30 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 11.09.2020 07:25

30 Ağustos 2019 Cuma Akrep Burcu Yorumu
Bugün dilediğiniz konular üzerinde yatırım yapabilir, çılgınca da olsa hayalinizde canlandırdığınız konular için para harcamaya girişebilirsiniz. Maddi ve manevi kaynaklarınızı insanlığa fayda ve yardımlaşma için nasıl kullanabileceğinizi tasarlayabilirsiniz. Yatırımlarınızın zihinsel tatmine götüren yolda harcanıyor olması manevi tatmin sağlamanıza neden olabilir. Ayrıca karar mekanizmanızı hızlandırmak için bugün çok değerli fırsatlara sahip gözüküyorsunuz. Bilhassa hukuksal ve eğitsel meselelerde yol almanız mümkündür.

30 Ağustos 2019 Cuma Yay Burcu Yorumu
İnancınızı, yaşam görüşünüzü ve kendi benliğinizi rahatlıkla ortaya koyabilen görüşmeler yapabilir, kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz. Keşfetme isteğiniz doruklardadır. Dolayısıyla bugün sizi yerinizde tutmak güçleşecektir. Odak noktanız zihinsel gelişiminiz ve hedefleriniz olacaktır. Muhtemelen en kısa sürede çıkacağınız yolculuk hakkında plan yapıyor olacaksınız. İçinizden gelene kulak vermek ve gördüğünüz işaretlere göre hamlede bulunmak için uygun bir gökyüzü konumuna sahipsiniz. Düşündüğünüzü yürürlüğe koyabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları
30 Ağustos 2019 Cuma Oğlak Burcu Yorumu
Kendi zihninizde ve bilinçaltınızdaki farklı inanç yapıları ile yüzleşme yoluna gidebilir ve kendinizi affetme yeteneğini geliştirebilirsiniz. Kendinize samimi olma günündesiniz. Bilinçaltı ve sezgisel konularda daha cesaretli olabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Bugün zihninizde saklı tuttuğunuz korkular ve düşüncelerle yüzleşebilir ve rahatlama sağlayabilirsiniz. Günü keyifli ve üretken geçirmek için yakınınızdaki insanlara ihtiyacınız var. Dolayısıyla öncelikle yakınlarınızın organize ettiği etkinliklere uyum göstermek isteyebilirsiniz.

30 Ağustos 2019 Cuma Kova Burcu Yorumu
Arkadaşlıklar ve sosyal birlikteliklerin canlı geçeceği bir gündesiniz. Ait olduğunuz gruplara kendi fikir ve keşiflerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz. Samimiyetin değerini kavrayacaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinizde özgürlük, affetme, empati ve yardımlaşma temaları önem kazanacaktır. İşinizden gelebilecek kazançlarınızla ilgili fikirler üretebilirsiniz. Hizmet alanınız ve mesleğiniz arasında gidip geleceğiniz ve üretken olup fayda sağlayabileceğiniz somut bir gün olabilmesi için içinizden gelen çalışma isteğine uyum göstermelisiniz.

30 Ağustos 2019 Cuma Balık Burcu Yorumu
Kariyer alanınızda kendi özgür düşüncenizden doğabilecek bir konu ilgi çekebilir. Yabancı kaynaklı işler veya uzak ticari bağlantılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Annenizden gelecek bir tavsiyeyle ilgili zihniniz meşgul olabilir. Mesleğinizle ilgili kendinize ait öğreti veya keşiflerle çalıştığınız işe değer katabilir ve takdir toplayabilirsiniz. Ancak asıl hareket alanınız hobilerinizi keyfe çevirdiğiniz, çocuklarınızın gelişimi için çaba gösterdiğiniz konular olacaktır. Bugünün teması bu alanlar için faaliyet göstermek üzere önünüze seçenekler sunacaktır.

30 Ağustos 2019 Cuma Koç Burcu Yorumu
Felsefi konulara karşı merak olabilir. Uzak bir yerlere gidebilme hayalleri kurulabilir. Bu zamanlarda bilinmeyenleri keşfetmeye odaklı olabilirsiniz. Yabancı kültürlerle ilgili mesleki ve kültürel bağlantılar, hukuki kazanımlar için destekleyici çabalar günün temasını oluşturacaktır. Zihinsel farkındalıklarınızın ve majör eğitimlerin hareket kazanacağı bir gün. İlham dolu bir hafta sonu geçirmeniz için çok özel etkilere sahip bulunuyorsunuz. Dinamik bir yapıda toplumsal konumunuzu yükseltecek etkinlere katılmanız size çok iyi gelecektir.

