3 Nisan 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 12.09.2020 22:35

3 Nisan 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

3 Nisan 2019 Aslan Burcu Yorumu
Bugün hedefinize ulaşmak için her zaman kullandığınız yöntemin dışında bir şey denemeniz gerekebilir. Bitişe doğru giden yolda zigzaglar çizin. Hemen bunu kötü bir şey olarak algılamayın. Bunun aslında daha uygun bir yol olduğunu fark edebilirsiniz. Muhtemelen birçok macera yaşayacaksınız ve harika keşifler yapacaksınız.

3 Nisan 2019 Başak Burcu Yorumu
Kabuğunuzdan çıkıp hayatın tadını çıkarın. Eğer uzun bir süre tembel davranırsanız kendinizi negatif düşüncelerin ve depresyonun içerisinde boğulurken bulabilirsiniz. Eğer yüzeyde kalıp hayallerinize odaklanabilirseniz hedeflerinize ulaşmak için aktif bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Evrenin enerjisi arkanızda ve sizi destekliyor.

Günlük Burç Yorumları 3 Nisan 20193 Nisan 2019 Terazi Burcu Yorumu
Bu sabah çok iyi bir ruh haliyle uyanacaksınız ve gün içerisinde yapmanız gereken işlere canlı bir şekilde atılmanızı sağlayacak pozitif bir enerjiniz var. Gün içerisinde her şeyin plana uygun şekilde gitmediğini gösteren işaretlerle karşılaşabilirsiniz. Fakat bu o kadar da önemli değil. Hayata karşı olan rahat tutumunuz plan tablonuz işe yaramadığında size yardımcı olacaktır.

3 Nisan 2019 Akrep Burcu Yorumu
Diğerlerinin umursamazlığı yüzünden sabah saatlerinde siniriniz bozulabilir. Her şey karma karışıkken bazı şeylere cevap bulmakta zorlanabilirsiniz. İyi haber şu ki işler akşam saatlerinde daha kolay bir hal alacak. Bunun sonunda duygusal açıdan bir özgüven patlaması yaşayacaksınız. Bu karanlıktan sonra gelen aydınlık.

3 Nisan 2019 Yay Burcu Yorumu
Bugün yayacağınız enerji büyük ihtimalle ateşi körükleyecek etrafınızda yangın söndürücü olduğundan emin olun. Havada yeni ve farklı bir şeyin size doğru geldiğini gösteren bir heyecan kasırgası var. Endişelerinizin arttığını hissedebilirsiniz. Sabırlı olun ve size iyi şeylerin beklediğini göreceksiniz.

3 Nisan 2019 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün kararsız hissedebilirsiniz özellikle de sabah saatlerinde. Diğer insanların hareketleri kafanızı karıştırabilir. Endişelenmeyin, projelerinize ve hedefleriniz odaklanın. Diğer insanlar kendi kendilerini idare edebilirler. Gününüze başlamadan önce herkese yardımcı olmanız gerekiyormuş gibi hissetmeyin. Belki de yardıma ihtiyacı olan sizsiniz. İhtiyacınız varsa yaslanacak bir omuz arayın.

3 Nisan 2019 Kova Burcu Yorumu
Duygusal açıdan bugün kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Bu çok önemli çünkü garip ve beklenmedik bir güç tarafından dengeniz bozulabilir. İçinizde ne kadar sabit olursanız bu enerji size o kadar az etkileyecek. Beklenmedik şeylerin bir nedeni olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Sizi bekleyen bir fırsat olabilir.

3 Nisan 2019 Balık Burcu Yorumu
Zihninizi boşaltın ve alternatiflerinizi düşünün. Zaman eskileri atıp yenilere yer açma zamanı. Bugün gelişmiş ve özgün düşüncenin belirgin bir avantajı var. Bugün düşünmeye daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İnsanlara ve durumlara ne kadar idealist bir şekilde yaklaşırsanız o kadar başarılı olursunuz.

3 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu
Bugün enerjinizin güçlü ve düzensiz bir şekilde geldiğini hissedebilirsiniz. Kendinizi bir an havada bir an yerin dibinde hissederseniz şaşırmayın. Bu davranış biçiminiz herkesi deli etse de bunun gününüzü mahvetmesine izin vermeyin. Muhtemelen çevrenizde olan bir sürü şeyi takip edebiliyorsunuz.

3 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu
Bugün işleri eski yöntemlerinizle yapmaya eğilimli olabilirsiniz çünkü size en mantıklısı buymuş gibi görünüyor. Alıştığınız yol size çekici gelse de aslında yeni bir yol ararsanız daha iyi olur. Her şey alt üst olmuş gibi hissedebilirsiniz özellikle de sabah saatlerinde. Yine de yeni ve farklı şeylere karşı önyargılı davranmayın.

3 Nisan 2019 İkizler Burcu Yorumu
Bugün ateşinize bir odun daha atıldı bu yüzden fazla alevli yanarsanız şaşırmayın. İçinizdeki ateşi yeni atılımlarda bulunmak ve işleri daha yüksek bir seviyeye taşımak için kullanın. Daha fazla canlılık isteyen durumların yoğunluğunu arttırın. Dokunduğunuz her şeye büyük bir enerji vereceksiniz bunu iyi kullanın.

3 Nisan 2019 Yengeç Burcu Yorumu
Her şeyin arkasında mantık aramaya çalışmayın. Hayatımızdaki bazı şeylerin mantıklı bir açıklaması olmadığı halde olduğu gerçeğini Kabul edin. Bunların olağan rutininize biraz heyecan katan tecrübeler olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bilinmeyen kucak açın ve dünyanızda doğaçlamaya ve maskaralığa yer verin.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir