30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz 2013 Salı Günlük Burçlar – 30 Temmuz 2013 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 30 Temmuz Burç Yorumları

AKREP
Özel hayatınızdaki tartışma ya da kırgınlıklar iş hayatınızı da etkileyebilir. Size söylenen bir söze alınabilir hatta bir konuda iş arkadaşlarınızla karşı gelebilirsiniz. Yinede tüm olumsuzluklara rağmen gün sonuna doğru kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ortama girebilir ve yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

YAY
Özel hayatınızın etkisini hayatınızda bir dengeye koyabilirseniz biraz daha ferah ve rahat olacaksınız.. Dostlarınızla ilişkilerinizde yetkin olmanız ve rahatlığınız, sizi çevrenizde aranılan insan yapıyor. Maddi konusunda ise bazı planlamalar sizi rahatlatabilecek.

OĞLAK
Yaşadığınız bazı olumsuzluklar duygusal beklentilerinizin olumsuza gitmesine neden olabilir. Bu durumu kendi içinizde tartmalı ama hayatınıza negatif bir şekilde yansıtmamalısınız. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz.

KOVA
Yaşadığınız bazı olumsuzluklar duygusal beklentilerinizin olumsuza gitmesine neden olabilir. Bu durumu kendi içinizde tartmalı ama hayatınıza negatif bir şekilde yansıtmamalısınız. Çok fazla hoşgörülü davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz.

BALIK
Sevgilinizle bir süre önce yaşadığınız bir sorun bugünlerde yine gündeme gelecek gibi görünüyor. Sorunlarınızın üstünü örtmek yerine çözüme kavuşturmanız sizin için iyi olacaktır. İş hayatınızda bir arkadaşınızın desteğinize ihtiyacı olacak.

BOĞA
Maddi acından gelişen olayların etkisi sizi bu ara zorlayabilir. alacağınız kararlarda mantıklı olmalı ve dış etkenleri de göz önünde bulundurmalısınız. duygusal acıdan ise biraz fazla hassas olabilir ve bazı tepkilerinizi büyütebilirsiniz. özel hayata karşı biraz dengeli davranmaya çalışmalısınız.

İKİZLER
Bugünlerdeki psikolojiniz duygusal şeyler yaşamanıza izin vermeyecek. Yaşamış olduklarınız, yaşamak istediklerinizin önüne geçiyor. Ama bunu boş yere dert ettiğinizi anlayacaksınız. Bugünlerde bazı arkadaşlarınızla görüşebilir ve oldukça olumlu zamanlar geçirebilirsiniz.

YENGEÇ
Maddi ve manevi meselelerinizi partnerinizle ortak halletmeye çalışmalısınız. Aslında yaşadığınız dalgalanma oldukça hassas ve alıngan olmanızdan kaynaklanıyor. Ekonomik acıdan aile çevrenizden önemli bir destek üzerine konuşmalar yapacaksınız.

ASLAN
Aşk hayatınızda atmayı düşündüğünüz adımı hangi nedenlerin kaldırdığını iyice bir düşünmeniz gerekiyor. Düşüncelerinizi denetim altına alabilirseniz, dikkat gerektiren işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Aklınıza koyduğunuz işleri gerçekleştirmek için uygun bir dönemdesiniz.

BAŞAK
Sosyal ilişkilerinizin güçleneceği bugün, yakın çevrenizle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Onlarla birlikte iken geçmişin sorunlarını deşmek yerine daha güzel şeylerden bahsederek iyi bir gün geçirebilirsiniz. Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda.

TERAZİ
Duygusal yaşamınızda bugün biraz karamsarlık söz konusu. Ufak tefek sorunlar karşısında büyük tepkiler göstereceksiniz. Öfkenize zaman zaman engel olamayacaksınız. Oysa yakınlarınıza özellikle de sevdiğiniz insana karşı anlayışlı ve olumlu davranacağınız bir dönemde bulunmanız gerekiyor.

KOÇ
Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor özellikle size ilginç gelecek bazı ortamlarda bulunabilirsiniz. Ailevi olarak ise küçük tartışmalar söz konusu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.