3 Kasım 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

3 Kasım 2013 Pazar Günlük Burçlar3 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 03 Kasım 2013 Pazar
Bugün kardeş bir su grubu burcunda inanılmaz derecede yoğun bir Yeni Ay Güneş Tutulması gerçekleşiyor ve duyguları bardağın taştığı noktaya kadar yükseltiyor. Ne hissettiğinizi inkar etmeden sakin kalmaya çalışın ve pozitif şeylere odaklanın. Yurtdışına yapacağınız bir gezi ya da yurtdışından gelen birisi sayesinde gerçekten ilginç ve hayat değiştirici bir şey ortaya çıkabilir.

Kova 03 Kasım 2013 Pazar
Bugün kariyer kuşağınızda güçlü bir Yeni Ay Güneş Tutulması var. Astrolojik açıdan 2013’ün en yoğun haftaları olan son birkaç hafta boyunca biriken enerji doruk noktasına çıkıyor. Bütün bunlar sizi tüketmediyse, önümüzdeki altı ay için profesyonel planlarınızı hazırlamaya biraz vakit ayırın. Şu anda başladığınız bir şey gelecek Nisan veya Mayıs’ta büyük ödüller getirebilir.

Oğlak 03 Kasım 2013 Pazar
Bugünkü muazzam güçlü Yeni Ay tutulması, aynı zamanda hedeflerinizi de yöneten sosyal kuşağınıza denk düşüyor. Bu, sosyal ağınızı bir sonraki büyük atılımınıza, dünyayı yönetme girişiminize dahil etmenin bir yolunu bulabileceğiniz anlamına geliyor. Önümüzdeki altı ay boyunca bazı dostlarınızın ve iş arkadaşlarınızın hayatınızdan çıktığını göreceksiniz. Size zarar veren insnalar söz konusu olduğunda bu iyi bir şeydir.

Yay 03 Kasım 2013 Pazar
Bugünkü Yeni AY tutulması parmak ısırttıracak kadar güçlü sevgili Yaylar. Etkisi bilinçaltı kuşağınıza denk düştüğünden, tutulmayı daha belirsiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bu, dikkat etmenize gerek olmadığı anlamına gelmiyor. Duygularınızı ne kadar bastırırsanız, onları zaptetmeniz o kadar zor olur. Bir şey şu anda açığa çıkmazsa, altı ay içinde çıkacak zaten, o nedenle kalbinizi dinleyin.

Akrep 03 Kasım 2013 Pazar
2013’ün en önemli anlarından birindesiniz sevgili Akrepler: Burcunuzdaki Yeni Ay tutulması. Sizin için çok önemli bir dönüm noktası bu. Geçtiğimiz altı ayda yarattığınız (ve belki de yok ettiğiniz) her şeyi düşünüp değerlendirmelisiniz. Hayatınızda önemli bir şey değişiyor, biraz kontrolden çıkabilirsiniz. İçinizdeki sese kulak verirseniz her şey yolunda gitmekle kalmayacak, eskisinden de güzel olacak.

Terazi 03 Kasım 2013 Pazar
Bugün güçlü bir astrolojik olay kozmosu sarsıyor. Finansal kuşağınıza denk düşen bir Yeni Ay Güneş Tutulması söz konusu. Yılın son tutulması bu ama hayatınızın gelecek altı ayı üzerinde muazzam etkileri var. Şu anda vereceğiniz akıllıca, dürüst ve basit bir karar, Nisan ayında gelir elde etmenizi sağlayabilir.

Başak 03 Kasım 2013 Pazar
Tutulmalar değişim getirir, bugün Akrep burcundaki Yeni Ay tutulması da güçlü bir dönüştürücü etki taşıyor. En büyük hareketlilik iletişim evinizde, o nedenle söylediklerinize ve işittiklerinize çok dikkat edin. Şu anda yepyeni bir şekilde dinlemeyi öğreniyorsunuz sevgili Başaklar, bu da büyük ihtimalle kendinizi dünyada nasıl tanımladığınızı değiştirecek.

Aslan 03 Kasım 2013 Pazar
Bugün 2013’ün son tutulması var sevgili Aslanlar. Bu Yeni Ay Tutulması ev kuşağınıza denk düştüğü için, evinizle ve ailenizle ilgili çok derindeki, muhtemelen çok uzun süredir gömülü halde duran duyguları açığa çıkarabilir. Bu etkiyle hayatınızda yeni bir dönem de başlayabilir. Taşınmaya ya da gayrimenkul satın almaya hazırlanabilirsiniz. Ne olursa olsun, duygularınızla ilgilenmeniz gerektiğini sakın unutmayın.

Yengeç 03 Kasım 2013 Pazar
Bugünkü Yeni Ay Güneş Tutulması çok yoğun bir duygusallık taşıyor. Ruhunuzun sularında dalgalanmalar ortaya çıkabilir sevgili Yengeçler. Sağduyunuzu korumak için kendinizi sakinleştirip besleyeceğiniz ritüellere başvurun. Sizin için aynı zamanda yoğun bir yaratıcılık ve/veya romantizm dönemi söz konusu. Şu anda başlayacağınız bir şey altı ay içinde muazzam meyveler verebilir.

İkizler 03 Kasım 2013 Pazar
Bugünkü güçlü Yeni Ay Tutulması sizi ta altı ay öncesine götürüyor. O sırada olup bitenleri hatırlayın, özellikle de işle ilgili projeler konusunda. Tam o dönemde bir şeylere başladıysanız ya da başlamayı düşündüyseniz, şu anda önemli bir dönüm noktasındasınız. İş konularında kendinizi daha duygusal hissediyor olabilirsiniz, o duygulara kulak verin sevgili İkizler. Hepsi de önemli.

Boğa 03 Kasım 2013 Pazar
Bugün iletişim kuşağınızda aşırı derecede yoğun ve güçlü bir tutulma var. sizin için 2013’ün en şaşkınlık verici günlerinden birindeyiz sevgili Boğalar. Etrafınızdaki insanların gözleriyle bakarak kendinize dair çok önemli dersler alıyorsunuz. Bir şey kaynama noktasına gelirse, kendi duygularınıza odaklanın, karşınızdaki kişini size yaptığını düşündüğünüz şeye değil.

Koç 03 Kasım 2013 Pazar
Tutulma mevsimi muazzam, yüksek sesli, büyük bir patlamayla bugün nihayet sona eriyor. Son birkaç hafta epey zorlu geçti, değil mi sevgili Koçlar? Bugünkü Yeni Ay Tutulması dönüşüm ve seksüalite kuşağınıza denk geliyor, bu da çok yoğun ve dünyanızı sarsıcı bir etki yaratabilir. Son zamanlarda biraz formsuz olabilirsiniz ama şu anda aldığınız mesajlara dikkat edin. Ne kadar çok dinlerseniz, sizin için o kadar iyi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı