30 Aralık 2012 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

30 Aralık Pazar Günlük Burç Yorumları 30 Aralık 2012 Pazar Burç Yorumları


30 Aralık 2012 Pazar Günlük Burçlar – 30 Aralık 2012 günlük burç yorumları ve 30 Aralık 2012 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 30 Aralık Burç Yorumları

Aslan Burcu- – (24 Temmuz – 21 Ağustos):
Korkularınız ile başa çıkabileceğinizi hissedeceksiniz ve sizi zorlayan olayları bir şans olarak algılayacaksınız.Böylece isteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla gayret gösterebilirsiniz. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz veya gönüllü olabilirsiniz. Üstelik yaratıcılığı yüksek kişiler, hayata farklı www.nazlim.net bakanlar ve saygın çevrelerin kabul gösterdiği kişiler dikkatinizi çekecek. Ayrıca siz de önemli çevrelerin kabul gösterdiği saygın kişilerden biri olmak istiyorsunuz. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek. Aceleci davranmayın.

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül):
Güne neşeli ve keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. Sevdiklerinizin size ihtiyaç duyması ve yardımınızı istemesi çok hoşunuza gidiyor.Fakat yardımcı olduğunuz kişileri eleştirerek kırıcı olabilirsiniz. Halbuki yalnızca yardım edip gördüğünüz hataları kendinize saklamalısınız. İyi bir ilişki kurmak için bindiğiniz dalı kesecek şekilde davranmayın. Size tutkulu ve yoğun duygular yaşatacak biri ile birliktelik kurabilirsiniz. Fakat ilişkinizde adım adım ilerlemeli ve aceleci olmamalısınız. Sizi hayat verecek bu ilişkiyi isteklerinizle çabucak tüketmeyin. Geçen zamanın keyfini çıkarsanız daha iyi olur.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim):
Güne keyifli başlayacaksınız ve isteklerinizi ortaya koymanız kolay olacak. Eğlenceli ortamlar, seyahatler ve yapacağınız alış veriş keyfinizi yerine getirecek.Her zaman olduğundan daha kararlı ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız. Kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Hem çevreniz genişliyor, hem de bakış açınız değişiyor. Marjinal kişiler ile tanışabilirsiniz ve çok farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Özgürleştiğinizi hissedeceksiniz ve böylece kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Keyifli organizasyonlara katılabilir, ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım):
Kendi başına buyruk tavırlarınız yüzünden büyükleriniz ile aranızda gerilim olabilir. Özellikle önem verdiğiniz konular ile ilgili gelişmeler kafanızı karıştırabilir.Bu arada parasal ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönemdesiniz ve harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük istekleriniz olabilir ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Bugün yolculuk yapabilirsiniz veya seyahat hazırlıkları içinde olabilirsiniz. Aslında güne heyecanlı başlayacaksınız. Ancak yapabileceğinizden daha fazlasını istemeniz mümkün. Hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık):
Hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne uyanacaksınız. Beklemediğiniz bir teklif veya karşılaştığınız sürprizler duygularınızı harekete geçirecek ve isteğiniz yükselecek.Seyahatler, keyifli organizasyonlar ve hareket halinde olmak, yaşam enerjinizi yükseltecek. Saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarını küçümsemeyin ve olaylara bakış açınızı değiştirmek için gayret gösterin. Bugün uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz onların ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. İlginç çevreler ve farklı ortamlarda dolaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu – (23 Aralık – 20 Ocak):
Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Günün ilk yarısını kendinizle ilgilenerek geçirebilir, aile büyükleri ve önemsediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.Bilinen eski yöntemleri uygulayabileceğiniz gibi henüz yaygın olmayan alternatif şifa konularını da inceleyebilirsiniz. Öğlene doğru alacağınız bir haber sizi heyecanlandıracak ve çeşitli araştırmalar yapmak için harekete geçeceksiniz. Teknolojinin en son gelişmelerini inceleyebilirsiniz. İletişim trafiğinizin yoğun olacağı hareketli bir gün geçireceksiniz. Sabırlı ve yapıcı davranmayı başaracaksınız.

Kova Burcu – (21 Ocak – 19 Şubat):
Güne başlarken karmaşaya neden olacak gelişmeler olabilir. Fakat siz sakinliğinizi korursanız ve olaylara başka açıdan da bakmayı denerseniz ilginç keşifler yapabilirsiniz.Kendinizi duygusal karmaşaya kaptırmayın ve akışın içinde hareket edin. Sevdiğiniz bir kişinin sağlığı endişe etmenize neden olabilir. Gereken tedbirleri almadığı için onu suçlamak yerine sevginizi ve şefkatinizi gösterin. Büyüklerinize akıl öğretmek yerine onlar adına daha çok sorumluluk alıp büyüklerinizin üstündeki baskıyı hafifletebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu arada parasal ihtiyaçlarınız artacak.

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart):
Duygularınız ve düşüncelerinizi değiştirmeye zorlayan durumlar olabilir. Aslında isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz ve farklı konular ile ilgilenebilirsiniz.Bugün ilişkilerinizi gözden geçireceksiniz ve eski dostlarınızı hatırlayacaksınız. Bu arada çocuklarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Eviniz, çocuklar ve yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Sevdikleriniz sizden daha fazla ilgi bekleyebilir. Sorunları büyütmeyin ve sevginizi gösterin. Biraz daha anlayışlı ve ilgili davranırsanız, ilişkileriniz yeni boyutlar kazanacak. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranın.

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan):
Bugün iyimser ve neşeli olacaksınız. Duygusal ilişkiler söz konusu olduğunda en iyisini ve en çok macera vaat edeni isteyeceksiniz.Fakat daha gerçekçi olsanız ve daha ulaşılabilir olanı tercih etseniz iyi olur. Sevdiğiniz kişiyi eğlendirecek bir sinema filmine gidebilir ve birlikte hoş vakit geçirebilirsiniz. Alışveriş merkezine gidip size daha seçkin veya çılgın bir hava verecek kıyafetler alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize ilginç hediyeler alabilirsiniz. Dilerseniz sağlığınızı güçlendirecek bir egzersiz programı uygulayabilir veya şifa ve özel bakım programlarına katılabilirsiniz.

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs):
Sabahın erken saatlerinde duygularınız derinleşebilir ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Sevdiklerinizin desteği ve dostlarınızın sıcak ilgisi moralinizi yükseltecek.Öğlene doğru alacağınız haberler duygularınızı değiştirecek ve dikkatinizi çevrenize odaklayacaksınız. Alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir. Karar vermeye zorlayan durumlar olabilir ve kararsızlık duyabilirsiniz. Aceleci davranmayın ve sağlığınıza özen gösterin. Kendinizi çok fazla zorlamayın ve şimdilik gelişmeleri bekleyin. Bugün sevdiğiniz konularla ilgilenin ve bedeninize iyi davranın.

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran):
Bu sabah hoş sürprizler hayatınıza ve ilişkilerinize renk katabilir. Sıradan olanın dışına çıkıp kendinize eğlenceli ve farklı bir program yapabilirsiniz.Bugün kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz ve karmaşık düşüncelerden uzaklaşacaksınız. Şimdiye kadar zorladığınız her ne varsa, bütün bunlardan vaz geçip daha kolay ve rahat olanın peşinden gideceksiniz. Üstelik iyimser ve yapıcı olan kişiler sizi destekleyecek. Bugün keyifli alış verişler yapabilir, sevdiklerinize ve yakınlarınıza çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Özellikle eğlenceli küçük hediyeler ilginizi çekecek. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz):
Önemsediğiniz kişilere ilgi göstereceksiniz. Fakat sert bir tavır içinde bulunmayın. Özgür, yaratıcı ve farklı olmak isteyeceksiniz.Marjinal kişiler ilginizi çekebilir ve sürpriz aşklar yaşamak isteyebilirsiniz. Bir taraftan özgür olmak ve çılgınlık olarak düşünülen davranışlarda bulunmak isterken, öte yandan gelenekçi ve tutucu bir tavır içinde olabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyüklerinizin yardımını alabilirsiniz. Üstelik önemli kişiler sizi destekliyor ve yavaş gelişen olaylar karşısında sabırlı davranabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.