30 Ağustos 2019 Cuma Boğa Burcu Yorumu
Hayatın bilinmeyen kısımlarına karşı felsefi yaklaşımlar geliştirmek isteyebilirsiniz. Devletle ilgili evraklarda ve kredi olanakları için olumlu bir gündesiniz. Cinsellik, ölüm ve insana ait tüm özelliklerin zihninizde sorgulandığı ve hayatınıza dair kriz ortamı oluşturan konuların çözümleri üzerinde kafa yorabileceksiniz. Cinsellik biraz daha hayatınızda önem kazanabilir. Diğer taraftan iş bağlantılarınız, kardeşlerinizle ilişkileriniz sizin için daha yapıcı ve başarılı olabilir. Kısa gezintiler için çok olumlu etkiler altındasınız.

30 Ağustos 2019 Cuma İkizler Burcu Yorumu
Eşiniz veya ortağınızla farklı ve keşfedilmemiş duygular keşfetmek, gidilmemiş mekanları ve ortamları ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Denenmemiş bir konuda yol alabilme isteği taşıyorsunuz. Ortaklığınız mevcutsa hedeflediğiniz faaliyetin detayları ve felsefesi hakkında fikir teatisi yapabilecek önemli fırsatlara sahipsiniz. Olumlu gökyüzü açıları nedeniyle pozitif bir enerjiye sahip olup doğru kararlar alıp yapıcı söylemlerde bulunmaya yatkın olabilirsiniz. Bilhassa ortaklık ve özel ilişkilerinizde konuşma tarzınız size değerli fırsatlar taşıyacaktır.

30 Ağustos 2019 Cuma Yengeç Burcu Yorumu
İş ortamınızda ve özellikle hizmet sektöründeyseniz yepyeni bir fikri deneyimlemek için proje geliştirmeye yatkın olabilirsiniz. İş ortamınızdaki kişilere karşı daha kollayıcı ve kabullenici bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Zinde kalabilmeniz için vücut egzersizlerine yönelebilir, beden sağlığınızı spor sayesinde dinamik bir konumda tutabilirsiniz. Ancak ani ve fevri hareketlerden oluşabilecek küçük çaplı kazalara dikkat ederken, kişilerle olan diyaloglardaki yanlış anlaşmalara karşı tetikte olmalısınız.

30 Ağustos 2019 Cuma Aslan Burcu Yorumu
Hobileriniz ve hayatınızın zevk aldığınız konularında başka insanların denemediği detayları keşfetmek isteyebilirsiniz. İçinizde sakladığınız aykırı ruhu ortaya çıkarabilirsiniz. Macera içeren spor dallarına yönelebilir, gezme ve dünyayı keşfetme amaçlı kültür videoları izleyebilirsiniz. Çocuklarınızın spor aktivitelerine destek olabilirsiniz. Sosyal hayatınız ve işinizi büyütme ilgili çalışmalar için gökyüzü ilginç vaatlerde bulunuyor. Bilhassa iş çevrenizle olan mücadelenizi ve tanınma arzunuzu bugün efektif olarak karşılamanız mümkündür.

30 Ağustos 2019 Cuma Başak Burcu Yorumu
Aileniz veya akrabalarınızla olan iletişimlerinizdeki diyaloglar neşeli ve canlı geçecektir. Samimi bir ortam yakalanabilir ve hoş etkileşimler ortaya çıkabilir. Size kan bağı ile yakın olan insanların doğasını anlama, onların iç dünyasındaki ayrıntıları keşfetme gibi incelikler dikkatinizi çekebilir. Kendi köklerinize ait olan özellikleri keşfetme yoluna gidebilirsiniz. Organizasyonlar ve etkinlikler bugün hayatınızın odak noktası olabilirler ve gökyüzü size özel fırsatlar sunmaktadır. Yüksek enerjinizi maddi konulara odaklayabilirsiniz.

30 Ağustos 2019 Cuma Terazi Burcu Yorumu
Pazarlama faaliyetleriniz ve işinizi geliştirdiğiniz ortamlarla ilgili yeni fikirler ve anlayışlar geliştirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda cesur çıkışlar yapabilirsiniz, inançlarınızı ortaya daha rahat dökebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz yerlere kısa yolculuklar yapmayı hedefleyebilir veya daha önce hiç görmediğiniz bir yeri keşfetmeye yönelebilirsiniz. Mesleki yatırım için bugün çok özel fırsatlara sahip bulunuyorsunuz. Dolayısıyla cuma günü olsa bile işinize kendinizi vermeniz ve gerekli çalışmaları tamamlamanız gerekebilir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir