31 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

31 Ekim 2013 Perşembe Günlük Burçlar31 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 31 Ekim 2013 Perşembe
Bugün sosyal ağınızın gücünden faydalanmanızın tam vakti sevgili Balıklar. Ayın, kariyer açısından en güçlü enerjiye sahip günlerinden birindeyiz. Pratik düşünün ve doğru bildiğinizden şaşmayın ama isteklerinizi dile getirmekten de çekinmeyin. Ne kadar açık davranırsanız o kadar iyi karşılık göreceksiniz.

Kova 31 Ekim 2013 Perşembe
Bugün havada öyle güçlü bir enerji var ki, hepsini nasıl kullanacağınızı bilemeyebilirsiniz. İnanılmaz yaratıcı ve üretken bir etki söz konusu, o nedenle üstesinden gelmeniz gereken görevler ya da sorunlar varsa, bunu yapmanın tam zamanı sevgili Kovalar. Bu çılgın güç patlamasından faydalanın.

Oğlak 31 Ekim 2013 Perşembe
Bugün büyük potansiyel taşıyan bir güçle dolu bir dinamo gibisiniz, çünkü Mars’la Plüton amaçlarınıza ulaşmanız için el ele vermiş durumda. Mesel, bütün bu enerji fazlasını nasıl kullanacağınız canlarım. Yeni gücünüzle dağları yerinden oynatabilirsiniz, o nedenle onu nereye kanalize ettiğiniz konusunda dikkatli olun.

Yay 31 Ekim 2013 Perşembe
Mars’la Plüton, dikkate değer güç gezegenleridir, hele de uyum içinde çalışıyorlarsa. Bugün banka hesaplarınıza özel bir dikkat gösterin, çünkü beklenmedik bir şeyle karşılaşabilirsiniz. Tabii bunun negatif olması şart değil. Bir nakit akışı gerçekleşebilir ama beklenmedik bir harcama krizine de tutulabilirsiniz. Sakin davranmanız gereken bir zamandasınız, o nedenle aşırı uçları törpülemeye çalışın.

Akrep 31 Ekim 2013 Perşembe
İki güç gezegeni Mars’la Plüton bugün güçlerini birleştiriyor ve yılın en büyük potansiyel taşıyan, en yoğun günlerinden birine imza atıyorlar. Çekiciliğinizi kullanın sevgili Akrepler. Tam anlamıyla alev almış durumdasınız ve ateşiniz bulaşıcı. Yanmamaya ya da kimseyi yakmamaya dikkat edin, tabii baştan beri niyetiniz bu değilse.

Terazi 31 Ekim 2013 Perşembe
Bugün Mars ve Plüton hayal gücünüzü kıvılcımlandırmak için güçlü bir etki yaratıyorlar. Zihninizde aralıksız akacak fikirler selini not almayı ihmal etmeyin. Ufkunuzun genişliği sizi şaşırtacak. İmparatorluk yöneten biri gibi düşünüyorsunuz.

Başak 31 Ekim 2013 Perşembe
Bugün Mars burcunuzun yıldızlarında ve ne şanslısınız ki aşk ve romantizm kuşağınızda Plüton’la güçlerini birleştiriyor. Yıldızları doğru kullanırsanız hayatınızın en seksi günlerinden birini yaşayabilirsiniz. Bu enerjiyi yaratıcılığa kanalize etmeniz de mümkün. Seçim sizin sevgili Başaklar. Yalnız oyunuzu nevrotiklikten yana kullanmayın.

Aslan 31 Ekim 2013 Perşembe
Para kazanma potansiyelinizi artırmaya yönelik acil bir ihtiyaç içindeyseniz ya da en azından biraz daha rahat yaşama isteği duyuyorsanız, bugün yaratıcı enerjinizi para kuşağınıza yöneltin. Ne kadar becerikli olduğunuza şaşıracaksınız. Kafanız, para kazanmak için bin bir çeşit yolla dolup taşacak.

Yengeç 31 Ekim 2013 Perşembe
Bugün iletişim açısından yoğun bir gün sevgili Yengeçler. İş havanızdaysanız, bazı ciddi ilerlemeler kaydetmek için güçlü bir zaman. İlginiz daha kişisel meselelere yönelikse, sohbetlerin güç savaşları ve diğer hayal kırıklığı yaratıcı etkilerle kırılgan hale gelmesine hazır olun. Anlayacağınız dört bir yanda gerginlik var.

İkizler 31 Ekim 2013 Perşembe
Bugün Mars’la Plüton güçlü bir ortaklık kuruyor, bu da yaratıcılık kaynaklarınızı muhteşem bir şekilde besleyecek. Bütün enerjinizi son zamanlardaki projelerinize akıtın, özeninizin ve çalışkanlığınızın ödülünü muhteşem bir şekilde alacaksınız. Dikkatinizin dağılmasına ya da ayartıcı unsurların sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Ne kadar keskin bir şekilde odaklanırsanız, o kadar iyi.

Boğa 31 Ekim 2013 Perşembe
Bugün, enerjiyi nasıl kullandığınıza bağlı olarak süper seksi ya da potansiyel olarak sarsıntılı bir gün olabilir. Etkileri romantik ya da yaratıcı bir şeye kanalize etmelisiniz. Bunu yapamazsanız, kendinizi kaynayıp patlayacakmış gibi hissedebilirsiniz. Hangisi olursa olsun bol bol basınç ayarlamasına ihtiyaç duymaya hazır olun sevgili Boğalar.

Koç 31 Ekim 2013 Perşembe
Mars’la Plüton, kariyer ve iş kuşaklarınızda turbo bir patlama yaratmak için el ele vermiş durumdalar. Büyük projelerinizden birkaçına başlamak için ayın en güçlü günlerinden biri bu, sevgili Koçlar. Dinamik ve üretken enerjiden faydalanın ve ay bitmeden her şeyi bitirin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.