3 Kasım 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

3 Kasım 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Kasım ayının ilk iş günü için bakalım burç yorumunuz ne gibi gelişmeleri sizlere bildirecek.

3 Kasım 2014 Pazartesi Günlük Burçlar – 3 Kasım 2014 günlük burç yorumları ve 3 Kasım 2014 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

gunluk-burc-yorumlari
Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Yaşamınızla ve ilişkilerle ilgili aldığınız kararları uygulamak için biraz daha zamana ihtiyacınız var. Hayatınızda farklı bir bakış açısı kazanarak; yeni bir döneme girmeden önce var olan pürüzleri temizleyerek ilerlemeli, hazırlık sürecinde olduğunuzu bilmelisiniz. Arkadaşlarınızdan ve içinde bulunduğunuz sosyal gruplardan alacağınız destek özgüveninizi yükseltebilir.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Bilinç altınızda yaşanan huzursuzluk bugün yerini aydınlanmaya, olayları daha farklı bir gözle görmenize bırakabilir. Yaşanan krizler derin duygusal bağlarınızın olduğu, finansal açıdan güçlü olan kişilerin yardımıyla çözüme kavuşabilir. İş ve sosyal www.nazlim.net hayatınızdan tanıdıklarınız sizi destekleyebilir gece yarısına doğru daha güvenli ve iyimser olabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Sosyal ve arkadaş grupları içinde destekleneceğinizi hissedebilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Geleceğe dair hedef ve ideallerinize varmak için ilişkilerden yardım alabilirsiniz. Şimdiye kadar gizli kalmış ama size faydası dokunmuş kişilerle olan beraberlikler açığa çıkmaya başlayabilir. Önümüzde ki günler ki kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

İş ve sosyal hayatınızda yaşanan krizler son bulmaya başlayabilir, çalıştığınız ortamda size destek olan kişilerin varlığını hissedebilirsiniz. Yeni bir döneme hazırlık yapıyorsunuz fakat sonuçlarını almanız için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Gerek arkadaşlıklarda gerekse hedeflerinizde yaşanan hareketlilik sonlanıyor olabilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Yurtdışı işler, akademik çalışmalar ve medyayla alakalı konularda sizi meşgul eden durumları yeteneğinizi ve yaratıcılığınızı kullanarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Sevdiklerinizden gelen desteklerle hayata bakışınızı yenileyebilir; geleceğe daha umutlu bakabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde tanıştığınız kişiler hedeflerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır.

Koç 21 Mart – 20 Nisan

Gün içinde başlangıçlardan ve yeni girişimlerden uzak durmakta fayda var. Finansal konularla ilgili krizlerin çözümüne yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. Ortak kaynakların kullanımında daha fedakarca davranmaya karar verebilir, derin duygusal bağlar kurabilirsiniz. Bugün içinizdekileri veya düşüncelerinizi bir uzmanla konuşmak veya fikir almak iyi olabilir.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Dün yaşanan tutulmanın ardından ilişkilerde yaşanan krizleri çözmek için harekete geçebilirsiniz. Her ne kadar başlangıçlar ve girişimler için uygun bir zaman olmasa da var olan pürüzleri gidermek için gereken desteği ve enerjiyi kendinizde bulabilirsiniz. İşbirliği içinde olduğunuz kişilerle kurduğunuz iletişim daha önceden yaptığınız planları gerçekleştirmenizi sağlayabilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün sizin için yorucu ve verimsiz geçebilir. Sizin ve ebeveynlerin sağlık sorunları için koşturabilir, var olan işleri tamamlamak, elinizde ki projeleri sonuca ulaştırmak için çabalayabilirsiniz. Fakat emeklerinizin ekonomik karşılığını hemen olmasa bile alabilecek olmanız iyimserliğinizi korumanızı sağlayabilir. Detay gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Birkaç gündür yaşanan krizlerin ardından kendinizi daha rahat ve daha iyimser hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle beraber keyif aldığınız işlerle uğraşabilir, alışveriş yapabilir, sosyal çevrenizle iletişim halinde olabilirsiniz. Aldığınız kararları uygulamak için uygun bir zaman olabilir fakat yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için biraz daha beklemelisiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Günü ev içinde ya da ailenizle birlikte, iş ve sosyal hayatın gerekliliklerini yerine getirerek fakat yeni bir adım atmadan geçirebilirsiniz. Ekonomik kazançlarınızı artırmak için yaptığınız girişimlerin sonuçlarını almakta zorlansanız bile gece yarısından itibaren kendinizi daha keyifli ve mutlu hissedebileceğiniz bir sürece girmiş olacaksınız. Sezgilerinizi dinlemekte fayda var.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Oldukça yoğun tempolu bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Hayatınızda ki gelişmeler beklediğiniz hızda olmasa bile uzun vade de başarılı olabileceğiniz girişimlerde bulunmanızı sağlayacak zemini oluşturabilirsiniz. Arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişim hedeflerinize varmak yolunda önünüzü açabilir, olaylara farklı bir gözle bakmanızı sağlayabilir.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Yeteneklerinize odaklanmanız gereken bir gündesiniz. Kazançlarınız ve yatırımlarınızla ilgili aldığınız kararları uygulamak için biraz daha beklemeniz gerekiyor. İş ve sosyal hayatınızdan gelişen ilişkiler sizi doğru yönlendirecek fikirlerle destekleyebilir. Krizlerle ve ertelemelerle dolu geçen bir süreden sonra günün ilerleyen saatlerinde daha rahat olabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı