30 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

30 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları

30 Kasım 2011 çarşamba Günlük Burç Yorumları30 Kasım çarşamba Günlük Burç Yorumları30 Kasım çarşamba Günlük Burçlar – 30 Kasım çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.
30 Kasım 2011 Günlük Burç Yorumları
Koç Burcu Yorumu
Aşırı çalışma ve kendinizi kabul ettirme gayretleri içinde olabilirsiniz. Başka kimselerle birlikte ekip çalışmaları yapabilirsiniz. Bununla beraber ne derece başarılı olursanız ve ortaya ne derece mükemmel şeyler koymuş olursanız olun bunların size yetersiz görünmesi ve kendinizi devamlı zorlamanız olasıdır. Bu duyguya aldanmayın.

Boğa Burcu Yorumu
Bugün inatçı ve gururlusunuz. Günlük ilişkilerinizde tahriklere çok çabuk kapılmanız olasıdır. Ayrıca size karşı olumsuz hisler besleyen birisinin açık saldırılara geçmesini de bekleyebilirsiniz. Aile ilişkileriniz biraz çalkantılı olabilir. Düşüncelerinizi bu konulara ve kendi özel dertlerinize gereğinden fazla odaklamanız tehlikeli olabilir.

İkizler Burcu Yorumu
İş yerinizdeki sıkıntılarınız sürmekle birlikte para konularında önemli ferahlamalarınız olabilir. Bu gün her şeyi parayla ölçen ve iç değerlerden çok dış görünüme önem veren kimselerle işiniz olabilir. Bu insanların nabzına göre şerbet vermeli ve onların anladığı dilden konuşmalısınız. Gelişmeler size dostluk sağlayamaz fakat para konularında önemli ilerlemeler getirebilirler.

Yengeç Burcu Yorumu
Akılcı ve ikna edicisiniz. Bu yeteneğinizle önemli şeyler elde edebilirsiniz. Büyük işlere uygun, keskin bir zeka akışına sahipsiniz fakat aynı zamanda oldukça peşin hükümlüsünüz. Peşin hükümlülüğünüzü kontrol altında tutamadığınız takdirde ilişkilerinizde beklediğiniz sonuçları alamazsınız. Kendinize dur deyin.

Aslan Burcu Yorumu
Her durumda zararlı etki alanından uzaktasınız. Bu hafta hayatınızdaki gerilimler ve kısıtlamalar sona ermektedir. Cinsiyetiniz ne olursa olsun karşı cinsle tam bir uyum ve psikolojik bütünlük içindesiniz. Karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, ya da süregelen ilişkilerinizi en olumlu hale getirmeniz olasıdır.

Başak Burcu Yorumu
Bu gün ya da engeç yarın, sizi sıkan ve önem verdiğiniz bir konuyu şu veya bu şekilde ortadan kaldırıp, yeni bir başlangıç yapmanız olasıdır. Gün sonuna doğru insanların olumsuz tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bir çok haber ya da mektup alabilir, bu arada da çok sayıda kısa yolculuk yapabilirsiniz.

Terazi Burcu Yorumu
İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. İş aktiviteniz ve amaçlarınız söz konusu kadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı eylemlere girişebilir. İşinizle ilgili haberlere bu hafta, tam olarak doğrulayana kadar inanmamalısınız. Sizi bloke etmek amacıyla uydurulmuş uydurma haberler almanız ya da maksatlı dedikodular dinlemeniz olasıdır.

Akrep Burcu Yorumu
Süregelen ilişkilerinizin size tatmin vermemesi olasıdır. Yakın çevreniz içinde bulunan, mesela bir komşu belki de bir akrabayla duygusal amaçlı yakınlaşmalarınız olması olasıdır. Bu konuda sonuca ulaşamayabilir ya da ulaşmak istemeyebilirsiniz fakat ilişkiniz en azından fikren tatmin olabileceğiniz seviyede gelişecektir.

Yay Burcu Yorumu
Kendi isteğinizin dışında, insanlarla yoğun ilişkiler içinde olmanız olasıdır. Bu durum sıkılmanıza neden olsa bile bir çok kişinin derdini dinlemek ya da dert anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Evinizde kalabalık bir ortam olabilir ve bu da size sıkıntı verebilir. Asabi gerilimleriniz ailenizden birisiyle aşız münakaşasına girbilirsiniz. Olgun ve sabırlı olun.

Oğlak Burcu Yorumu
İçinizde güçlü bir konuşma ve açılma dürtüsü bulunabilir. Eğer dertleştiğiniz samimi bir dostunuz yoksa yani bir sırdaşınız yoksa o zaman olur olmaz kimselere, elinizde olmadan bazı sırlarınızı açmayın. Eğer böyle bir durumu kontrol altında tutamaz da gereğinden fazla konuşursanız bunun ilerde başınıza iş açacağından şüpheniz olmasın.

Kova Burcu Yorumu
Sizden bir üst durumda olan kişiye beslediğiniz bilinçaltı öfke ve hırs bilinçüstüne taşabilir ve çevrenizdeki herkesi şaşırtacak şekilde düşmanlık gösterilerine başlayabilirsiniz. Yakın bir akrabanız kötü bir duruma düşebilir. Bu durum gerek sizi gerek ev halkınızı doğrudan ilgilendirebilir ve üzebilir. Birinin sevinci sizi de mutluluk verecektir.

Balık Burcu Yorumu
Bugün dikkat gerektiren işlerden uzak kalmaya gayret etmeniz iyi olur çünkü genel olarak konsantreniz güçlü olmakla beraber beklenmedik anlarda ani dikkat dağınıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde yeni duygusal ilişkilerin sizin için iyi sonuç vermesine karşılık yeni iş ilişkileri kurmaktan kaçınmalısınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.