30 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

30 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burçlar30 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 30 Kasım 2013 Cumartesi
Ay kardeş bir su grubu burcunda kalmayı sürdürüyor ve sizi şehvetli, baştan çıkarıcı bir akışla sürüklüyor. Şu anda yaratıcı meydan okumalarla başa çıkabileceğinizi hissediyorsunuz ama aynı zamanda şehir dışına yapılacak bir kaçamağı da arzuluyorsunuz. Her zamanki çevrenizden uzaklaşın ya da hiç olmazsa farklı düşünce kalıplarını deneyin. Ufkunuzu genişletmelisiniz.

Kova 30 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün profesyonel kuşağınızda yoğunlaşmış tutkulu enerji miktarı çok yüksek, o nedenle hafta sonu olmasına rağmen kafanız işle ilgili meselelere takılabilir. Ya hep ya hiç davranışlarına kapılmamaya çalışın sevgili Kovalar, hiç bir şeyi düşünmeden eğlenmeye de, işleri halletmeye de vakit ayırabilirsiniz. İkisine de yetecek enerjiniz var.

Oğlak 30 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün en yaratıcı ve ilgi çekici dostlarınızla vakit geçirmelisiniz. Ortamda kesinlikle yüksek dozda tutku olacak. Bazı konularda tartışabilirsiniz ama bu tartışmalar da sizi çok daha bilgili olmanızı sağlayacak bir atılıma doğru götürecek. Enerji aynı zamanda süper seksi ve Cumartesi gecesinin geç saatlerinde ateşli bir randevu için mükemmel.

Yay 30 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün işte karanlık ve şehvetli bir titreşim var. Ay enerjisi pek hoşunuza gitmeyebilir. Neyse ki bu etki günün ilerleyen saatlerinde, güneş batmak üzereyken ortaya çıkacak aydınlık ve neşeli Yay enerjisiyle değişiyor. Bu yakıtı sonuna kadar kullanın. Gece dışarı çıkıp bol bol dans etmek isteyeceksiniz.

Akrep 30 Kasım 2013 Cumartesi
Gizemli, büyülü ve genel olarak muhteşem bir gün. Şu anda Akrep burcu mensubu olmak özellikle harika. Ay, burcunuzun cazip yıldızlarında ve insanları her zamankinden fazla büyülüyor. Bu sınırsız çekiciliği ve karizmayı gerektiği gibi kullanın, ödülü müthiş olacak.

Terazi 30 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün aklınız parada ve tüketimde sevgili Yaylar. Yepyeni bir çift çizme ya da bitpazarında gördüğünüz nefis antika parça konusunda duyduğunuz isteğe gem vuramayabilirsiniz. O nedenle mantıklı davranmaya çalışın ve bütün paranızı tüketmeden önce bütçenizi dikkatle hesaplayın sevgili Teraziler.

Başak 30 Kasım 2013 Cumartesi
Şu anda iletişim tarzınız çok şehvetli ve seksi. Kendinizi tutkulu bir yoğunlukla ifade edebiliyorsunuz. Yeni bir sevgiliye hislerinizi söylememek için kendinizi tutuyorsanız, bugün her şeyi dile getirmeniz için çok uygun. Konuşamıyorsanız mesaj gönderin ya da e-posta yazın.

Aslan 30 Kasım 2013 Cumartesi
Neyse ki hafta sonu, çünkü şu anda insan içine çıkmaktansa yorganınızın altında saklanmayı tercih ediyorsunuz. Tek başınıza kalıp kış uykusuna yatacak bir havadasınız, neden böyle yapmayasınız? Tek istediğiniz evde keyif çatmakken dışarı çıkmak için kendinizi zorlamanıza gerek yok.

Yengeç 30 Kasım 2013 Cumartesi
Ay, kardeş bir su grubu burcunda sevgili Yengeçler, yani şu anda ciddi bir akış söz konusu. Yaratıcı enerjiniz inanılmaz derecede güçlü, bu enerjiyi kullanmaya özen gösterin. İçinizden yazmak, resim yapmak, dans etmek gelmiyorsa sevişmek muhakkak geliyordur. Enerjinin emri: Ya romantizm, ya sanat. Başka bir şeye yer yok.

İkizler 30 Kasım 2013 Cumartesi
Hafta sonu olmasına rağmen bugün aklınız işte. Geçen hafta boyunca ilgilenmeye vakit bulamadığınız bütün ayrıntılar ve ufak tefek angaryalar bir anda yapılacak işler listenizi işgal etti. Günün erken saatlerinde bunlarla ilgilenmenizde bir sakınca yok ama bu akşam kurtlarınızı dökmeye hazır olun. Havada kesinlikle çok şehvetli bir enerji var.

Boğa 30 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün ilişki kuşağınızdaki Ay hem eski, hem de yeni sevgililere dikkat çekiyor. Büyük bir aşkla sevmiş olduğunuz kişileri düşünmek nostalji duygusuna kapılmanıza neden olabilir. Eski aşkların şu anda sizin için ne ifade ettiğine kafa yorabilirsiniz.

Koç 30 Kasım 2013 Cumartesi
Olağanüstü seksi ve şehvetli bir Cumartesi günü sevgili Koçlar. Muhtemelen aklınız fikriniz yaramazlıkta, neden bu akşam için sevgilinizle bir plan yapmıyorsunuz? Yalnızsanız, kızlar çetesiyle dışarı çıkıp hiç beklenmedik birisiyle tanışmanız için daha uygun bir akşam olamaz. Yalnız şehvete yenik düşüp fazla gözü pek davranmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.