4 Haziran 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

4 Haziran Pazartesi Günlük Burç Yorumları 4 Haziran 2012 Pazartesi Burç Yorumları

4 Haziran 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 4 Haziran 2012 günlük burç yorumları ve 4 Haziran 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Koç Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Bugün girişimde bulunmak için pek uygun zaman değil. Projelerinize başlamak için acele etmeyin.

Aslında siz bu kez meydana gelen Ay Tutulmasından etkilenmiyorsunuz fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik etki dünyada yaşayan herkesin üzerinde… Siz ise duygusal bir yoğunluk olarak algılayabilirsiniz ve eski ilişkiler, geçmişte yaşadığınız aşkları hatırlayabilirsiniz. Ayrıca isteklerinizi gözden geçirebilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Aynı zamanda finans konularına yönelik istekleriniz değişebilir veya içinde bulunduğunuz koşulları değiştirmeyi arzu edebilirsiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Yeni atılımlar yapmak istediğiniz bir dönem. Ancak bugün girişimlerinizi başlatmasanız, iyi olacak. Çünkü meydana gelen Ay Tutulması sizi doğrudan etkilemiyor fakat açığa çıkan kozmik enerjiden tüm dünya etkileniyor.

Öğle saatlerinde meydana gelecek Ay Tutulmasının etkilerini hissetmeyebilirsiniz fakat tutulma anında enerjiniz yükselebilir. İsteğinizi denetleyin ve yeni başlayacak işlerinizi mümkünse sonraki günlere erteleyin. Yaşam enerjinizin yüksek olduğu bir dönemdesiniz ve isteklerinizi belirleyebilirsiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Bugün doğanlar için ilginç bir gün. Sizin için değişim ve dönüşüm zamanı… Çünkü bugün meydana gelen Ay Tutulması duygularınızın derinleşmesine ve kendinizi gözden geçirmenize neden olacak.

Türkiye saatiyle 14:13’de meydana gelen Ay Tutulması esnasında her hangi bir girişimde bulunmak yerine meditasyon yapmanızı tavsiye ediyorum. Meditasyon yapmayı bilmiyorsanız, tanrı ile bütünleşmek için dua edin veya evren ile bütünleşmek için bildiğiniz herhangi bir yöntemi uygulayın. Böylece tutulma anında açığa çıkan kozmik enerji ile bütünleşmeyi başarabilir ve şans olarak kullanabilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Bugün içinizden yükselen istekler sizi harekete geçirebilir ve atılım yapmak için arzu duyabilirsiniz. Fakat yeni bir girişimde bulunmak için pek uygun bir zaman değil.

Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor. Tutulma sizi doğrudan etkilemiyor fakat Ay Tutulması esnasında açığa çıkan kozmik enerji tüm dünyayı etkiliyor. Bu nedenle yeni başlangıçlar için pek uygun bir zaman değil. Bugün kendinizi istekli ve güçlü hissedebilirsiniz. Girişimde bulunmak yerine isteğinizi belirlemek için enerjinizi kullanırsanız, daha verimli bir zaman geçirmiş olursunuz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Güne istekli ve heyecanlı başlayacaksınız. Ancak isteklerinizi ortaya koymak ve yeni atılımlarda bulunmak için pek uygun bir zaman değil.

Çünkü bugün Aş Tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerji ile başa çıkabilmek pek kolay değil. Fakat isteklerinizi belirlemek için tutulma anından faydalanabilirsiniz. Duygularınızın derinleştiği bir gün ve eski istekleriniz uyanabilir. Hatta eski aşklar, geçmişte yaşadığınız ilişkiler şuurunuza yükselebilir ve isteklerinizin değiştiğini hissedebilirsiniz.

Başak Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Huzursuzluk ve heyecan hissederek güne başlayabilirsiniz. İlişkiler açısından tedbirli olmanız gereken bir gün. Duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz.

İsteklerinizi ortaya koymak ve yeni atılımlarda bulunmak için pek uygun zaman değil. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor. Bu tutulma sizi doğrudan etkilemiyor fakat Mars aracılığı ile dolaylı olarak etkileniyorsunuz. Enerjinizi ortaya koyuş biçiminizi gözden geçirme zamanı… Ve tabii ilişki anlayışınızı da gözden geçireceğiniz bir değişim, dönüşüm zamanı…

Terazi Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Güne istekli başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Ancak girişimde bulunmak için pek uygun bir zaman değil. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor.

Bu tutulma sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerji ile başa çıkmak pek kolay değildir. Her ne kadar olumlu duygu ve düşünceler içinde bulunuyor olsanız bile yeni bir atılımda bulunacaksınız, mümkünse sonraki günlere erteleyin. İyi duygunuzun yüksek olduğu bir gün. Tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi isteklerinizi belirlemek için kullanabilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Pratik işlerinizi önceden belirlediğiniz gibi yapmaya devam edeceksiniz. Kararlı ve çözümleyici bir tavır içinde olabilirsiniz. Enerjiniz yüksek ve atılımda bulunmak, sizin için kolay olabilir.

Ancak yeni bir girişimde bulunacaksanız, bugün pek uygun zaman değil. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana gelecek. Bu tutulmadan etkilenmiyorsunuz fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerji ile başa çıkmak pek kolay değildir. Bu nedenle yeni başlayacak girişimlerinizi sonraki günlere ertelerseniz, daha başarılı olursunuz.

Yay Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Güne farklı duygular ile başlayacaksınız. Özellikle burcun ikinci on günlük devresinde doğanlar kendilerini bugün farklı hissedecek.

Çünkü bugün meydana gelecek olan Ay Tutulması sizin üzerinizde oluşuyor. Duygu ve isteklerinizin derinleşeceği, değişim ve dönüşümünüzü gerçekleştireceğiniz bir süreç içine giriyorsunuz. Bugün saat 14:13’de meydana gelecek Ay Tutulması anında meditasyon yaparsanız, tutulma anında açığa çıkan kozmik enerji ile bütünleşebilir ve kendiniz için yeni bir zamanı başlatabilirsiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Yapmanız gereken pratik işleri kararlı ve hızlı bir biçimde yapabilirsiniz. Ancak yeni bir girişimde bulunmayı düşünüyorsanız, atılımınızı sonraki günlere bırakmanızı öneriyorum.

Böylece daha başarılı olabilirsiniz. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor. Bu kez meydana gelen tutulma sizi doğrudan etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerji ile başa çıkabilmek pek kolay değil. Maddi konular ile ilgilenmek yerine tutulma anında meditasyon yapmak, tanrı ile bütünleşmek için dua etmek veya evrenle bütünleşmek için çalışmak daha uygun…

Kova Günlük Burç Yorumu 3 Haziran 2012
Derin duygular ile güne başlayabilirsiniz. Özellikle sabahın erken saatlerinde karmaşık duygular ile uyanabilirsiniz.

Ancak önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve duygularınızı denetleyebilirsiniz. Bu arada günün ilk yarısını yatak keyfi yaparak geçirmeniz mümkün. Ancak öğlene doğru haliniz değişecek ve öğle saatlerinde kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Duygularınız yükselecek ve kendinizi farklı hissedeceksiniz. Çok daha özgür ve yaratıcı duygular uyanacak.

Balık Günlük Burç Yorumu 4 Haziran 2012
Yoğun duygular, heyecan ve huzursuzluk hissederek güne başlayabilirsiniz. Enerjinizi ve isteklerinizi denetlemeniz bugün pek kolay olmayabilir.

Sevdikleriniz ve dostlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Özellikle parasal konular ile ilgili ortaya çıkabilecek karışıklıklara karşı tedbirli olun. Bugün isteklerinizi ortaya koymak ve atılım yapmak için pek uygun bir zaman değil. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana gelecek. Bu tutulma sizi doğrudan etkilemiyor fakat Mars’ın kuvvetli etkisi aracılığı ile etkileniyorsunuz. İçinizden yükselen kuvvetli arzuyu denetlemeniz kolay olmayabilir. Tutulma anında meditasyon yapabilir ve böylece enerjinizi dönüştürmeyi başarabilirsiniz…

Leave a Reply

Your email address will not be published.