3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

3 Nisan Çarşamba Günlük Burç Yorumları 3 Nisan 2013 Çarşamba Burç Yorumları


3 Nisan 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 3 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 3 Nisan 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 3 Nisan Burç Yorumları

AKREP burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Aşk hayatınızda, eğlence veya sanata dayalı işlerinizde ya da varsa çocuklarınızın hayatında yaşadığınız iletişim sorunları geride kalmaya başlayacak zira Merkür düzeliyor. Bu alanda yaşadığınız iletişim sıkıntıları düzeliyor.

YAY burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Merkür’ün düzelmesiyle aile iletişiminde yaşadığınız sorunlar bugün itibarıyla geride kalmaya başlayacak. Geçmiş olayları aşarak daha etkili bir çözüm arayışına geçebilirsiniz. Bugün akşam saatlerine kadar iş konularında etkili olabilirsiniz.

OĞLAK burcu 03 Nisan 2013 yorumu
İletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre iletişiminizde bir iki haftadır süregelen sorunlar artık geride kalmaya başlayacak. Satışa, pazarlamaya dayalı işleriniz varsa rahat bir soluk alabilirsiniz. Enerjinizi dış ortamlarda harcayacaksınız.

KOVA burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Merkür’ün düzelmesiyle iletişime dayalı konularda; satış, pazarlama işlerinizde zorlandığınız konular geride kalmaya başlıyor. Yakın çevrenizle ilgili sorunların da düzeldiğine şahit olabilirsiniz. Önemli ödemeler gündeme gelebilir.

BALIK burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Bugün itibarıyla kendi fikirlerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. İş alanlarınız ön planda olarak güne başlayacaksınız. Öğleden sonraysa ilgi alanınız tamamen özel hayatınıza kayabilir. İlişkilerinizde ani tavırlarınız ön planda olacak

KOÇ burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Kadersel alanınızda gerileyen Merkür, geçmişten gelen konuları sıkıntılı şekilde önünüze getirmişti. Bugünden sonra bu alanlarda rahatlamalar yaşayacaksınız. Yine de fikirlerinizi ortaya dökmek için Merkür‘ün bu evinizden çıkmasını bekleyin.

BOĞA burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Bugün itibarıyla Merkür düzeliyor. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde veya sosyal hayatınızda yaşadığınız sorunlar geride kalacak. Merkür’ün düzelmesiyle parasal ve aşk hayatınızdaki sorunlarda da düzelmeler yaşayacaksınız.

İKİZLER burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Merkür iş ve kariyer alanlarınızda düzelmeye başlıyor. Bu tarih sonrası bu alanda zorlandığınız iletişim konuları geride kalmaya başlayacak. Bugün akşam saatlerinde ailevi konularda sabırsız davranmaya müsait olabilirsiniz.

YENGEÇ burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Yabancı ortaklı işler, medya, ticaret, seyahat, eğitim, hukuk alanlarınızda iki haftadır gerileyen Merkür düzelmeye başlayacak. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar geride kalacak. Fikirlerinizi bugünden sonra rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz.

ASLAN burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Ortaklaşa para alanlarınızda gerileyen ve bazı sorunları ortaya çıkaran Merkür düzelmeye başlıyor. Sevdiğiniz insanın parasal görüşmeleri de yoluna girebilir. Sizi zorlayan bir ödemeniz varsa çözüme etkili bir biçimde kavuşabilirsiniz.

BAŞAK burcu 03 Nisan 2013 yorumu
Özel hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde birtakım sorunlar çıkaran Merkür düzelmeye başlıyor. Sorunlarınız varsa daha rahat çözümler üretebileceksiniz. Öğleden sonra üzerinizdeki durgunluk yerini heyecanlı oluşumlara bırakabilir.

TERAZİ burcu 03 Nisan 2013 yorumu
İş ve hizmet alanlarınızda gerileyen Merkür, düzelmeye başlıyor. Bu alanlardaki sorunları ve iletişim aksaklıklarını geride bırakmaya başlayacaksınız. Keyifli başlayan gününüz, öğleden sonra yerini durgunluğa bırakabilir

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.