İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

30 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

30 Mayıs Perşembe Günlük Burç Yorumları 30 Mayıs 2013 Perşembe Burç Yorumları


30 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 30 Mayıs 2013 günlük burç yorumları ve 30 Mayıs 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 30 Mayıs Burç Yorumları

BAŞAK BURCU

Günlük işlerinizi daha fazla ciddiye almalı kontrollü ilerlemelisiniz. Birden fazla konu sizin sorumlu kılabilir. Aşırı detaylar, organize edilmesi gereken yeni konular üzerinde durabilirsiniz. İş ortamında yenilenen koşullar sayesinde sistemli bir çalışma şansı bulacaksınız. Kişisel açıdan başlattığınız projeler, ortak hareket edilmesi yönünde sizi zorlayabilir.

TERAZİ BURCU

Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Önünüze çıkabilecek engellere dikkat etmeli ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız. Bugün iletişim konularında istediğiniz performansı yakalayamayacak olmanızdan çevrenizi suçlamak yerine eski hatalarınızı yinelememelisiniz. Her şeyi zamana bırakmalısınız.

AKREP BURCU

Sizi yoran ve disiplinli olmaya zorlayan uğraşlar sürüyor. Olumlu duygularla kendinizi yeni başlangıçlara hazırlamalısınız. Evde yaşanan hareketli koşullar, tamamlanması zorunlu işler size engel olmamalı. Özellikle güvenlikle ilgili endişelerinizin üstüne gitmenizde yarar var. Eldeki kaynakların daha temkinli kullanılması, harcamaların kısılması gereken günlerdesiniz.

YAY BURCU

Sürekli kendinizi aşma eğilimi içinde olmanız, sizi her konuda farklı ve anlaşılmaz kılıyor. Bugün bir arkadaşınızın işine yardımcı olabilirsiniz. Doğuştan var olan yardımlaşma duygunuzu tatmin etmiş olacaksınız. Karşıt evinizde İlerleyen Güneş enerjinizi yükseltecek işlere yönelmenize neden olacak.ilişkiler konusunda titizsiniz.

OĞLAK BURCU

Para durumunuzla ilgili sorunları aşıyorsunuz. Daha kararlı ve akılcı planlar yaparak gelir ve giderleriniz arasındaki açığı kapatabilirsiniz. Eldeki nakit kaynakların daha temkinli kullanılması bütçenizi sağlamlaştırmak adına iyi bir çözüm. İş hayatında değişikliklere gitmek konusunda ise dikkatli olmalısınız. Uzun vadede her şey sizin kontrolünüzde ilerleyecek.

KOVA BURCU

İş yaşantınızda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün alınganlıktan vazgeçmelisiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Bu durumdan siz kazanacaksınız. Sağlığınız konusunda ani gelişen akut hastalıklarına karşı tedbirli olmalısınız.
BALIK BURCU

Bugün sorunları ve çözümleri bir kenara bırakıp biraz sessizlik fırsatı yaratın kendinize. Aileniz ve sevdiklerinizle olan diyaloğunuzda ise hoşgörü önemli olacak. Siz bir adım yaklaşırsanız onlar size koşarak gelecekler.

KOÇ BURCU

Hayatta değer verdiğiniz şeyler manevi bir boyut kazanıyor. Sosyal açıdan sizi harekete geçiren konuları dikkate değer buluyorsunuz. Toplumsal konulara karşı daha duyarlı yaklaşabilir, başkalarına faydalı olunacak temalara gereken zamanı ayırabilirsiniz. Aşırı rekabetin riskli olacağı bu dönem uzlaşı ve paylaşım içinde olmaya çalışın.

BOĞA BURCU

Aşkı hissederek yaşamanız kolay bir olay değil. Duygularınızda aşırılığa kaçtığınız zaman, kendinizi frenlemeyi öğrenmelisiniz. Bugün yakıcı duygularınızın esiri olmamalısınız. Kendinizi kaptırdığınız anda her şey sizi öfkelendiriyor. İş ilişkilerinizde belli bir disiplin içinde hareket ettiğiniz için başarıyı yakalamak sizin için kolay oluyor.

İKİZLER

Hayatınızda daha iyi şartlar ve refah olsun diyorsanız öncelikle değişime ve gelişime açık olmanız gerekiyor. Yerinizde durarak her zaman imkânlar kapınıza gelmeyebilir. “Daha fazla fırsat nerede” diye etrafa bakın.
YENGEÇ BURCU

Duygusal açıdan sizi yoran yakın ilişkiler yeriniz ortak harcamalara bırakıyor. Elde olmayan bu durumu aşmaya çalışırken yeni kaynak arayışınız söz konusu. Alacaklarınızın toparlamakta yaşanan güçlükler de eklenince zorlu bir dönemece giriyorsunuz. Ortaklaşa alanda yaşanması gereken değişim aynı zamanda önemli eksiklikleri fark edeceğiniz koşullar getiriyor.

ASLAN BURCU

Aşkla sizin kadar iyi dans eden kişi yoktur. Sevdiğiniz kişiyi yüceltmesini iyi biliyorsunuz. Bugün ikiniz için farklı bir gün. Yalnız sosyal ilişklerinizin yoğun olması ve dostluk duygunuzun çok yoğun olması, çoğu kez aşk ilişkilerinize zararı dokunuyor. Sevdiğiniz kişi sizi paylaşmak istemiyor. Çevrenizdeki kişilere karşı temkinli olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir