3 Ocak 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

3 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları 3 Ocak 2013 Perşembe Burç Yorumları


3 Ocak 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 3 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 3 Ocak 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 3 Ocak Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Bugün karşılaştığınız olaylar karşısında duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkileri gözden geçireceksiniz.
Ancak duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Duygular yerine mantığınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Dikkatiniz giderek yükseliyor ve yapmanız gereken pratik işleri planlamayı başaracaksınız. Yeni projeler yapabilirsiniz ve girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Üstelik güçlü kişilerin desteğini alacaksınız.

Kova Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve bu durum gerilim hissetmenize neden olabilir. Ancak sabırlı olun ve geriliminizi çevrenize yansıtmayın.
Özellikle önem verdiğiniz kişileri zorlamayın. Tabii bu arada kendinizi de fazla zorlamasanız iyi olacak. Aslında gelişmeler olumlu www.nazlim.net yönde ve farklı toplulukları bir araya getirebilir veya büyük organizasyonların içinde yer alabilirsiniz. Bugün dostlarınız ile haberleşecek veya sevdiklerinizin davetine gideceksiniz. Eğlenceli ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek ve olaylara daha farklı bir açıdan bakacaksınız. Bu arada sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Geleceğe yönelik çok büyük projeler yapabilirsiniz.
Özellikle radikal değişiklikler yapmak isteyenler araştırmalarını derinleştirebilir ve şimdiye kadar bilmedikleri gizli bilgilere ulaşabilirler. Bu arada güçlü kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz. Ancak tedbirli olun ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Bugün dostlarınızı arayabilir veya dolaştığınız yerlerde eski arkadaşlarınıza tesadüf edebilirsiniz. Geçmiş günleri konuşmak ve geleceğe yönelik projeler yapmak keyfinizi yerine getirecek.

Yay Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Duygularınızın dalgalandığı bir gün… Eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve heyecan duyabilirsiniz.
Daha önce karar veremediğiniz durumlar ile ilgili gelişmeler moralinizi yükseltecek ve daha yapıcı bir tavır sergileyeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Hem aşk, hem de parasal açıdan yeni gelişmeler meydana geliyor. Ancak detaylara takılı kalmamanız gerekiyor.

Akrep Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Planlarınızı gerçekleştirmek için yeni stratejiler yapabilirsiniz.
Güçlü ve etkileyici kişiler ile görüşebilir ve onların desteğini alabilirsiniz. Hatta güçlü kişiler ile işbirliği yapabilirsiniz. Ancak hırslı ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmamanız gerekiyor. Parasal ihtiyaçlarınız giderek artıyor ve aynı zamanda beklentileriniz de yükseliyor. Kendinizi fazla zorlamayın ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almadan önce bir kez daha araştırın. Özellikle güç mücadelesi yapmaktan kaçının.

Terazi Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Sürpriz gelişmeler ve bazı karışıklıklar olabilir. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve ortaya çıkan karışıklıkları yapıcı davranarak çözebilirsiniz.
İletişim ve haberleşmeler ile ilgili ortaya çıkan sorunları büyütmeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Ayrıca çocuklar, kardeşleriniz ve iş arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Tartışmalardan uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmalısınız. Dikkatinizi yükseltin ve işlerinizi planlayın. Çevrenizin saygı duyduğu kişilerin desteğini alacaksınız.

Başak Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Güne heyecan ile başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Güçlü ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onların desteğini alabilirsiniz.
Stratejinizi değiştirebilir, yeni atılımlarda bulunmak için güçlü tanıdıklarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Bugün eski dostlarınızı arayabilir, ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz dostlarınız ile görüşmek sizi heyecanlandıracak. Bu arada yapmanız gereken pratik işlere dikkatinizi odaklayacaksınız. Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Şansınızı iyi kullanmak için gayret göstereceksiniz ve farklı organizasyonlar içinde yer alacaksınız. Farklı çevrelerin oluşturduğu kalabalık ortamlarda enerjiniz yükselecek.
Bu arada istekleriniz artıyor ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almaya heveslisiniz. Ancak kendinizi çok fazla zorlamayın. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için harekete geçebilirsiniz ve bazı fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Sabırlı ve kararlı davranırsanız, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Çok büyük hedefleriniz olabilir fakat yapıcı ve sakin olmalısınız.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve olaylar karşısında sabırlı davranmayı başaracaksınız. Güçlü kişileri karşınıza almayın ve güç mücadelesi yapmayın.
Önemsediğiniz kişilerin size değer verdiğini göreceksiniz ve kendinize olan güveniniz yükselecek. İsteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Yanlış anlamalar olabilir. Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Ayrıca dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir. Veya evinizde bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun.

İkizler Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Karamsar bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın.
Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve daha kararlı bir tavır içinde olacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için daha yapıcı ve enerjik bir tavır sergileyeceksiniz. Moralinizi yükseltin ve olaylara daha farklı açılardan yaklaşın. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Farklı kültürler ve alıştığınızdan daha farklı kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Duygularınız dalgalanacak fakat iyimser bir tavır içine girerek sorunları çözeceksiniz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işlere odaklanacaksınız. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak.
Yazışmalar, anlaşmalar ve evrak işleri yapabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için sabırsız ve heyecanlı olabilirsiniz. Ancak duygularınızı mantığınız ile denetlemeyi başaracaksınız. Yapmak istediğiniz önemli işlerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmanız gerekiyor. Meydana gelen olaylar bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir. Öfkeli ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının.

Koç Günlük Burç Yorumu 3 Ocak 2013
İşlerinizi planlamanız biraz zor olabilir. Çünkü dikkatinizi dağıtan haberler alacaksınız.
Çocuklar veya kardeşlerinizin sorunlarını çözmeniz gerekebilir ve bu sırada yapmanız gereken işler gecikebilir. Ayrıca iş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Tartışmacı ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Yeni projeler yapabilirsiniz ancak projelerinizi uygulamaya başlamadan önce ilgisi olmayan kişilere anlatmayın. Aslında enerjik ve istekli olduğunuz bir dönemdesiniz. Anlayışlı davranarak sorunları çözebilirsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.