3 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

3 Temmuz Çarşamba Günlük Burç Yorumları 3 Temmuz 2013 Çarşamba Burç Yorumları


3 Temmuz 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 3 Temmuz 2013 günlük burç yorumları ve 3 Temmuz 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 3 Temmuz Burç Yorumları

Balık 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Sevgili Balıklar, iletişim ön planda ama vurgunun ağırlığı konuşma tarafında değil, dinleme ve anlama tarafında. Sevdiklerinize şefkatle kulak verebilirseniz, herkes şaşırtıcı sezgiler ortaya koyabilir. Şu anda fikir alışverişi yaparak çok daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Kova 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün Ay yıldız haritanızın tabanında ve sizi yavaşlayarak kendi içinize yönelmeye davet ediyor. Evde tek başınıza kalabilirseniz, sizin için çok iyi ve tatmin edici olacak. Yaşadığınız yerdeki ıvır zıvırı temizlemek için de uygun bir gün. İhtiyacınız olmayan şeylerden kurtulun.

Oğlak 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Sevgili Oğlaklar, bugün Ay aşk ve zevk kuşağınıza tatlı bir enerji getiriyor. Ayın sizin için en ihtiraslı etkilerinden biri söz konusu, o nedenle elinizden geliyorsa sıkıcı işleri bir günlüğüne erteleyin. İçinizdeki çocuğu şımartmanız daha önemli. Ayrıca, kalbinizin isteklerine kucak açmanız, ayaklarınızı yere inanılmaz derecede sağlam basmanızı sağlayacak.

Yay 03 Temmuz 2013 Çarşamba
İş ve sağlık kuşaklarınız dikkat çekiyor. Yavaşlamaya özen gösterin ve kafanızdaki yoğunluktan kurtulup bedeninizle yeniden temasa geçmenizi sağlayacak ritüellere sarılın sevgili Yaylar. Aynı anda binlerce projeyle uğraşıp kendinizi perişan etmeye eğilimlisiniz ama şimdi elinizde sakinleşmek için bir fırsat var.

Akrep 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Sevgili Akrepler, bugün Ay zıt burcunuzda. Bu etkiden faydalanarak dengenizi yeniden kurun ve sevgilinizle bağınızı tazeleyin. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeniz sizin için dünyanın en sakinleştirici aktivitesi, özellikle de sırtınızı geriye yaslayıp gevşemeye fırsat bulduğunuzda.

Terazi 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Sevgili Teraziler, Ay bugün seks ve dönüşüm kuşağınızda. Sakin olmanız, işleri basit düzeyde tutmanız ve hayatınızdaki güzellikleri daha derin seviyelerde tecrübe etmenizi engelleyen her şeyden kurtulmanız gerekiyor. Bütün olumsuzlukları, korkuları ve düzensizlikleri ortadan kaldırın ki, huzur ve zarafete yer açılsın.

Başak 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Bugün enerji pratik ve kullanışlı, özellikle de sizin için. Harekete geçmek ve son birkaç gündür rafa kaldırdığınız meseleleri çözmek kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Yöneticiniz Merkür hala geriye doğru gidiyor ve beklenmedik bir kafa karışıklığı yaratıyor. Buna rağmen, kendinizi verirseniz bugün çok şey başarabilirsiniz.

Aslan 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Sıkı çalışmalarınız yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı ama Merkür birkaç hafta daha geriye gideceğinden, kesin sonuçlar için beklemeniz gerekebilir, sevgili Aslanlar. Sabırsızlık edecek zaman değil. Ayrıntıları gözden kaçırmayın, gerekli düzenlemeleri yapın, ondan sonra bekleyin ve görün.

Yengeç 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Durağan toprak enerjisi, işler karışırken bile sağduyunuzu korumanızı sağlıyor. Bir haftadan kısa süre sonra, sizin için yılın en önemli Yeni Ay’ı gerçekleşecek. Dileklerinizin listesini yapmak için erken olduğunu düşünmeyin. Hayata geçirmek istediğiniz ne, sevgili Yengeçler? Bir an evvel düşünmeye başlayın.

İkizler 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Şu anda Merkür’ün geriye gidişi en etkin ve en hızlı durumunda. Çok fazla su enerjisi söz konusu olduğundan, dünyanız yoğun bir sis bulutuyla kaplanabilir. Bu durum, toprak grubu burçlarından birinde olan Ay’ın bugünkü konumuyla birleşince, ortaya çıkan sonuç çamurdan ibaret oluyor. Bataklıkta debelendiğinizi hissedebilirsiniz. Çırpınmayın, çünkü yarın her şey daha iyi olacak.

Boğa 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Önümüzdeki birkaç gün boyunca iletişim kuşağınızda birikecek yüklü enerjiyle, her şeyi söylemeye hazır olacaksınız. İşin en ilginç tarafı da, şu anda konuşmadan iletişim kurmayı başarabilmeniz. Su grubu burçlarında pek çok gezegen bulunduğu için, sezgisel potansiyeliniz çok yüksek.

Koç 03 Temmuz 2013 Çarşamba
Şu anda ev ve aile konularına müthiş bir vurgu söz konusu ve bu etki hafta sonuna doğru iyice artacak. Çocukluğunuzu özleyerek bir nostalji hissedebilirsiniz ama bu enerji ilişkilerinize zarar veren eski sorunları çözebilmeniz için de çok faydalı. Babanızla ilgili sorunlar durup durup yüzeye çıkıyordu, şimdi iyileşme zamanı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.