31 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

31 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 31 Temmuz 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 31 Temmuz Burç Yorumları

Balık 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugünün cıva gibi enerjisi çok güçlü, bu da gelecek için yeni fikirler üretmek ve hayaller kurmak için mükemmel. Ay, yıldız haritanızın tabanında olduğu için hayallere dalma işini evde tek başınıza yapmak isteyebilirsiniz ama aslında nerede olduğunuz fark etmez, sevgili Balıklar. Her yerde hayal kuracak ve bir şeyleri inşa edeceksiniz.

Kova 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün ciddi bir zihinsel enerji canlılıkla iş başında, sevgili Kovalar. Bu güçlü akıştan hem romantik yaşamınız, hem de yaratıcılığınız faydalanıyor. Olasılıkları keşfetmeye açık olduğunuz takdirde, kışkırtıcı sohbetler çabucak romantizme dönüşebilir. Her şey kalbinizin şu anda nerede olduğuna bağlı. Aşka mı âşıksınız, yoksa sanata mı?

Oğlak 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün vurgu iş, iş ve daha çok iş. Hayat şu anda, ayrıntılarda, önemli konuşmalardan ve teknolojik aşırı yükten ibaret çılgın bir nehir halinde. Sizi uyanık tutsun diye kahveye ihtiyacınız olmayacak. Bu zihinsel tempoda bir mola verme fırsatı yakalarsanız, sakın kaçırmayın.

Yay 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün Ay ortaklık kuşağınıza vurgu yapıyor sevgili Yaylar. Kelime seçimlerinize, özellikle de sevgilinizle konuşurken kullandığınız sözlere dikkat edin. Dürüstlük çok güzel bir şey ama gerçeklerin karşınızdakinin canını yakmamasına özen gösterin. Diplomasi de gerçeklerin ifade edilmesi kadar önemli.

Akrep 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Olumsuz düşüncelere fazla prim verirseniz, güvensizlik krizlerine ya da korkuya kapılabilirsiniz. Buna değmez, sevgili Akrepler. Enerjinizi zayıflatan ve hayal gücünüzü felaket senaryoları yazmaya yönelten zihinsel kalıplardan uzak durun. Unutmayın, her şey kafanızda olup bitiyor.

Terazi 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün düşüncelerinize dikkat edin sevgili Teraziler. Zihniniz size kolaylıkla oyun oynayabilir, özellikle de bir şeyin her iki yönünü de görmek için uğraşmaya fazla kapılırsanız. Ayrıca kendinizi taraflardan birine adamak zorunda değilsiniz, bir süre daha kararsız ve değişken kalmanız daha iyi. Kafanızdaki cümbüşün sizi boğmasına izin vermek yerine, onun tadını çıkarın.

Başak 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Sevgili Başaklar, bugün Ay kariyer kuşağınıza parlak bir zihinsel cesaret veriyor. O fikirleri hemen hayata geçirin. Hayal gücünüz, bir an evvel gerçekleştirmek isteyeceğiniz yepyeni rüyalarla dolup taşıyor. Bu dahice etkinin altında, küçük ya da büyük bütün ayrıntıları halledin.

Aslan 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Fikir alışverişinde bulunmak ve ilham almak üzere çetenizle buluşmanız için mükemmel bir gün. Sosyalleşmek kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayacak. Bu güçlü etkiyi tek başınıza karşılamayın, yoksa hayranlık uyandıracak zihinlerle bağlantı kurma fırsatını kaçırırsınız. Dışarı çıkın ve kendinizi gösterin, canlarım.

Yengeç 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Aklınız tam gaz çalışıyor; bu da dinlenmeyi güçleştirirken, fikir alışverişiyle haberleşmenin mükemmel bir şekilde ilerlemesini sağlıyor. Hayal kurmaya, plan yapmaya ve en büyük, en fantastik rüyalarınızı kağıda dökmeye uygun bir gün. Elinizden kayıp gidiveren fikirlere odaklanın, onları somutlaştırın ve bir zaman çizelgesi hazırlayın.

İkizler 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Ay bugün burcunuzun parlak ve değişken yıldızlarında sevgili İkizler. Gerçekleri gözlerden saklayan gezegen Neptün’le Ay’ın girdiği kare dolayısıyla, her zamanki ele avuca sığmaz tarzınız bazı önemli ayrıntıları gözden kaçırmanıza yol açabilir. Hayal gücünüzü kullanmak için mükemmel bir gün ama onun sizi kullanmasına izin vermeyin, canlarım.

Boğa 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Çatışmaları ve patlamaları yöneten gezegenler Mars’la Plüton’un arasında muazzam bir gerginlik var. Bunun etkisini en yoğun olarak fikirler ve katı inançlar arasında bir çatışma biçiminde hissedeceksiniz. Son derece dalgalı bu gezegen etkisi altında inançlarınız ciddi bir sınava tabi tutulursa şaşırmayın. Boğa sakinliğinizi koruyun ve yolunuza devam edin.

Koç 31 Temmuz 2013 Çarşamba
Mars ve Plüton şu anda bir gezegen savaşına tutuşmuş durumdalar, bu da ev ve kariyer kuşaklarınız arasında muazzam bir gerilim yaratıyor. Kendinizi diplomat rolünü üstlenmiş olarak meselenin tam ortasında bulabilirsiniz. Öncülük yapmayı ve her şeyde lider olmayı seversiniz ama bugün arabulucu konumundasınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı