31 Ekim 2011 Pazartesi günlük burç yorumları

Reklamlar

31 Ekim 2011 Pazartesi günlük burç yorumları – 31 Ekim Pazartesi Burç Yorumları – 31 Ekim Pazartesi günü için bütün burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç,

Bazı konularda kendi kurduğunuz hayal dünyasının dışına çıkamıyorsunuz. İşlerinize başlamasına başlıyor fakat istikrarlı olamıyorsunuz. Sanki işebaşlamak işi bitirmek gibi geliyor size. Ama böyle olmamalı. Bu tutum belkide kendinizi yeterli bulmamanızdan kaynaklanıyor. Öyleyse en kısa zamandakendinizi yetiştirmeye çalışın. Önce gerçekçilik, istikrarlı işler ve sonrasonuçlar olmalı.

Sevgili Boğa,

Sabırlı, yapıcı ve olumlu gözlemleriniz sayesinde konulara kolay adapteolabiliyor, kısa zamanda sonuca gidebiliyorsunuz. Kanıtlanmış düşünceleriele almanız ve gelecek için söylediklerinizin doğru çıkması sizi diğerinsanlara karşı güvenilir bir havaya sokacaktır. Eğer gün boyunca böyleişlerle karşılaşırsanız, pek çok fırsat yakalayabilirsiniz. Aslında sizinyaptığınız başarıyı şansa bırakmamak. Ne varki insan bazen böyle durumlardaşansına güvenmeli.

Sevgili İkizler,

Araştırıyor, görüyor ve sağlam kanıtları ortaya koyup insanların karşısınaçıkıyorsunuz. Yalnız kendi düşüncelerinize büyük bir dirençle bağlısınız.Karar almakta zorlanıyor fakat aldığınız kararlardanda geri dönmüyorsunuz.Herhangi bir işi üstlenirken bu özelliğinizi kullanıyor ayrıntılara sonderece önem veriyorsunuz. Yalnız bazı işler var ki hemen karar vermenizgereklidir.

Sevgili Yengeç,

Boşvermeyin. Çocuklar ve onların eğitimi ile ilgilenmek size ayrı bir uğraşolacaktır. Yaratıcısınız ve rol yapma yeteneğiniz kendini gösterecektir. Busayede birçok olayın kontrolunu ele geçirecek, hatta çalışmalara bilebaşlayacaksınız. Hızlı düşünüyor ve düşündüğünüz andan itibaren deuygulamaya geçiyorsunuz. Böylece hem zamandan hem de enerjinizden tasarrufediyorsunuz. Pratik uygulanabilir düşünceler üreteceksiniz.

Sevgili Aslan,

Ay hala burcunuzda ama bugün konumu iyi değil. Katı olmayın fakat çabuketkilenir bir yapıya kolay bürünmeyin. Süregelen bir ilişkinizi mutlu birsonuçla noktalamak isteyebilirsiniz. Bu duruma karşı taraf olumlu bir gözlebaktığı için cesaretle tekllifte bulunabilirsiniz. Eğer süregelen birilişkiniz yoksa, yeni başlangıçlar ve duygusal ilişkilerinizin gelişmegöstereceği bir gün içindesiniz.

Sevgili Başak,

Ayrıntıları unutmadan kullanabilmek size çok şey kazandıracaktır. Olaylaratarafsız olarak yaklaşmanız ise, sizin sandığınız gibi kazanç getirmeyecek.Çünkü karşılaştığınız olaylarda iki taraf var ve onlar tarafsız birileriniistemiyorlar. Eğer evliyseniz bu konuda eşinizin çok yardımını göreceksiniz.

Sevgili Terazi

Bu gün muhatabınız olan kişilerle ilişkileriniz ön plana çıkacak. Yani özellikle eşiniz, ortağınız ya da arkadaşlarınız. Söz konusu kişilerleetkili çalışmalar yapacaksınız. Yakın ilişkilerinizde güçlüsünüz. Size bağlıve yardıma hazır arkadaşlarla sahipsiniz. Ayrıca ortağınızda uzun sürediraranızda geçen gerginlikten sıyrılarak size uyum sağlayacaktır.Hedeflerinizin doğrultusunda aktif olarak atılımlarda bulunacaksınız.

Sevgili Akrep,

İşte sizin için başarının sırı. Böylece istediğiniz mevkiyede gelmek içinaçağınız kapının anahtarını bulmuş olacaksınız. Bir şey düşünürkenbaşkalarının sözleri sizi pek etkilememeli, kendinizle başbaşa olun.Bireyselliğiniz ise yalnızca düşünürken kendini göstermeli çünkü uygulamadaher zaman için birilerinden yardım almanız gerekecektir. Olaylardanetkileşim süreciniz ise oldukça kısa bunu daha çok açmalısınız.

Sevgili Yay

Gelişen olayların ehemmiyetini kimse belirleyemez. Yani bir olay sizin içinönem arz ediyorsa, önemlidir. Değer yargınız size ait olduğu gibi kimsetarafından da yönlendirilemez. Bu yüzden çevrenizde meydana gelen olaylarıabartmamalısınız. Başkalarının söylediği biçimde değil kendi düşündüğünüzbiçimde davranın.

Sevgili Oğlak,

Yanlış insanlara doğruyu söylerseniz bir çok olumsuzluklarlakarşılaşabilirsiniz. Hareketleriniz ve davranışlarınızdaki acelecilik sizibir yere götürmeyecektir. Daha sakin ve ağırbaşlı olun. Tabiri caizsekendinizi dizginleyin. Hareketlilik aslında sizin düşündüğünüzün tam tersinesizi yoracak. Ve zamandan kazanayım derken enerjinizi boş yere harcamışolacaksınız.

Sevgili Kova,

Etrafınızdaki insanların ya da gelişme gösteren olayların sabrınızızorlayacak dereceye gelmesi sizi sıkıyor, baskı altında gibisiniz. Fakat, olgun kişilik yapınız sayesinde sabrınızı koruyacaksınız. Bazı başarılarınızve eşinizle olan beraberliğiniz ise çevrenizde sinsice bekleyen insanlarınuzun süredir gözlemi altında. Ve haliyle asılsız dedikodulara maruzkalacaksınız.

Sevgili Balık,

Özellikle yetkili konumdaki insanlarla tartışmalara girmemelisiniz. Gergin ortamların yaratacağı stres yüzünden ruhsal hayatınız oldukça dalgalanacak.Sakin olmaya çalışmalı, yapabileceğinizden fazlası için söz vermemeli ya davaadlerde bulunmamalısınız. Böylece etrafınızda sizin için kötü duygularbesleyen insanların umutlarını suya düşürmüş olacaksınız

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.