4 Mayıs 2012 Cuma Günlük Burç Yorumları

4 Mayıs Cuma Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs 2012 Cuma Burç Yorumları

4 Mayıs 2012 Cuma Günlük Burçlar – 4 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 4 Mayıs 2012 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

KOÇ burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Bugün iş alanlarınıza yönelik başlayan gününüz hareketli ve hızlı geçebi lir. Maddi yönden ve sahip olduklarınız konusunda kendinizi iyi ve şanslı hissedeceksiniz. Bazı iş planlarınız kendi düşünceleriniz ve isteklerinizle uyuşmayabilir.

BOĞA burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Hayatınızın eğlenceli alanlarına yoğunlaşmışken, gün içinde iş uğraşılarınız artabilir. Bazı şeylerin yolunda gitmesi sizi endişelendirmesin, yalnızlığın tadını almışken, sosyallik ve diğer insanlarla uğraşmak sizi ufak streslere itebilir.

İKİZLER burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Birkaç gündür aileniz veya evinizle ilgili olaylarla uğraşırken, biraz rahatlamaya ihtiyacınız olabilir. Beklenmedik yerlerden göreceğiniz destekle şansınız açılacak. Sosyal çevrenizin size sunacağı teklif üzerinizde strese neden olabilir.

YENGEÇ burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Hızlı iletişim trafiği bu birkaç gündür sizi yormuşa benziyor. Bunca işiniz arasında yakın çevrenizin ihtiyaçlarıyla ilgilenmek ve üzerinize düşen görevleri yerine getirmek sizi strese sokabilir. Arkadaşlarınızın desteğini hissedeceksiniz.

ASLAN burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Yaptığınız iş ne olursa olsun somut adımlarla ilerlemek isteyeceksiniz. Hesaplı davranmak ön plana çıkabilir. Bir tarafta idealleriniz ve soyut alanlara ilgi duymanız, diğer yanda çalışmak durumunda olmanız gün içinde sizi zorlayabilir.

BAŞAK burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Bu birkaç gündür yoğunlaştığınız konuların sonuna geldiniz. Değişimlerin farkında olup, bir yandan isterken, diğer yandan sahip olduklarınıza tutunmak isteğiniz garip bir ikilem oluşturuyor. Geleceğinize umutla bakmanın zamanı.

TERAZİ burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Bugün nedenini çözemediğiniz bazı olaylar çözüme kavuşacak ve siz hayatı daha neşeli karşılayacaksınız. Sevdiklerinize ayırdığınız vaktinizi ve enerjinizi biraz kendinize yöneltirseniz, kendinizi daha yapıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz.

AKREP burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Bugün sevdiğiniz arkadaşlarınızla bir arada olabilir ve onların sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. Duyacaklarınız ve yaşayacaklarınız bilinçaltınızda sizi yorabilir. Kendi pilinizi şarj edebilmeniziçin biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olacak.

YAY burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Kariyerinize ve iş alanlarınıza yönelik başlayacak olan gününüz hızlı etkileşimlerle sizi yorabilir. Gün içinde kişisel alanlarınıza vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Herşey üzerinizde çok çabuk bir baskı oluşturuyor. Biraz rahatlayın.

OĞLAK burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Bugün kendinizi sorumlu hissedeceksiniz. Dış ortamlar, seyahat veya eğitime yönelik konular ön planda olacak. Vaktinizi kendinize ve ailenize harcamak isterken, gereksiz insanlarla vakit geçirmeye tahammül edemeyebilirsiniz.

KOVA burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Bugünü, ortaklaşa para konularının yoğunluğuyla geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken tüm ıvır zıvırlar kafanızı çok meşgul edecek. Hayatın keyfini çıkarmaktan uzak görünüyorsunuz. Başkaları için bir şeyler yapmaya çalışmayın.

BALIK burcu 04 Mayıs 2012 yorumu
Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız bugün hayatınızın merkezinde olabilir. Yakın çevrenizle beraber yapacağınız planlar gününüzü hareketlendirecek. Sorumluluklarınızı bilmenize rağmen, işler istediğiniz gibi gerçekleşmezse sıkılmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.