30 Ekim 2011 Pazar günlük burç yorumları

30 Ekim 2011 Pazar günlük burç yorumları – 30 Ekim Pazar günü için bütün burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

30 ekim KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan ) AŞK: Sevdiğiniz kişi ile aranızda çıkan tatsızlıklar bugün mutluluğa dönecek. Kısa bir gezi sizleri bekliyor. Ama ona bazı olumsuzluklar hakkında söz etmemelisiniz yoksa beraber kötü bir gün geçirebilirsiniz. PARA: İş konusunda dikkatli olmalısınız. Ani tepki vermeyin ama hakkınızı sükunetle korumaya bakın. Gün sonunda mali sorunlarınız bitecek. SAĞLIK: Aile içindeki duygusallığınız sizleri biraz kaosa sürükleyebilir. Sinirlenmeniz an meselesi.

30 ekim BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs ) AŞK: Aşk konusunda çekimserliğiniz hızla sona erecek. Onunla olan birlikteliğinizde mutlulukla dolu anlar yaşayacaksınız. Korku ve endişeye gerek yok. PARA: İş konusundaki bir takım olumsuzlukları ekip çalışmasıyla yok edeceksiniz. İş arkadaşlarınız size mali destekte bulunacaklar. SAĞLIK: Bugünlerde kendinize özen gösterme hevesindesiniz ama ara sıra alışılmışın dışına çıkıyorsunuz. Sağlığınızı ihmal ediyorsunuz.

30 ekim İKİZLER BURCU ( 22 Mayis – 21 Haziran ) AŞK: Aşk yaşamınızda huzuru ve sukuneti bir arada yaşayarak bugün kalben sevineceksiniz. İlişkiniz her geçen gün biraz daha anlam kazanıyor. Sevdiğiniz kişi ile kutlamalara katılarak çevrenizi yenileyebilirsiniz. PARA: Uzun süredir işlerinizin aksiliğinden kaynaklanan isteksizliğiniz yine gündeme gelebilir. SAĞLIK: Eliniz kolunuz kalkmaz vaziyete gelebilir. Aksine pozitif yaklaşımlarda bulunarak çok daha sağlıklı olabilirsiniz.

30 ekim YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 23 Temmuz ) AŞK: Sevdiğiniz kişi ile dolu dolu yaşama azminiz hiç azalmadı. Bugün ondan alacağınız bir haber sizleri çok heyecanlandıracak. Birlikte görüşme yapmanız ise bir süre ertelenebilir. PARA: Ekstra harcamalar yapmaya müsait olmadığınızı sizlerde biliyorsunuz. Bugün biraz savurgansınız. Mali sıkıntılarınız çoğalıyor, hayal kurma peşinde dolaşmayın. SAĞLIK: Moral bozukluğu ile gözyaşı döküyorsunuz. Gözlerinizin şişliğini uyuyarak azaltın.

30 ekim ASLAN BURCU ( 24 Temmuz – 21 Ağustos ) AŞK: Birlikte olduğunuz kişi sizi yok saymıyor ama tamamen kendi istekleri için savaş veriyor. Bu durumda aklınızın karışması çok doğal. Ancak sevgisinden şüphe duymanız sizi yanıltabilir. PARA: Kariyerinizde yükseleceğiniz bir sürece ilk adımınızı atacaksınız ama sağduyulu olmayı asla ihmal etmeyin. SAĞLIK: Geçmişte yaşadığınız bazı sağlık sorunlarınızın üzerinde durmalısınız. Korkularınızı yenerek doktorunuzu ziyaret etmelisiniz.

30 ekim BAŞAK BURCU ( 22 Ağustos – 23 Eylül ) AŞK: Bugün aşk konusunda yıldızlar üzerinize olumlu açı çiziyor. Gün boyu sevgi sözcükleri duyabileceksiniz. Uzun zamandır kendinize dahi küstüğünüz oldu ama bugün farklı oluşunuz sürekli gülümsemenizle belirginleşiyor. PARA: Başladığınız işleri bitirmeye özen gösterin aksi halde evinize birçok iş evrakları taşıyarak gece dahi olmak üzere çalışabilirsiniz. SAĞLIK: Hijyen kurallarına en iyi uyan burçlardan birisiniz. Bunun olumlu etkilerini göreceksiniz.

30 ekim TERAZİ BURCU ( 24 Eylül – 23 Ekim ) AŞK: Aşk yaşamınızla ilgili düşünceleriniz bugün netleşiyor. İçinizden geçenleri partnerinizle paylaşma günü denilebilir. Sakin ve kararlı tutumunuz size aşk yaşamınızda yenilikler sunacak. PARA: Hedefinize ulaşmak istiyorsanız bir takım fedakarlıklardan kaçınmamalısınız. Mesleğinizi çok sevmenize rağmen tutarsız davranışlar sergiliyorsunuz. SAĞLIK: Gün boyu olumsuz düşüncelere kapılıp akşam pişman olacaksınız. Stresiniz iyice artacak.

30 ekim AKREP BURCU ( 24 Ekim – 23 Kasım ) AŞK: Sevdiğinizin yakınları ile bir araya gelerek bir takım sohbet konuları açacaksınız. Onu daha yakından tanıyarak sevginizi artıracaksınız. Öylesine başınız dönüyor ki sadece partnerinize odaklanıyorsunuz. PARA: Kariyerinizi koruma adına hukuki yönden hakkınızı aramaya çalışıyorsunuz. Oysa yapacağınız toplantı sizlere kâr sağlayacak. SAĞLIK: Saç dökülmelerinden şikayetçisiniz. Vitamin takviyesi ile sorununuzu çözübilirsiniz.

30 ekim YAY BURCU ( 24 Kasım – 22 Aralık ) AŞK: Eğer sizi yaralayacak saçma kıskançlıklar yapmazsanız ilişkinizde önemli bir problem görünmüyor. Şu an partnerinizle aranız son derece iyi ve partneriniz sizi çok seviyor. PARA: İş yerinde çözümü oldukça güç bir problemle karşılaşacaksınız. Uzun uğraşılarla bu sorunu çözen siz olacaksınız. Çözdüğünüz işe siz bile şaşıracaksınız. SAĞLIK: Baş ağrılarınız sizi bunaltabilir. Dozajı düşük bir ağrı kesici sizi iyileştirmeye yetecek.

30 ekim OĞLAK BURCU ( 23 Aralık – 20 Ocak ) AŞK: Partnerinizle aranızda bugün yoğun kavgalar olacak. Ancak yine barışıyorsunuz. Çünkü onunla kavga ettiğinizde bile yeterince çekici olduğunu düşünüyor ve ona hayranlık duyuyorsunuz. PARA: Nakit sorunu çekmeye başladınız. Çünkü gereksiz harcamalarda nakit kullanıyorsunuz. Bu yüzden de işinizde gerginsiniz. SAĞLIK: Yorgun olduğunuz için hareket etmek istemiyorsunuz. Beslenmenize dikkat edin.

30 ekim KOVA BURCU ( 21 Ocak – 19 Şubat ) AŞK: Son günlerde yaşadığınız duygusal olaylar sizi yanlış kararlar vermeye sevk ediyor. Bir karar almamalı ve bir süre kendinizi düşünmeye bırakmalısınız. Böylesi sizin için daha doğru olacak. PARA: İş yerinizdeki kararlılığınız son sürat ilerliyor. Bu konuda endişe duymamanız için sizlere uzaklardan para desteği de sağlanacak. SAĞLIK: İş ve aşk hayatınızda bünye ve düşünce yapınız zorlanmakta. Olayları akışına bırakın.

30 ekim BALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart ) AŞK: Bugün evli çiftler eşleri ile flört halindeler adeta. Tatsız olayları unutarak geleceğin planlarını hazırlamaktalar. Ama sizler zaten aşk ve sevgi için yaratılmışsınız. Yeni başlangıçlar yapmayı başarıyorsunuz. PARA: İş hayatınızda öfke ve hırsa asla izin vermeyin. Kararlı ve tutarlı olmanız harika ama fazlası zarar etmenize neden olabilir. SAĞLIK: Omurga sorunlarından gün boyu şikayet edeceğinize oturma pozisyonunuzu ayarlayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı