3 Ocak 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

3 Ocak 2013 Cuma Günlük Burçlar3 Ocak Günlük Burç Yorumları

Balık 03 Ocak 2014 Cuma
Ay ve Mars bugün ihtiyacınız olan “her işi hallet” enerjisini size yolluyorlar. Artık bundan sonra demek için veya ağırdan alıp ertelemek için hiçbir bahaneniz yok sevgili Balık. Sadece kendinizi rehavetten sıyırın ve o sihirli çözülmeye ortak olun… Ayrıca buna başladığınız andan itibaren göreceksiniz ki içinizde kalan en ufak bir depresyon kalıntısı da uçup gidecek.

Kova 03 Ocak 2014 Cuma
Ay’ın yıldızlarınızda olması sebebiyle bugünkü Ay-Mars kombinasyonu kuvvetli bir yumruk getiriyor hayatınıza sevgili Kova. Bu artık konuşmayı bırakmak ve üst düzey 2014 planlarınızla ilgili olarak “burada ve şimdi” aksiyonlarını almak için mükemmel bir zaman. Eğer hala hedeflerinizi tanımlamadıysanız işte şimdi bunu yapmanın tam zaman.

Oğlak 03 Ocak 2014 Cuma
Ay ve Mars güçlü para potansiyeli üzerinde birleşmişler ve beraber çok çalışıyorlar. Bugün beyninize izin verin de her şeye bir de dışarıdan baksın. Evet, bu pragmatizmi bırakmak anlamına geliyor sevgili Oğlak. Enerji tamamen deneyleme ve yenileme üzerine kurulu ama bunun için biraz cesaret de gerekiyor tabi.

Yay 03 Ocak 2014 Cuma
Bugünkü Ay-Mars kombinasyonu mükemmel bir iletişim sağlıyor. Dahası size arkadaş kazanma ve insanları etkileme yeteneği veriyor. Bu durum sınırlarınızı aşmanıza ve kelimelerinizi aceleci seçmenize sebep olabilir. Tekneyi sallamamaya çalışın! Bugün olumsuz ve şok edici sonuçlar yaşamamaya çalışın sevgili Yay.

Akrep 03 Ocak 2014 Cuma
Bugün arkanıza Ay ve Mars’ın gücünü almanızla beraber önemli işler becermek üzere kendinizi nasıl da güçlü hissediyorsunuz sevgili Akrep! Bu etkiyi en uçuk görüşlerinize güvenmek üzere kullanın olur mu? Bu her ne kadar garip gelse de çok akıllıca, buna inanın. Vizyonunuz ne kadar fazla olursa sonuçlar da o kadar güzel olacak.

Terazi 03 Ocak 2014 Cuma
Mars’ın yıldızlarınızdaki güçlü varlığına alışmaya başladınız sevgili Terazi ama bugün ek bir aysal destek bazı şeyleri gerçekleştirmeniz için çok daha güçlü bir şarj yaratıyor. Mevcut disiplin seviyeniz ve dürtünüz biraz karakterinizin dışına çıkmanıza yol açabilir ama bu yeni gücün sizi sıkıştırmasından zevk almaya başlıyorsunuz sevgili Terazi.

Başak 03 Ocak 2014 Cuma
Ay ve Mars bugün ciddi ciddi para kazanma büyüsü yaratmak üzere birlikte çalışıyorlar. Gelirlerinizi artırmak için yeni planlar üretmek üzere bu hızlı ve hırslı enerjiden faydalanın. Bu ateşli etki altında para kazanma potansiyelinizi artırmak üzere kesin bir amaçla birlikte hızlı ve fazla bir çalışma isteği duyabilirsiniz sevgili Başak.

Aslan 03 Ocak 2014 Cuma
İletişim ilişkinizi bir sonraki seviyeye getirmek için bir anahtar sevgili Aslan. Bugünkü Ay-Mars kombinasyonu altında kelimelerinizi seçerken hızlı ve atılgan olmanız çok kolay olacak bu yüzden aklınıza gelen ilk şeyi ağzınızdan kaçırmamaya gayret edin olur mu? Lafını esirgemeyen bir haldeyken, şok edici olma potansiyeliniz oldukça yüksek. Bu yüzden konuşmadan önce muhakkak düşünün deriz.

Yengeç 03 Ocak 2014 Cuma
Eğer yeni yıl kararlarınızdan biri de evsel durumunuza çeki düzen vermekse işte bugün Mars ve Ay harekete geçmeniz konusunda motive olmanız açısından birlikte çalışıyorlar. Ayrıca bu inovasyon ve deneyimlemeden istifade etmeniz için çok daha kolay bir zaman olacak. Bu yaratmak istediğiniz değişikliği sımsıkı tutabilmeniz için size yardım edebilir sevgili Yengeç.

İkizler 03 Ocak 2014 Cuma
Ay ve Mars yaratıcılık ve işleri yürütme yeteneğinizi yüceltmek için birlikte çalışıyorlar sevgili İkizler. Merkürsel kuşağınızda birikmeye başlayan fikirler ve ilhamların sürekli akımını kaçırmamanız için size tavsiyemiz her şeyi kâğıtlara yazmaya başlamanız olacak! Çünkü onlardan gelen bu süratli ateş hattının akışiında her bir kıymetli parıltıyı yakalamak neredeyse imkânsızlaşabilir.

Boğa 03 Ocak 2014 Cuma
Kariyer kuşağınızdaki Ay ile iş kuşağınızdaki Mars arasındaki güçlü birleşim profesyonel statünüzü hem ileri, hem de yukarı doğru itiyor. İstediklerinizi elde etmek üzere çok istekli çalışmaktasınız ve bunun karşılığı çok güzel olacak sevgili Boğa. Amam kendinizi biraz da rahatlık kuşağına bırakın deriz.

Koç 03 Ocak 2014 Cuma
Bugün Ay ve Mars size destekleyici müttefikler getirmek üzere işbirliği halindeler. Uzun dönem hedeflerinizi gözden geçirmek gibi bir niyetiniz varsa hemen söyleyelim, böylesine muhteşem bir takım bir araya gelmişken bunu yapmanın tam şimdi! Projelerinize takviye olacak güçlü bir enerji de bu aralar size eşlik ediyor sevgili Koç.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.