4 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

4 Kasım 2013 Pazartesi Günlük Burçlar4 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 04 Kasım 2013 Pazartesi
Tutulmalar sona erdi. Nihayet! Canınız öyle isterse etrafta neşeyle hoplayıp zıplayarak “yaşasın!” diye bağırabilirsiniz sevgili Balıklar, çünkü son birkaç hafta gerçekten herkes için çok zor geçti. Şu anda kariyer kuşağınızda parlak bir Ay enerjisi var, bu da haftaya başlamanız açısından mükemmel bir etki. Profesyonel hedeflerinizi tutkuyla kovalayın.

Kova 04 Kasım 2013 Pazartesi
Son birkaç haftanın çılgınlığından, hatta daha doğrusu cehennemi andıran atmosferinden sonra bugün güzel bir rahatlık getiriyor. Tutulma yok, Uranüs-Plüton karesi yok. Yalnızca dostlarla geçirilen eğlenceli bir gün var. sosyal ağ kuşağınız alev almış durumda sevgili Kovalar, dışarı çıkın ve en iyi yaptığınız şeyi yapın: Çetenizle takılın.

Oğlak 04 Kasım 2013 Pazartesi
Bugün derin bir nefes alıp son iki haftadır vücudunuzu ele geçiren gerginlikten kurtulma vakti. Tutulma mevsimi sona erdi, Uranüs-Plüton karesi de bir süreliğine duraklama halinde olduğuna göre neşenizi uyandırın sevgili Oğlaklar. Finansal kuşağınız aydınlanıyor, kendinize güzel bir hediye alabilirsiniz.

Yay 04 Kasım 2013 Pazartesi
Ay bugün burcunuzun canlı, dünyaya sımsıkı bağlı yıldızlarında sevgili Yaylar. Bu da hem sizin için, hem de hemen hemen herkes için büyük bir rahatlama. Merkür gerilemesi sırasında gerçekleşen iki tutulmayla Uranüs-Plüton karesi, son iki haftadır bir yerelere saklanmak istemenize yol açmış olabilir. Artık ortaya çıkmanızın vakti geldi, bunu görkemli bir şekilde yapın.

Akrep 04 Kasım 2013 Pazartesi
Burcunuzun yıldızlarındaki tutulma daha dün gerçekleştiği için, burlar kuşağının geri kalanından farklı olarak kendinizi hala bir hız treninde hissediyor olabilirsiniz. Hayat, baş döndüren bir hızla değişiyor. Sakinleşmek için işleri ağırdan almaya çalışın. Hızınızı azaltın, konuşmaktan mesaj atmaya kadar her şeyi ağır ağır yapın ve her işin arasında derin bir nefes alın.

Terazi 04 Kasım 2013 Pazartesi
Tutulmalar ve Uranüs-Plüton karesi geride kaldı ama muhtemelen bütün o duygusal kaosun kozmik akşamdan kalmalığını muazzam bir şekilde hissediyorsunuz. Neyse ki Ay daha neşeli bir burçta, bu sayede iletişim evinizi eğlence ve iyi duygular dolduruyor. Tatlı ve hafif bir atmosfer fırsatından yararlanın sevgili Teraziler. Bu mola hoşunuza gidecek.

Başak 04 Kasım 2013 Pazartesi
Tutulma mevsimi sona erdiğine göre biraz nefes alabilirsiniz sevgili Başaklar. Hiç beklemeyin, hemen yapın bunu. Önümüzdeki birkaç günü biraz kendinizle ilgilenerek geçirin. Çok çalışıyorsunuz ve biraz dinlenmeyi hak ediyorsunuz, o nedenle ofisteki uzun saatleri biraz kısaltın ve bir an evvel en rahat terliklerinizi ayağınıza geçirin.

Aslan 04 Kasım 2013 Pazartesi
İki tutulmayı ve Uranüs-Plüton karesinin güçlü darbesini atlattığınıza göre bir ödülü hak ediyorsunuz sevgili Aslanlar. Ay bugün kardeş bir ateş grubu burcunda olduğuna ve siz de muhtemelen biraz şehvet ya da yaratıcılık tutkusu hissettiğinize göre, sanat uğraşılarınızı veya romantik yaşamınızı bir üst seviyeye taşıyın. İkisini birden de yapabilirsiniz tabii.

Yengeç 04 Kasım 2013 Pazartesi
Son birkaç haftanın çılgınlıklarının ve yoğunluğunun ardından bu yepyeni haftayı sevinçle karşılayacaksınız, çünkü tutulma yok artık! 2013’ün geri kalanı yine olaylarla dolu geçecek ama Ekim ortasından beri atmosferde görülen ezici duygusallık olmayacak. Derin bir nefes alın ve daha sakin günlere kucak açın.

İkizler 04 Kasım 2013 Pazartesi
Tutulma, Uranüs-Plüton karesi ve diğer astrolojik mayın tarlaları artık geride kaldı. Bu rahatlama için kozmosa teşekkür edin. Ay şu anda zıt burcunuzda, yani bugün işleri elinizden geldiğince ağırdan almalısınız. Pazartesi gününün meşguliyeti yüzünden bunu yapamıyorsanız, en azından bu akşam güzel bir yemek ve sıcak br banyonun ardından erken yatın. Göreviniz sakinleşmek.

Boğa 04 Kasım 2013 Pazartesi
Tutulma sona erdi, dünyayı sarsan astrolojik olaylarla dolu son birkaç hafta da öyle. (10 Kasım’da sona erecek olan Merkür gerilemesi hariç.) Her şey bittiğine göre, sakince oturup öğrendiğiniz bütün dersleri gözden geçirmeniz gerekiyor. Değişiklikler muazzam olabilir ama sizi daha güçlü kılacaklarına şüphe yok sevgili Boğalar.

Koç 04 Kasım 2013 Pazartesi
2013’ün en yoğun birkaç haftası resmen geride kaldığından bugün rahatlama sel gibi akıyor. Günlerden Pazartesi, onun da kendine göre sıkıntıları var ama en azından kozmik gerilim artık azalmaya başladı. Ay da uzak mesafe seyahat kuşağınızda olduğuna göre, bir sonraki egzotik tatilinizin hayalleriyle kendinizi sakinleştirebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı