiyi, aynı kolaylıkla da bozabiliyorsunuz

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.