3 Mayıs 2012 günlük burç yorumları

3 Mayıs Perşembe 2012 Günlük Burç Yorumları 3 Mayıs 2012 Perşembe Burç Yorumları

1 Mayıs 2012 Salı Günlük Burçlar – 3 Mayıs 2012 günlük burç yorumları ve 1 Mayıs 2012 salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç

Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün size sunulacak teklifler karşısında bocalamalar geçirmeniz mümkün. Olayları her yönden görecellik kavramıyla bağdaştırdığınız için hata kaybını minuma indirebiliyorsunuz. Bugün kazançlarınızla ilgili küçük detaylar kafanızın karışmasına neden olacaktır.

Sevgili Boğa

Bugün çevresel koşullarınızı yeniden irdeleme ihtiyacı içindesiniz.Güven duygunuzun pekişmesi biraz da sizin tutumunuzla ilgili gelişiyor.Yaşadığınız olaylara isteksiz bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Yalnız kalmalı ve kendinizi izole ederek yorumunuzu etki altında kalmadan yapmalısınız. İçsel sesinize güvenebilirsiniz.

Sevgili İkizler

Toplumsal konularda sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir gün. İlişkilerinizde yaşadığınız olayların bir çoğu sizin özgün ve değişik bakış açısından ileri geliyor. Bugün partnerinizin fikirlerinden olumlu etkileneceksiniz. Aşk ve sosyal yönleriniz ilginç bir şekilde ortaya çıkıyor.Hayaller ve gerçekler arasında yanılmalar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yengeç

Bugün Ay’ın bulunduğu konum duygusal yaşantınızla ilgili kendinizi tanıma fırsatı veriyor. Geçmiş olaylarla ilgili sorgulamalar geçirebilirsiniz. İsteklerinizin gerçekleştirme konusunda farklı detaylar üzerinde durmanız hiç de hoş değil. Geleneksel yönlerinizin size zaman kaybettirebileceğini fark etmelisiniz..

Sevgili Aslan

Zihinsel yoğunluk yaşadığınız bildiğini halde sorumluluk almaya devam ediyorsunuz. İş potansiyelinizin mükemmel olduğunu görüyor ve son günlerden gereğinden fazla kendinize yükleniyorsunuz. Bugün Ay’ın bulunduğu konum fikirlerinizi paylaşma konusunda dikkatli olmanızı öneriyor. Hata yapma olasılığınız yüksek.

Sevgili Başak

Ay burcunuzda ilerlerken cazibenizi ön plana çıkarıyor. Karşı cinsin ilgisini üzerinize çekecek ortamlarda bulunacaksınız. Bugün duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor ve paylaşımlarınızda olumlu davranacaksınız. Kalbi boş olanlar için her an her şey olabilir unutmasınlar. Renkli bir gün geçirecekler.

Sevgili Terazi

Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmamalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız.Ailenizle ilgili düşüncelerinizi olumlu aktarımlarınızla ortaya koyuyor ve onların desteğini görüyorsunuz.

Sevgili Akrep

Bugün partnerinizle işbirliği içinde olmanız kazançlarınızla ilgili ortak kararlar almanıza neden olacaktır. Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

Sevgili Yay

Bugün güçlü bir mantık içindesiniz. İşlek ve kolay iletişim kurabileceğimiz kişilerle birlikte olacağız. Düşüncelerinizin yeniliklerle pekişeceği bir gün. Bir akrabanızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Küçük seyahatler söz konusu. Bugün bağırsaklarınıza dikkat etmeli ve abur cubur yemekten sakınmalısınız.

Sevgili Oğlak

Canlı ve neşeli bir gününüzdesiniz.İsteklerinizde bazı uçukluklar var. Kan bağı içinde olduğunuz kişilerle ortak aktiviteler üretebilirsiniz. Onlara karşı kendinizi sorumlu hissediyor ve özel ilişkilerinize farklı bir duyguyla yaklaşıyorsunuz.Bugün riskler ve ilginç ortamlar ilginizi çekiyor ve macera yaşama isteği beliriyor.

Sevgili Kova

Entelektüel çalışmalara önem vermeniz içsel enerjinizin güçlenmesine neden oluyor. Siz olumlu yansımalarla yaşamaktan hoşlandığınız için bugün şartlarınızı en güzel şekilde kullanacaksınız. İşinizle yoğunlaşmaktan mutlu olduğunuz bir gün. Severek başlattığınız çalışmaların karşılığını beklemek en doğal hakkınız.

Sevgili Balık

Yakın dostlarınızın size destek vereceği yeni konular gündeme gelecektir.Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesindeenerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Kendinize güvenmeyi sürdürmelisiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı