30 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

30 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burçlar30 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 30 Ekim 2013 Çarşamba
Sevgili tatlı Balıklar, bugün Ay zıt burcunuzda, yani kendinizi biraz cesaretiniz kırılmış gibi hissedebilirsiniz. Düşük enerji döneminizdesiniz, o nedenle canınız hiçbir şey yapmadan oturmak isterse sakın şaşırmayın. Enerji kaynağınızı şarj edin ki yarın tüm formunuzla geri dönebilesiniz.

Kova 30 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Ay dönüşüm kuşağınızda sevgili Kovalar. Bu etki sizi sınırlarınız olduğunu düşündüğünüz noktaların ötesine taşıyor. İşin aslı, zannettiğinizden çok daha fazlasını başarabilirsiniz. Şu anda bundan pek hoşlanmayabilirsiniz ama çok geçmeden bu şekilde zorlandığınız için memnun olacaksınız.

Oğlak 30 Ekim 2013 Çarşamba
Ay, sizinki gibi bir toprak grubu burcunda. Bu etki sayesinde özlemini çektiğiniz yüksek morali yakalayacaksınız. Merkür gerilemesi ve diğer güçlü astrolojik olarlar dolayısıyla bu ay çok zorlu geçti, o nedenle bulabildiğiniz her mola fırsatını değerlendirmelisiniz. Şu anda biraz açılıp hayal kurabilirsiniz sevgili Oğlaklar.

Yay 30 Ekim 2013 Çarşamba
Kariyer kuşağınızı aydınlatan Ay sayesinde pek çok başarı elde etmeye yönelik bir açlık hissedebilirsiniz. Şu andaki hayal kırıklığına uğratıcı Merkür gerilemesi muhtemelen önünüze engeller çıkaracak, o nedenle yolunuzun beklenmedik yönlere doğru kıvrılmasına hazırlıklı olun. Öte yandan, şu anda ayrıntılar konusunda daha iyisiniz, bundan faydalanın.

Akrep 30 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün dakikliğe ve ayrıntılara yönelik güçlü bir vurgu var, bu da biraz canınızın sıkılmasına yol açabilir. Bu etki, şu anda devam eden ve ayrıntıları bulanıklaştırıp görülmelerini zorlaştıran Merkür gerilemesi etkisiyle taban tabana zıt. Hedeflerinize ulaşmak için anlık fırsatları kullanın, özellikle de sosyal ağınızdan insanların yardımına başvurun.

Terazi 30 Ekim 2013 Çarşamba
Bugünkü Ay enerjisinin bilinçaltı kuşağınızı aydınlatması kendinizi her zamankinden daha az sosyal hissetmenize neden olabilir sevgili Teraziler. güzel bir fincan çayla günlüğünüzün başına oturup önümüzdeki bir ay boyunca gerçekleştirmek istedikleriniz hakkında not almak için uygun bir gün.

Başak 30 Ekim 2013 Çarşamba
Ay bugün burcunuzun yıldızlarında sevgili Başaklar, bu sayede bütün dikkatler size yönelecek ve bol bol sevgi bulacaksınız, hepsinin tadını çıkarın. Yöneticiniz gerileme döneminde olduğundan hayatınız bir on gün daha kontrolden çıkmış gibi sürecek ama bugün büyüleyiciliğinizi kullanarak ilerleme kaydetmeniz için güzel bir gün.

Aslan 30 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Ay finansal kuşağınızda olduğuna göre, çeşitli banka hesaplarınızın ayrıntılarını incelemeniz için mükemmel bir gün. Gelirinize odaklanmalısınız. İstediğiniz kadar para kazanabiliyor musunuz? Zam istemeyi 10 Kasım’da Merkür yeniden ileriye gitmeye başlayana kadar ertelemeniz daha iyi bir fikir ama ne yapacağınızı şimdiden planlayın.

Yengeç 30 Ekim 2013 Çarşamba
Şu anda iletişim kuşağınızdaki Ay, sizi sohbetlerinizde, e-postalarınızda, mesajlarınızda ve her türlü diğer haberleşmede mükemmel kelimeleri seçmeye yöneltiyor. Akıcı konuşacağınızdan kesinlikle emin olmadan ağzınızı açma konusunda gönülsüz olabilirsiniz. Bu düşüncenin duygularınızı ifade etmenizi engellemesine izin vermeyin sevgili Yengeçler.

İkizler 30 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün zihinsel enerjiniz değişiyor sevgili İkizler. Ev, aile ve derin psikolojik meseleler konusunda her zamankinden fazla kafa yorabilirsiniz. İç dünyanızın, belki de başkalarının iç dünyalarının derinliklerine dalmaya isteklisiniz ve şu anda en ince ayrıntıları bile açığa çıkarabiliyorsunuz. Yoğun sezgilerinizle sevdiklerinizi ürkütmemeye çalışın.

Boğa 30 Ekim 2013 Çarşamba
Ay yaratıcılık kuşağınızda olduğundan, sanat zevkinizi keşfetmek için harika bir gün. Tabii eğlence zevkinizi de. Kafanızda bir proje yoksa, bugün, bu gece ve yarın sabah saatlerinde romantizme öncelik verebilirsiniz. Sevgiliniz yoksa, şöyle gözlere ziyafet birisini yakalamak için her zamankinden daha fazla çaba harcayabilirsiniz.

Koç 30 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün, Merkür gerilemesinin zorlu haftalarında biraz olsun ilerleme kaydedilebilecek nispeten iyi günlerden biri. Ay kısa vadeli projeler kuşağınızda olduğundan ayrıntılara odaklanacaksınız, beyniniz de her zamankinden daha az uğuldayacak. Bundan faydalanın sevgili Koçlar, çünkü gerileme 10 Kasım’a kadar devam edecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı